Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej bąbelki 🙂 już nie śpie, ale kolejna noc nie przespana.
Znowu mnie bolał brzuszek jak na okres 😞 i to bolał mnie z 10 min tak długo 😞 i parę razy ;( i twardnienie brzuszka ;(
Jak sie przebudziłam o 7 było takie ładne słoneczko i się pytam gdzie one teraz jest ?????????

idę po ciacho i wracam !

A i ja dzisiaj nie sprzątam, będę leżała!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ola - jest już wypłata 😎

jest i zajebali mi prawie 350 zł bo luty miał 28 dni 😠


Mi też 380 zł. 🥴 Ale chuj z nimi.


mnie też 🙂 wierzyłam że to błąd i nawet dzwoniłam do ZUS i się dochodziłam. niestety okazało się, że to właśnie to 28 dni


No niestety - ja od razu się połapałam że to pewnie przez ten luty. No ale trudno.

mi to jeszcze zabierają 130 zł za PZU moje i męża 🤢 no ale dzięki temu dostaniemy teraz po 2000 zł za urodzenie dziecka 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ola - jest już wypłata 😎

jest i zajebali mi prawie 350 zł bo luty miał 28 dni 😠


Mi też 380 zł. 🥴 Ale chuj z nimi.


mnie też 🙂 wierzyłam że to błąd i nawet dzwoniłam do ZUS i się dochodziłam. niestety okazało się, że to właśnie to 28 dni


No niestety - ja od razu się połapałam że to pewnie przez ten luty. No ale trudno.

mi to jeszcze zabierają 130 zł za PZU moje i męża 🤢 no ale dzięki temu dostaniemy teraz po 2000 zł za urodzenie dziecka 🙃


Mi zabierają 85 zł. i dostanę 2500 zł. ale ja sobie wzięłam większe jak robili tą zmianę a potem to zmienię. No i pożyczkę na remont mam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak zwykle wyskocze jak filip z konopi
wiecie mi to chyba nie chlusną te wdoy bo mi to sie sączą tak powoli takie plamy zostaja na pizamie jak bym sie lekko zsiusiała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane!
spadliśmy bardzo na dół.. ehh ta konkurencja 🙂

baaardzo prosimy o głos na Matiszka 🙂
trzeba nadrobić stratę 🙂 http://pl.lennylamb.com/#chusty_do_noszenia_dzieci/konkurs/2961

dziękujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
ja jak zwykle wyskocze jak filip z konopi
wiecie mi to chyba nie chlusną te wdoy bo mi to sie sączą tak powoli takie plamy zostaja na pizamie jak bym sie lekko zsiusiała

co?????????????
to raczej nie wody
ja mam chyba 10xwięcej wstrętnego śluzu niż przed ciążą i siknąć też mi się zdarza
to czemu nie mówiłaś lekarzowi o tych plamach ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dopiero niebawem będę miała ciepłą wodę więc jeszcze chwile tu posiedzę

mam nadzieję że ojciec mej córki złoży mi dzis łóżeczko bo ja za cholerę nie wiem jak się za to zabrać, jakoś za dużo tam dziur 😮
a ta Lenki pościel to normalnie żółć chorobliwa ale na razie będzie, następną kupię jakąś "wyblakniętą"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
ja jak zwykle wyskocze jak filip z konopi
wiecie mi to chyba nie chlusną te wdoy bo mi to sie sączą tak powoli takie plamy zostaja na pizamie jak bym sie lekko zsiusiała

co?????????????
to raczej nie wody
ja mam chyba 10xwięcej wstrętnego śluzu niż przed ciążą i siknąć też mi się zdarza
to czemu nie mówiłaś lekarzowi o tych plamach ???


wiesz bo jak jest taka mokra plama to w srodku niej jest taka biała plamka sluzu wiec to chyba norma a dzis właśnie tego sluzu nie było tylko mokra plama ale gdzies słyszałam ze to normalne..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz jestem umyta i wysmarowana 🙂
Ola przesliczne te obrazki 🙂
Matylda ja tez juz mam wiecej sluzu niz wczesniej, ale to zawsze pod koniec sie wzmaga 🙂 a co do dziurek, to duzo ich, bo ta czesc gdzie dzidzia lezy masz ruchoma, ale na poczatek na samej gorze zamontuj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
matyldusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
ja jak zwykle wyskocze jak filip z konopi
wiecie mi to chyba nie chlusną te wdoy bo mi to sie sączą tak powoli takie plamy zostaja na pizamie jak bym sie lekko zsiusiała

co?????????????
to raczej nie wody
ja mam chyba 10xwięcej wstrętnego śluzu niż przed ciążą i siknąć też mi się zdarza
to czemu nie mówiłaś lekarzowi o tych plamach ???


wiesz bo jak jest taka mokra plama to w srodku niej jest taka biała plamka sluzu wiec to chyba norma a dzis właśnie tego sluzu nie było tylko mokra plama ale gdzies słyszałam ze to normalne..

Nina to nie wody, to śluz, ja od początku mam tyle że każdy lekarz który mnie bada o to pyta 🥴 A jak w szpitalu byłam to nawet leki mi dali bo stwierdzili że to infekcja grzybicza no i się pomylili bo czyściutko było.. Spokojnie bez paniki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angela dawaj wieści

Asia wiem i ja bym to w sumie złożyła ale dla bezpieczeństwa mojego dziecka lepiej poczekam na "eksperta" co by mi później dno na podłogę nie spadło 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Angela dawaj wieści

Asia wiem i ja bym to w sumie złożyła ale dla bezpieczeństwa mojego dziecka lepiej poczekam na "eksperta" co by mi później dno na podłogę nie spadło 😮

hehe ja sama z mama skladalam lozeczko, bo nie lubie gadania facetow i zamieszania.. my na spokojnie, a oni tacy narwani 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to chodzę jak kaczka
ten ból w kroku jest nie do zniesienia, wczoraj odstawiłam leki i normalnie czuję różnicę
a Lenka spokojniejsza dziewczynka ale każdy dosłownie każdy jej ruch sprawia mi ból a boksowanie z pięści zawsze sprawia że sie posikam ( tak jak dziś wracając ze sklepu) mała jest ale siły ma niespożyte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 u mnie dziś bardzo brzydka pogoda! i też zmniejszyli mi wypłatę za luty ale tylko o 141zł, więc nie taka duża różnica jak u Was... I nic dziś nie robię! jestem zmęczona! a poza tym w tym domu mieszka również teściowa, mogła by się w końcu wysilić i coś zrobić żeby jakoś to wszystko wyglądało a nie zawsze tylko czeka aż ja sprzątnę. Pierdzielę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...