Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
a z tego wszystkiego to nie wiem nawet czy mam już wszystko i czy jeszcze coś musze dopisać do listy zakupów 😮 martwie się ze o czymś zapomniałam 🤢

a dopiero mi napisałaś że nie ma co panikować 😁
Tobie widzę też się udziela 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
a z tego wszystkiego to nie wiem nawet czy mam już wszystko i czy jeszcze coś musze dopisać do listy zakupów 😮 martwie się ze o czymś zapomniałam 🤢

a dopiero mi napisałaś że nie ma co panikować 😁
Tobie widzę też się udziela 😉


tak tak spokojnie ale mam jakieś wrazenie że nie mam czegoś bardzo ważnego albo to poprostu jakieś głupie przekonanie tylko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
czegoś mi sie chce ale nie wiem czego.. może śledzia sobie zjem..no nie wiem, na co mam ochote !

ja też bym coś zjadła... mam sałatkę ale miałam za mało majonezu i jest sucha, prosiłam męża żeby kupił wracając z pracy i ch....j, zapomniał 🤢
jakieś gołąbki za mną chodzą od kilku dni ale nie chce mi się robić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a przypomniało mi się mialam się spytać czy którejs popękały naczynka na twarzy??
bo ja miałam 2 krostki na nosie a pożniej zrobiły się wokół naczynka popękane i tak zostały 🤢 w ciąży nie można korzystać z laserów u kosmetyczki wiec sie tak mecze pare miesiecy ale po porodzie chce to zlikwidować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
a z tego wszystkiego to nie wiem nawet czy mam już wszystko i czy jeszcze coś musze dopisać do listy zakupów 😮 martwie się ze o czymś zapomniałam 🤢

a dopiero mi napisałaś że nie ma co panikować 😁
Tobie widzę też się udziela 😉


tak tak spokojnie ale mam jakieś wrazenie że nie mam czegoś bardzo ważnego albo to poprostu jakieś głupie przekonanie tylko!

okaże się w praniu, na szczęście na wsi nie mieszkamy więc w razie co dokupimy co trzeba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
czegoś mi sie chce ale nie wiem czego.. może śledzia sobie zjem..no nie wiem, na co mam ochote !

ja też bym coś zjadła... mam sałatkę ale miałam za mało majonezu i jest sucha, prosiłam męża żeby kupił wracając z pracy i ch....j, zapomniał 🤢
jakieś gołąbki za mną chodzą od kilku dni ale nie chce mi się robić...


ja dziś jadłam gołąbki!
moj wraca a tu remont w budynku i nie bedziemy mieli gazu przez 3 tygodnie!NAPEWNO SIĘ UCIESZY 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
a przypomniało mi się mialam się spytać czy którejs popękały naczynka na twarzy??
bo ja miałam 2 krostki na nosie a pożniej zrobiły się wokół naczynka popękane i tak zostały 🤢 w ciąży nie można korzystać z laserów u kosmetyczki wiec sie tak mecze pare miesiecy ale po porodzie chce to zlikwidować


mi nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi to się jeszcze umyśliło że muszę mieć jakąś lampkę nocną ale taką żeby małej nie raziła w nocy no i mnie też jak będę do niej wstawać.. znalazłam coś takiego, wyłącza się sama po 30 min i mogę ją przenieść do przewijaka jak kupa pójdzie w nocy..

http://allegro.onet.pl/smoby-cotoons-wspaniala-ksiezycowa-lampka-nocna-i1489799404.html

Co myślicie? Jak Wy chcecie rozwiązać tę kwestię? 🥴
Ja to zawsze sobie jakiś problem wymyślę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😆
Wiooooluś jutro o tej porze będziesz trzymała swoją małą na rękach!!!
Idę lulać, jutro jedziemy na trochę do Wrocławia i później do ciotki na urodziny;
podglądam ile mogę,
buziaki dziewczyny!

