Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
moj tez sam zlozyl lozeczko dla Kacperka, ja nawet srubki mu nie podalam 🙂 ale to dlatego ze mi sie nie chcialo jemu pomagac, wolalam patrzec 🙂


ja tam lubie być pomagierem 😜 musze mu troszke ciśnienia podnieść tak żeby dobrze mu się robiło hihi ale on i tak wie że go kocham najbardziej na świecie i się nie zlości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
moj tez sam zlozyl lozeczko dla Kacperka, ja nawet srubki mu nie podalam 🙂 ale to dlatego ze mi sie nie chcialo jemu pomagac, wolalam patrzec 🙂

mój też sam składał, mnie jakoś nie jarało przyglądanie się 🙂

mnie to tez nie jaralo ale bylam zmuszona do tego zeby patrzec sie jak je sklada bo robil to na srodku pokoju 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
dobra moje kochane, ja na dzisiaj bastuję, idę do wanny i lulu bom się dziś narobiła a moje dziecię w końcu spać poszło więc idę i ja, dobranoc i do jutra, buźki

no to dobranoc..

jachyba tez ide pod prysznic i do wyra ! moj Kacpero 😉 tez spiocha...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jak to jest dziewczyny że gdy moj mąż jest to mam go po dziurki w nosie i prosze boga żeby w pracy sobie siedział a gdy go nie ma to tesknie jak szalona a teraz przez ta miesięczną rozłąke to wogóle tak bardzo mi go brakuje że go zjem w całości jak tylko wróci 🤪 a pewnie to paru dniach znow bedzie mi działam na nerwy hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
a jak to jest dziewczyny że gdy moj mąż jest to mam go po dziurki w nosie i prosze boga żeby w pracy sobie siedział a gdy go nie ma to tesknie jak szalona a teraz przez ta miesięczną rozłąke to wogóle tak bardzo mi go brakuje że go zjem w całości jak tylko wróci 🤪 a pewnie to paru dniach znow bedzie mi działam na nerwy hihi

tak to wlasnie jest 🙂 ja niestety ostatnimi czasy jestem zmuszona na czeste i dlugie rozstania z Moim.. tesknie za nim bardzo, a jak juz jest np na tydzien to pod koniec dziala mi na nerwy 😉 ale jutro rano bedzie juz ze mna, niestety tez tylko na tydzien, ale zdaze sie moze nacieszyc hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurwa wiem o czym zapomniałam! widzisz ola już sobie przypomniałam!!!!!!!!!!!!
matko jutro zapierdzielam do apteki!
w poniedzialek mam posiew a od wieczoru globulki musze brac jakieś zeby nei dostać zapalenia czy jakoś tam zaraz znajde nazwe to napisze moze ktoraś ma takie same
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
ooo, a ja nadrobilam i jestem juz wykapana, wysmarowana i ta globulke wepchnelam ale dziwnie jakos mi 😮

ja tez mam jakies globulki 😞


ja tez 😁 ale ja zawsze jak juz leze sobie wkładam bo jest zajebiscie ślizga i jak stane to mi wylatuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
ooo, a ja nadrobilam i jestem juz wykapana, wysmarowana i ta globulke wepchnelam ale dziwnie jakos mi 😮

ja tez mam jakies globulki 😞

a co masz zle wyniki z moczu czy czemu? 🤢

no wyszly mi liczne bakterie. wczesniej bralam jakies proszki i nic sie nie poprawilo i teraz przepisala mi Amotaks i plus globulki zebym nie dostala grzybka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
ooo, a ja nadrobilam i jestem juz wykapana, wysmarowana i ta globulke wepchnelam ale dziwnie jakos mi 😮

ja tez mam jakies globulki 😞


ja tez 😁 ale ja zawsze jak juz leze sobie wkładam bo jest zajebiscie ślizga i jak stane to mi wylatuje

ja tez na lezaco wkladalam, bo dosyc sliska jest 🙂 a jakie macie ? Tzn jaka nazwa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
ooo, a ja nadrobilam i jestem juz wykapana, wysmarowana i ta globulke wepchnelam ale dziwnie jakos mi 😮

ja tez mam jakies globulki 😞


ja tez 😁 ale ja zawsze jak juz leze sobie wkładam bo jest zajebiscie ślizga i jak stane to mi wylatuje

a mi dopiero rano wylatuje..dziwne! w ogole ta globulka to jak proszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...