Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

alexia_79 napisał(a):
A Kaśka gdzie? Też sobie poszła "poużywać"? 😁

a jak naoglądała się głupot i ma chcicę
ona tu zajrzy jak robotę skończy bo pisała że na półmetku jest a to będzie koło 3.00 w nocy i będzie się tłumaczyć że spać nie może
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Kasia jest( była) Ola jest
brakuje tylko Brechti z jakimś zaczepiastym tekstem np o babci 🤪

o Wioli nie zapominaj 😜

ja o żadnej nie zapominam bo wszystkie jak się rozkręcą to pośmiać można
a Wiola no cóż to poważna mamusia, chociaż tekst o lewatywie............nie powiem nawet na innych watkach był komentowany 🤪

szpieg 😁


i czasami martwi mnie to, że te nasze głupoty jakies poważne mamy z innych wątków czytają 😁 😁 😁 ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
a my tak bezpośrednio ze wszystkim i o wszystkim.. pewnie z nas się śmieją 😉
i zazdroszczą 😁

oddaje kompa i dobrej nocy życzę: jutro mam cały dzień TAK zawalony gośćmi że nie wiem czy dam radę wejść: ale jakby co która chciała urodzić ( szyszunia na przykład ? ) to ja poproszę o znak 😁

nie można od tak opuszczać forum tłumacząc się gośćmi
Kasia a pisałaś że mama daleko mieszka a jutro chyba przyjeżdża- to na długo czy tylko na jeden dzień????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Kasia jest( była) Ola jest
brakuje tylko Brechti z jakimś zaczepiastym tekstem np o babci 🤪

o Wioli nie zapominaj 😜

ja o żadnej nie zapominam bo wszystkie jak się rozkręcą to pośmiać można
a Wiola no cóż to poważna mamusia, chociaż tekst o lewatywie............nie powiem nawet na innych watkach był komentowany 🤪

szpieg 😁


i czasami martwi mnie to, że te nasze głupoty jakies poważne mamy z innych wątków czytają 😁 😁 😁 ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
a my tak bezpośrednio ze wszystkim i o wszystkim.. pewnie z nas się śmieją 😉
i zazdroszczą 😁

oddaje kompa i dobrej nocy życzę: jutro mam cały dzień TAK zawalony gośćmi że nie wiem czy dam radę wejść: ale jakby co która chciała urodzić ( szyszunia na przykład ? ) to ja poproszę o znak 😁

a ja się tam nie martwię, jak ktoś nie chce niech nie czyta 😜
a jak włazi któryś raz z kolei tzn że zainteresowanie budzimy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
jak sama sobie nie poużywam to nie ma szans na tarcie ciała o ciało 🤢 🤢 🤢 🤢 🥴 🥴 🥴
ale za 20 kilogramów? hm.. kto wie 😁

Ola dziś pisała- tarcie ciała o ciało zbędne- no może minimalne ważna zawartość tego no
moszny ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rodzice wpadają właściwie tylko na obiad i wracają z powrotem: bardzo żałuję, że tak wyszło ale dobre i to, i że im się chce jechać 4 godziny w jedną stronę, żeby mnie jeszcze z brzuchem zobaczyć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
jak sama sobie nie poużywam to nie ma szans na tarcie ciała o ciało 🤢 🤢 🤢 🤢 🥴 🥴 🥴
ale za 20 kilogramów? hm.. kto wie 😁

falowanie i spadanie, falowanie i spadanie..... (...)
😁

ehhh ja już też czekam 🙃

a teraz idę suty pomęczyć do wanny 😁
do jutra bo już tu dziś nie wrócę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
jak sama sobie nie poużywam to nie ma szans na tarcie ciała o ciało 🤢 🤢 🤢 🤢 🥴 🥴 🥴
ale za 20 kilogramów? hm.. kto wie 😁

Ola dziś pisała- tarcie ciała o ciało zbędne- no może minimalne ważna zawartość tego no
moszny ☺️

bo Oli chodziło tylko o preparat zmiękczający szyjkę, nie liczy na fajerwerki i orgazmy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
rodzice wpadają właściwie tylko na obiad i wracają z powrotem: bardzo żałuję, że tak wyszło ale dobre i to, i że im się chce jechać 4 godziny w jedną stronę, żeby mnie jeszcze z brzuchem zobaczyć 😁

no fajnie fajnie
ale niebawem pewnie znowu się pojawią co by najpiękniejszego i największego wnuka zobaczyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
jak sama sobie nie poużywam to nie ma szans na tarcie ciała o ciało 🤢 🤢 🤢 🤢 🥴 🥴 🥴
ale za 20 kilogramów? hm.. kto wie 😁

Ola dziś pisała- tarcie ciała o ciało zbędne- no może minimalne ważna zawartość tego no
moszny ☺️

bo Oli chodziło tylko o preparat zmiękczający szyjkę, nie liczy na fajerwerki i orgazmy 😁

no otóż to
tylko ja już nie wiem czy Ksi o przyjemność chodzi czy o oksytocynę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
jak sama sobie nie poużywam to nie ma szans na tarcie ciała o ciało 🤢 🤢 🤢 🤢 🥴 🥴 🥴
ale za 20 kilogramów? hm.. kto wie 😁

