Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
gdzie wy jestesta wracac mi tu szybko!!! z tych balkonów tarasów lasów spacerów itp...
jutro bedziecie sie włóczyc jak mnie nie bedzie 😁

jutro tym bardziej będziemy czekać na info od Ciebie


a przypomniało mi się ja w tym tygodniu nie będę miała laptopa 😞 😠 ze wględów 'technicznych" chyba że załatwię drugiego laptopa to się tam z iPlusem podłączę ale wątpie ja nie wiem jak ja bez was wytrzymam Boziu cały tydzień, taki ważny kwietniowy tydzień 😞


no kombinuj kombinuj bo bedzie sie pewnie działo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
Tynka napisał(a):
A ja... jak zawsze sama 😞 każda niedziela wygląda tak samo 🤨 wkurzają mnie mecze mojego ale przecież mu nie zabronię grać w piłkę 😠

ja swojemu zabroniłam 😉 😁 jak mu brakuje ruchu to mam dla niego tysiac innych zajec sportowych 😁


Tylko że ja nie mogę bo od zawsze uprzedzał mnie że to jego pasja i nigdy z niej nie zrezygnuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynka napisał(a):
A ja... jak zawsze sama 😞 każda niedziela wygląda tak samo 🤨 wkurzają mnie mecze mojego ale przecież mu nie zabronię grać w piłkę 😠



e tam
mój wraca i już mam sraczkę bo nie mam się gdzie ewakuować, chyba że jego wyeksmituję chociaż pewnie za długo nie będę musiała się starać bo on zaraz se znajdzie pretekst żeby gdzieś wyjść np odwiedzić siostrę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynka napisał(a):
chciałabym zacząć dzisiaj rodzić. na złość dla mego męża. hihi ale by było, tak chce być przy porodzie a tu dupa 🙂

a mój raczej nie chce być i pewnie coś wymyśli żeby jednak nie musiał a ja w sumie juz się z tą myślą oswoiłam i nalegać nie będę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
Tynka napisał(a):
A ja... jak zawsze sama 😞 każda niedziela wygląda tak samo 🤨 wkurzają mnie mecze mojego ale przecież mu nie zabronię grać w piłkę 😠

ja swojemu zabroniłam 😉 😁 jak mu brakuje ruchu to mam dla niego tysiac innych zajec sportowych 😁


Tylko że ja nie mogę bo od zawsze uprzedzał mnie że to jego pasja i nigdy z niej nie zrezygnuje...

to troche inna sprawa ja przed slubem swojem zapowiedziałam 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynka napisał(a):
Matylda, jak to Cię nie będzie? przecież ja będę rodziła w tym tygodniu! 🙂

no ja myślę ze nie tylko TY
nie wiem co ja zrobię na prawdę
może uda mi się to oddanie laptopa chociaż do środy odłożyć ale potem to na bank stracę kontakt ze światem
chyba że wieczorami do sąsiada podejde chociaż coś nadrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelinka1007 napisał(a):
Tynka napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
Tynka napisał(a):
A ja... jak zawsze sama 😞 każda niedziela wygląda tak samo 🤨 wkurzają mnie mecze mojego ale przecież mu nie zabronię grać w piłkę 😠

ja swojemu zabroniłam 😉 😁 jak mu brakuje ruchu to mam dla niego tysiac innych zajec sportowych 😁


Tylko że ja nie mogę bo od zawsze uprzedzał mnie że to jego pasja i nigdy z niej nie zrezygnuje...

to troche inna sprawa ja przed slubem swojem zapowiedziałam 🤔

nie można nikomu zabronić realizować swoich pasji 😠
ewelina jakbyś sie czuła gdybyś np szydełkowała a on by Ci zabronił e tak nie można
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
ja dziś korzystam z ostatnich dni wolności, ok 14-tej jedziemy gdzieś na obiadek a potem na 16-tą do kina - o ile tam wysiedzę 🙃

i CIE nie bedzie 😞 będziesz się ukulturalniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ja dziś korzystam z ostatnich dni wolności, ok 14-tej jedziemy gdzieś na obiadek a potem na 16-tą do kina - o ile tam wysiedzę 🙃

i CIE nie bedzie 😞 będziesz się ukulturalniać


odchamiać 😉 jak mawia moja mama
długo tam nie będę pewnie ok 19-tej 20-tej wrócę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
Tynka napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
Tynka napisał(a):
A ja... jak zawsze sama 😞 każda niedziela wygląda tak samo 🤨 wkurzają mnie mecze mojego ale przecież mu nie zabronię grać w piłkę 😠

ja swojemu zabroniłam 😉 😁 jak mu brakuje ruchu to mam dla niego tysiac innych zajec sportowych 😁


Tylko że ja nie mogę bo od zawsze uprzedzał mnie że to jego pasja i nigdy z niej nie zrezygnuje...

to troche inna sprawa ja przed slubem swojem zapowiedziałam 🤔

nie można nikomu zabronić realizować swoich pasji 😠
ewelina jakbyś sie czuła gdybyś np szydełkowała a on by Ci zabronił e tak nie można

tak tylko jak cały dzien sie nie widzimy cały tydz go nie ma a w niedziele pol dnia na meczu ...o nie to po co mi by był taki chłop ....zycie wymaga wyżeczen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ja dziś korzystam z ostatnich dni wolności, ok 14-tej jedziemy gdzieś na obiadek a potem na 16-tą do kina - o ile tam wysiedzę 🙃

i CIE nie bedzie 😞 będziesz się ukulturalniać


odchamiać 😉 jak mawia moja mama
długo tam nie będę pewnie ok 19-tej 20-tej wrócę 🙂

to za długo
umrę z tęsknoty 😞

u Kaśki pewni drzwi się nie zamykają tak goście napierdzielają 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry panienki 😘

Kolejna nocka za nami. Dzisiaj mała spała ładnie do 3 a potem marudziła do 5 ale dało się wytrzymać 🙂

Matylda - jak to mój tekst o lewatywie był komentowany na innych wątkach? 😮
Poproszę o linka abym mogła skontrolować 🤨

Widzę że się uparłyście i za ch....a żadna nie chce rodzic. Jutro przynajmniej Brechti się do nas przyłączy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Dzień dobry panienki 😘

Kolejna nocka za nami. Dzisiaj mała spała ładnie do 3 a potem marudziła do 5 ale dało się wytrzymać 🙂

Matylda - jak to mój tekst o lewatywie był komentowany na innych wątkach? 😮
Poproszę o linka abym mogła skontrolować 🤨

Widzę że się uparłyście i za ch....a żadna nie chce rodzic. Jutro przynajmniej Brechti się do nas przyłączy 🙂

no i nie wiadomo co szyszunią 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Dzień Dobry laseczki 😞
A ja dzisaj mialam ciezką noc a ranek jeszcze gorszy,niech ten dzien sie skonczy bo jestem na skraju wyczerpania...Chicłabym miec swoja kruszynke juz przy sobie zabrac ja gdzies daleko by nikt nas nie znalazl....


Ojej a co to się stało? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...