Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

klaudiagda napisał(a):
ja wróciłam od babci. Piękności ta nasza Laura 🙂

jaka nasza, jaka nasza?????
Wiolki i Tomka 😉

dobra ja powolutku będę się ewakuować bo mój stary grzyb się tu plącze a ja nie mam ochoty go oglądać więc idę spać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
ja wróciłam od babci. Piękności ta nasza Laura 🙂

jaka nasza, jaka nasza?????
Wiolki i Tomka 😉

dobra ja powolutku będę się ewakuować bo mój stary grzyb się tu plącze a ja nie mam ochoty go oglądać więc idę spać

oj czepiasz się jak zwykle!!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laura jest przeslicznym anioleczkiem naprawde 🙂 lezki sie w oku kreca, ze za chwile kazda z nas bedzie trzymala na raczkach swoje malenstwo 🙂
oskarżona zostałam o to, ze sie chwale?? Oooo niee przesada, juz nie zwierzam sie Wam z tego ze wywolywanie nic nie daje 😁 ☺️
dobra kochanienkie, ide sie kapac i spac zaraz. Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Laura jest przeslicznym anioleczkiem naprawde 🙂 lezki sie w oku kreca, ze za chwile kazda z nas bedzie trzymala na raczkach swoje malenstwo 🙂
oskarżona zostałam o to, ze sie chwale?? Oooo niee przesada, juz nie zwierzam sie Wam z tego ze wywolywanie nic nie daje 😁 ☺️
dobra kochanienkie, ide sie kapac i spac zaraz. Dobranoc 🙂

czyli że sex przereklamowany? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też zaraz ide spac bo jutro cały dzień mam zaplanowany od rana i nie wiem czy zdaze tu do was zajrzec moze rano bo pozniej to już raczej nie a w poniedziałek tym bardziej bo czakam na swojego 🙂
także bede pewnie we wtorek ciekawe czy któraś pojdzie w ślady wioli?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co, tak sobie przeglądam filmiki w necie o kąpaniu i przewijaniu takiego noworodka i jestem przerażona 😲 przecież samo podniesienie takiego szkraba jest tak skomplikowane, że zaczęłam płakać. A co dopiero włożyć go do wanienki i jeszcze umyć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
wiecie co, tak sobie przeglądam filmiki w necie o kąpaniu i przewijaniu takiego noworodka i jestem przerażona 😲 przecież samo podniesienie takiego szkraba jest tak skomplikowane, że zaczęłam płakać. A co dopiero włożyć go do wanienki i jeszcze umyć!

dobry 😉
tak klaudia my sie przejmujemy a mi szwagierka mówiła że jeszcze 4 lata temu jak kąpali po porodzie położna położyła jedno brzuchem na dłoni drugie jej podali i on atak nimi telepała pod strumieniem wody pod kranem ot i cała kąpiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka!
Wlasnie sie przerazilam... 😞
Mam biegunke od wczoraj intensywna. Co godzine jestem w toalecie. do tego mam mdłości... Dzwonilam do lekarza.... okazało sie, ze albo to jelitowka (w co watpie i ona tez), albo sa to objawy zblizajacego sie porodu.... 😞 Zeby to sprawdzic musze wziasc smecte, jak nie przejdzie, to znaczy, ze mala juz sie szykuje.... Tylko czekac na skurcze... 😞
Boje sie 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
INFO OD WIOLI

"(...) Noc była bardzo kiepska. Bolało bardzo mocno. Dopiero koło 1 przeszło. Spałam 3,5 h. Dzisiaj jest już lepiej, chociaż jeszcze nie chodzę. Koło 11-tej będą mnie sadzać. Małą dostanę pewnie po obchodzie. Już się nie mogę doczekać.(...)"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda nie przesadzaj jeszcze ze dwa tyg wytrzymaj
mój miał jelitówkę i ja sie dzielnie trzymałam a potem nagle jednego dnia mnie dopadło, wytelepało, wydarło na dwa końce i spokój, nawet gorączki nie miałam

jeju z tej wiadomości od Wioli podobało mi się tylko jedno zdanie
to że po obchodzie dostanie małą i nie może się doczekać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...