PS byłam dziś na mieście po sprawunki w paru sklepach z moim gnojkiem który nie umie za bardzo na smyczy chodzić; myślałam że urodzę na chodniku! Z tmi torbami i psem na smyczy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Mi to się jeszcze umyśliło że muszę mieć jakąś lampkę nocną ale taką żeby małej nie raziła w nocy no i mnie też jak będę do niej wstawać.. znalazłam coś takiego, wyłącza się sama po 30 min i mogę ją przenieść do przewijaka jak kupa pójdzie w nocy..

http://allegro.onet.pl/smoby-cotoons-wspaniala-ksiezycowa-lampka-nocna-i1489799404.html

Co myślicie? Jak Wy chcecie rozwiązać tę kwestię? 🥴
Ja to zawsze sobie jakiś problem wymyślę 😁


ja tez właśnie zastanawiałam się nad jakimś światełkiem nad łóżeczkiem bo nie będę zapalała dużego światła bo się rozbudzi ale zupełnie o tym zapomniałam 🤨 a ta jest sliczniutka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
😎

No co tam? 🙂


Jeszcze przed chwilą kumpela przyjechała mnie wycałować przed jutrem 🙂
Zjadłam bułkę z boczkiem i to jest już mój ostatni porządny posiłek 🙂


to połóż się spać bo jak nie będziesz spała to zrobisz się głodna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Mi to się jeszcze umyśliło że muszę mieć jakąś lampkę nocną ale taką żeby małej nie raziła w nocy no i mnie też jak będę do niej wstawać.. znalazłam coś takiego, wyłącza się sama po 30 min i mogę ją przenieść do przewijaka jak kupa pójdzie w nocy..

http://allegro.onet.pl/smoby-cotoons-wspaniala-ksiezycowa-lampka-nocna-i1489799404.html

Co myślicie? Jak Wy chcecie rozwiązać tę kwestię? 🥴
Ja to zawsze sobie jakiś problem wymyślę 😁




fajna 🙂 ja mam taką dużo lapkę stojącą którą dostaliśmy na ślubny prezent i ma funkcje recznego ustawiania natęrzenia światła i teraz przyda się w sam raz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
😆
Wiooooluś jutro o tej porze będziesz trzymała swoją małą na rękach!!!
Idę lulać, jutro jedziemy na trochę do Wrocławia i później do ciotki na urodziny;
podglądam ile mogę,
buziaki dziewczyny!

PS byłam dziś na mieście po sprawunki w paru sklepach z moim gnojkiem który nie umie za bardzo na smyczy chodzić; myślałam że urodzę na chodniku! Z tmi torbami i psem na smyczy!

a boyfriend gdzie był że Ty torby dźwigałaś? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Mi to się jeszcze umyśliło że muszę mieć jakąś lampkę nocną ale taką żeby małej nie raziła w nocy no i mnie też jak będę do niej wstawać.. znalazłam coś takiego, wyłącza się sama po 30 min i mogę ją przenieść do przewijaka jak kupa pójdzie w nocy..

http://allegro.onet.pl/smoby-cotoons-wspaniala-ksiezycowa-lampka-nocna-i1489799404.html

Co myślicie? Jak Wy chcecie rozwiązać tę kwestię? 🥴
Ja to zawsze sobie jakiś problem wymyślę 😁




fajna 🙂 ja mam taką dużo lapkę stojącą którą dostaliśmy na ślubny prezent i ma funkcje recznego ustawiania natęrzenia światła i teraz przyda się w sam raz 🙂

ja też mam taką stacjonarną ale u mnie problem w tym że łóżeczko będzie w sypialni a przewijak mam w pokoiku obok i będę musiała się z dzieckiem transportować więc co by się po drodze nie zabić i świateł nie palić, to coś takiego byłoby idealnym rozwiązaniem..
kurde nie wiem co robić. 40 zł nie majątek co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...