Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej
wczoraj nie zajzałam bo przyjechali znajomi na grilla znaczy WPROSILI sie i nie wiezda o której to sie do domu wraca jak ja ledwo zywa...
a ze przyjechali z dziecmi 10 i 13 lat to te bachory okupywały mój kochany laptopik i sie wcale mnie nikt nie zapytał czy moga 😠 😠 😠 cóz za wychowanie...raczej chodowanie 😠 a ja na tym punkcie uczulona jestem jak ktos cos bierze mojego i nie pyta
i dlatego nie mogłam do was zajzec .
cały dzien ciezko pracowałam to wieczór przelezany....taaa a oni mysleli ze jak prfzyjada to moze jeszce bede ich obchodzic ...zeby sie nie zdziwili .Pozmywali nawet po sobie nioby sami zaproponowali a ja nie zgłaszałam sprzeciwu a co!! 😁 nie wiedza jak sie czuje kobieta przeterminowana 😁
a drugim problemem jaki mnie wzcoraj ogarną a własciwie wściekłoscia 😠 😠 😠 😠 😠 jest moja sasiadka 😠
miała termin porodu na 7.04 a urodziła w piatek w nocy o 20 zaczeła miec bóle a o 2.00 juz urodzila bez szwów bez jakiej kolwiek traumy porodowej twierdzi ze moze jescze raz rodzic
normalnie jestem za to na nia zla 😠 ze ona juz a ja tak sie nazapier.... i dupa a jak mój kolega mówi chuj dupa dupa chuj! 😠
a i widze matylda ze sie o mnie martwisz 😘wiedziałam ze na ciebie mozna liczyc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelina no ja się zawsze martwię zawsze
no widzisz nasze sąsiadki zrobiły nam psikusa 😠
tylko ja jeszcze przeterminowana nie jestem to mnie to tak nie martwi gorzej z Tobą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry klopsiki 🙃

Wpadłam zobaczyć czy jakaś urodziła ale widzę że nadal dupaaa blada 😜
Kurde, coś czuje że szyszunia prze, bo wczoraj była i się udzielała a potem nagle ją wcięło i zniknęła bez pożegnania.. Potem do niej napiszę bo się niepokoję 🤨

A teraz idę się ogarnąć, potem zrobię twarożek ze szczypiorkiem, herbatkę z cytrynką i zjemy z mężusiem na balkonie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
dzień dobry klopsiki 🙃

Wpadłam zobaczyć czy jakaś urodziła ale widzę że nadal dupaaa blada 😜
Kurde, coś czuje że szyszunia prze, bo wczoraj była i się udzielała a potem nagle ją wcięło i zniknęła bez pożegnania.. Potem do niej napiszę bo się niepokoję 🤨

A teraz idę się ogarnąć, potem zrobię twarożek ze szczypiorkiem, herbatkę z cytrynką i zjemy z mężusiem na balkonie 🙃
ola ale ci zazdroszcze tego balkonu u nas nie ma niestety a to takie super miejsce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Tynka u Ciebie jak byk pisze że termin już minął

ja byłam w lesie ale nie wytrzymałam za grubo się ubrałam , matko jaki gorącz

uff poleżę i dalej nie mam co robić 😠

nie lubię niedziel 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
dzień dobry klopsiki 🙃

Wpadłam zobaczyć czy jakaś urodziła ale widzę że nadal dupaaa blada 😜
Kurde, coś czuje że szyszunia prze, bo wczoraj była i się udzielała a potem nagle ją wcięło i zniknęła bez pożegnania.. Potem do niej napiszę bo się niepokoję 🤨

A teraz idę się ogarnąć, potem zrobię twarożek ze szczypiorkiem, herbatkę z cytrynką i zjemy z mężusiem na balkonie 🙃
ola ale ci zazdroszcze tego balkonu u nas nie ma niestety a to takie super miejsce

to przyjedź do mnie - pozwolę Ci posiedzieć - nawet męża możesz zabrać 😜
A gdzie Ty mieszkasz w ogóle tzn o dzielnicę pytam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Ola narobiłaś mi smaka na ten twarożek ale dupa nie mam na co liczyć 😞
z Twojego zestawu mam tylko balkon 😞

a ja się tak objadłam że ledwo żyję..
i wiesz co - wczoraj kupiłam Nutellę i dopcham się na koniec chlebem z Nutellą ooooo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie się wydaje Ewelina ż Twój suwaczek sugeruje że już powinnaś urodzić 🙂
a u mnie co że za 14 dni czyli co rodzę w niedzielę za dwa tyg???- może być pasi mi to
poklaskałam wszystkim nawet nieobecnym mamusiom

ubrałabym się w coś innego niż dres ale nic nie mam
z resztą nigdzie sie nie wybieram i tak dziw że wyskoczyłam dziś z piżamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelinka1007 napisał(a):
gdzie wy jestesta wracac mi tu szybko!!! z tych balkonów tarasów lasów spacerów itp...
jutro bedziecie sie włóczyc jak mnie nie bedzie 😁

jutro tym bardziej będziemy czekać na info od Ciebie


a przypomniało mi się ja w tym tygodniu nie będę miała laptopa 😞 😠 ze wględów 'technicznych" chyba że załatwię drugiego laptopa to się tam z iPlusem podłączę ale wątpie ja nie wiem jak ja bez was wytrzymam Boziu cały tydzień, taki ważny kwietniowy tydzień 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
dzien dobry ja juz po sniadaniu i wybieram sie ze swoim na spacer bo pogoda cudna jest nic tylko wychodzic na zewnątrz 🙂

już żem była i mi się nie chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
no mnie się wydaje Ewelina ż Twój suwaczek sugeruje że już powinnaś urodzić 🙂
a u mnie co że za 14 dni czyli co rodzę w niedzielę za dwa tyg???- może być pasi mi to
poklaskałam wszystkim nawet nieobecnym mamusiom

ubrałabym się w coś innego niż dres ale nic nie mam
z resztą nigdzie sie nie wybieram i tak dziw że wyskoczyłam dziś z piżamy

tez juz nie moge sie doczekac kiedy w koncu ubiore sie jak człowiek cywilizowany i bede sie nadawała do stanu używalnosci 😁 zebym na dwór czassami nie powinnam wyjsc (dla swiezego powietrza)to pewnie bym sie wcale nie ubierala 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...