Ola dziś pisała- tarcie ciała o ciało zbędne- no może minimalne ważna zawartość tego no
moszny ☺️

bo Oli chodziło tylko o preparat zmiękczający szyjkę, nie liczy na fajerwerki i orgazmy 😁

no otóż to
tylko ja już nie wiem czy Ksi o przyjemność chodzi czy o oksytocynę 😮

Kasia pazerna i na jedno i na drugie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
kasia dziekuje za przepis wyszło super i moj łakomczuch słodkości(mąż) zadowolony 🙂 przepis już zapisałam bo sernik super i jaki puszysty super DZIĘKI 🙂

to trzymaj i podasz mi za czas jakiś jak się zdecyduję na ukręcenie tego sernika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Kasia tak sobie myślę że może Ty tego wózka nie kupuj bo Twój klocuś to nie skorzysta wiele z niego, od razu kup jakąś przyczepkę 😁


🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
jak sama sobie nie poużywam to nie ma szans na tarcie ciała o ciało 🤢 🤢 🤢 🤢 🥴 🥴 🥴
ale za 20 kilogramów? hm.. kto wie 😁

Ola dziś pisała- tarcie ciała o ciało zbędne- no może minimalne ważna zawartość tego no
moszny ☺️

bo Oli chodziło tylko o preparat zmiękczający szyjkę, nie liczy na fajerwerki i orgazmy 😁

no otóż to
tylko ja już nie wiem czy Ksi o przyjemność chodzi czy o oksytocynę 😮

Kasia pazerna i na jedno i na drugie 😁


o to raczej tarcie musi być
chyba że znają jakieś takie pozycje gdzie można tego uniknąć ale nie sądzę żeby Adrian był tak wyposażony żeby chociaż jakiegoś minimalnego tarcia można było uniknąć ( ale może się mylę 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
a ja dzisiaj przeszłam całe Trójmiasto i pierwszy raz poczułam skurcze. Ale bardzo słabo. Tzn mam je aż do teraz, ale w różnych odstępach.
A teraz idę się położyć, może zasnę 🙂 dobranoc

Klaudia to ty na tym zdjęciu????????
jakaś taka jaśniejsza jesteś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to tak może być, wychodzę ostatnia, przychodzę pierwsza ehhh

od czego by tu zacząć 😮 może od tego że Kasia ja też wczoraj obejrzałam kawałek filmu , ale tylko fragmencik o matko ............................................... ☺️
moje dziecko od wczoraj OSZALAŁO no do tej pory wystawia mi wszystkie kończyny jakie ma, a jak nieziemsko boli
znowu mam wrażenie że mój mały brzuszek jakby ciut niżej ale to chyba tylko wrażenie
a i ale akcję miałam w nocy 🤪
ponieważ śpię bardzo czule i wszystko słyszę oczywiście usłyszałam o 1.00 w nocy auto które się koło mnie zatrzymało i rozsunęły się drzwi (takie jak w busie) więc ja szybko myk do okna czy to oby nie jakiś napad , patrze a tam karetka pogotowia do mojej sąsiadki która ma termin na 6 maja( tzn ona tak twierdzi bo wszyscy wiedzieli ze to wcześniej nastąpi )
no i se postałam w oknie , po pół godz ją wynieśli i pojechała

i wiecie co wczoraj strasznie się narobiła, pomyła okna u siebie i teściowej , zagrabiła też podwórko i coś ruszyło 🤪
no a teraz piję kawę i nie mam co ze sobą zrobić

i mam wrażenie że któraś już urodziła albo rodzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
No jak to tak może być, wychodzę ostatnia, przychodzę pierwsza ehhh

od czego by tu zacząć 😮 może od tego że Kasia ja też wczoraj obejrzałam kawałek filmu , ale tylko fragmencik o matko ............................................... ☺️
moje dziecko od wczoraj OSZALAŁO no do tej pory wystawia mi wszystkie kończyny jakie ma, a jak nieziemsko boli
znowu mam wrażenie że mój mały brzuszek jakby ciut niżej ale to chyba tylko wrażenie
a i ale akcję miałam w nocy 🤪
ponieważ śpię bardzo czule i wszystko słyszę oczywiście usłyszałam o 1.00 w nocy auto które się koło mnie zatrzymało i rozsunęły się drzwi (takie jak w busie) więc ja szybko myk do okna czy to oby nie jakiś napad , patrze a tam karetka pogotowia do mojej sąsiadki która ma termin na 6 maja( tzn ona tak twierdzi bo wszyscy wiedzieli ze to wcześniej nastąpi )
no i se postałam w oknie , po pół godz ją wynieśli i pojechała

i wiecie co wczoraj strasznie się narobiła, pomyła okna u siebie i teściowej , zagrabiła też podwórko i coś ruszyło 🤪
no a teraz piję kawę i nie mam co ze sobą zrobić

i mam wrażenie że któraś już urodziła albo rodzi 😉


Taaa..... Chyba Twoja sasiadka, bo u nas to falami nadchodzi.... jak rodzi to kilka naraz, albo zadna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...