Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Post zawierał cytat z wypowiedzi lub wypowiedź zawierającą treść dotyczącą spamowania. Post został usunięty. Jeśli to tylko cytat, to z góry przepraszam - Admin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
a znacie sie na zwolnieniach lekarskich kurde bo nie wiem czy czegoś nie zapomnieli mi wpisac wczoraj a mianowicie pkt 10 niezdolność do pracy gdzie sie wpisuje ilość dni niezdolnych do pracy ?? 🤨 🤨 i chyba w poniedzialek bede musiala zadzwonic i sie spytac albo przejechac do połoznej

no zapewne musisz się wrócić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
a znacie sie na zwolnieniach lekarskich kurde bo nie wiem czy czegoś nie zapomnieli mi wpisac wczoraj a mianowicie pkt 10 niezdolność do pracy gdzie sie wpisuje ilość dni niezdolnych do pracy ?? 🤨 🤨 i chyba w poniedzialek bede musiala zadzwonic i sie spytac albo przejechac do połoznej

no zapewne musisz się wrócić 🙂


tak myslałam 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Loli napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
nie Loli, nie zagłosujemy bo tu wchodziłaś i nas obrażałaś 😠 😠


slucham ?



a tak pozatym to kaśka pisz za siebie bo ja głosuje!


dziekuje ! ja zawsze glosowalm na dzieciaczki i jakos nie wydaje mi sie ze to trak duzo jedno klikniecie , a moze pomoc. Czasem mi sie wydaje ze dziewczyny nie glosuja jak by zazdrosily ze to dostaniesz.. i ci nie pomoga. Ale nie wnikam. DZIEKUJE ZA GLOS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post zawierał cytat z wypowiedzi lub wypowiedź zawierającą treść dotyczącą spamowania. Post został usunięty. Jeśli to tylko cytat, to z góry przepraszam - Admin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Loli napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
nie Loli, nie zagłosujemy bo tu wchodziłaś i nas obrażałaś 😠 😠


slucham ?



a tak pozatym to kaśka pisz za siebie bo ja głosuje!


dziekuje ! ja zawsze glosowalm na dzieciaczki i jakos nie wydaje mi sie ze to trak duzo jedno klikniecie , a moze pomoc. Czasem mi sie wydaje ze dziewczyny nie glosuja jak by zazdrosily ze to dostaniesz.. i ci nie pomoga. Ale nie wnikam. DZIEKUJE ZA GLOS

chodzi o to, że od idiotek nawyzywałaś, a teraz włazisz tutaj jakby nigdy nic. Chyba, że masz problem z pamięcią?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post zawierał cytat z wypowiedzi lub wypowiedź zawierającą treść dotyczącą spamowania. Post został usunięty. Jeśli to tylko cytat, to z góry przepraszam - Admin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Boże drogi Loli fajną masz córeczkę i na tym poprzestańmy

może koleżanki z Twojego września chętniej zagłosują
POZDRAWIAM


dziekuje , jasbe ze glosuja 🙂
widze ze sa tutaj tez normalne soby.

pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post zawierał cytat z wypowiedzi lub wypowiedź zawierającą treść dotyczącą spamowania. Post został usunięty. Jeśli to tylko cytat, to z góry przepraszam - Admin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post zawierał cytat z wypowiedzi lub wypowiedź zawierającą treść dotyczącą spamowania. Post został usunięty. Jeśli to tylko cytat, to z góry przepraszam - Admin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...