Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
kamikusia napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
kamikusia napisał(a):
Klaudia brakuje jeszcze imienia Twojego synka tam i Beaty i Justyny

ale ja jeszcze nie wiem właśnie 😞 bo mam wojnę z moim o imię 😁

a wojna jest miedzy jakimi imionami ??

Borys, Tymon i Dominik.. ale jestem otwarta też na inne propozycję. Bo np. Kacper też mi się podoba.


a igor ?

nie wiem czemu ale imie Igor mi sie kojarzy z osoba niepelnosprawna



😁 😁 😁 😁 chyba obraziła twojego brata hehe 😜 😜

ale napisalam to nie wiedzac jeszcze ze Klaudi brat ma tak na imie ☺️ nie chcialam .... ☺️

ale nie wiem czemu mi sie tak kojarzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
matyldusia napisał(a):
a mi się od początku Borys podobał 😉

wiem, wiem.. no nic. Czekam do porodu, może mnie olśni 😁


zobaczysz dziecko to i imię ci łatwiej będzie dopasować 🙂

idę do sklepu i polatam przy okazji po piętrach 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
matyldusia napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
ejj a może to ta dziewczyna od głosowania? Chociaż w sumie Ty Matyldo (wiem, nie lubisz Matyldo 😁) byłaś dla niej miła.. a z resztą. Mało ważne. Dupa wołowa z niej i tyle 😁

nie nie sądzę
to może być ktoś upośledzony
a dla tej od głosowania nie byłam miła tylko ona wtedy nie do konca zrozumiała o co mi chodzi


ja bym obstawiała pewną dziewczynkę na literę D jak Daria, co tu się kiedyś szwendała i spamowała: to takie w jej stylu 😜 😜 😜

dobra, ale koniec tematu, nie ma co się jarać trzeba żyć dalej: nawet bez jednego oklaska

nie Daria jest aktywna pisała już po "tamtym" na innych wątkach myślę że nie jest do tego zdolna
ja myślę że to ta upośledzona co się zaczęło z ananasem Oli a potem już czepiała się mojego zdjecia po czym tak się przejęłam i musiałam wstawić LEONA 😞 ale teraz się nie poddam moja morda tu zostaje i będzie WAS STRASZYĆ
i ją nawet admin później zablokował bo na innych wątkach też śmigała to chore jakieś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
zmiana planow. Jednak nie prasuje dzisiaj. Bo jutro tez bym musiala wyprasowac pieluszki tetrowe i posciel wiec poprasuje wszystko jutro


ja nie lubie prasowac i mnie to strasznie męczy wiec pieluchy dalam ostatnio siostrze zeby jako przyszla chrzestna troche sie przysłużyła dla Amelki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatak83 napisał(a):
No właśnie chodzi o to że nic się nie dzieje 😠 rozwarcie na 1cm czyli tak jak by go wcale nie było, wód plodowych dużo więc maluszek ma jeszcze sporo miejsca i jakoś nie śpieszy mu się matkę zobaczyć od zewnątrz 😠


to tak jak moja tylko ze ja nie mam nawet tego 1 cm 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też mam rozwarcie 1 cm a szyjki w ogóle i co z tego jak skurczy też nie MA

Tyska mam coś dla Ciebie mam, zajęło mi to trochę czasu ale czego się nie robi dla takiej kobiety jak ty 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
co za foch ? !


hej hej jak się czujesz ?? Krzysiu grzeczny ?
ja swietnie sie czuje, a maly teraz dopiero ladnie spi bo caly dzien troszke marudzil ale chyba mial prawo.. nowe miejsce nowe ciuchy wszystko nowe wiec moze mial male rozdarcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
co za foch ? !


hej hej jak się czujesz ?? Krzysiu grzeczny ?
ja swietnie sie czuje, a maly teraz dopiero ladnie spi bo caly dzien troszke marudzil ale chyba mial prawo.. nowe miejsce nowe ciuchy wszystko nowe wiec moze mial male rozdarcie 🙂


to super 🙂 a mały pewnie tak zareagował na nowe otoczenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
Tyska powiedz po porodzie ma sie ten instynkt macierzynski ??
Bo ja sobie jak na razie nie wyobrazam opiekowac sie takim malym dzieciaczkiem i nie wiem czym dam sobie rede sama.
ja nie mialam, polozyli mi dziecko i nie czulam by bylo moje.. i uczylam sie tego z dnia na dzien i do tej pory sie chyba ucze albo taka juz bede. Patrze na jego mordke to mam uradowane serduszko ale nie jestem na jego punkcie jakas oszalala. Moze mi jeszcze tez wszystko nie przyszlo. Uwielbiam momenty kiedy np w szpitalu lezelismy sobie razem on na mnie patrzyl ja do niego mowilam i sie usmiechal i strasznie sie mi przygladal. Wtedy czulam sie cudownie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...