Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A ja jestem wkurzona 😠 jestem już tak dużo po terminie i mój gin powiedział "poczekajmy jeszcze do poniedziałku". ale muszę przyznać że brzuszek mnie bolał całą noc i w dzień też daje o sobie znać 🙂 więc może jednak przez weekend coś się wydarzy... czekam i się denerwuję. też mi się chce lodów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tutliputli napisał(a):
Matylda, przecież pisałam co po wizycie 😮
o, to napisałam 😜
A ja po ktg ( które nie wykazało ani jednego skurczyku ) i po wizycie: i tu choć dobre wieści: mam rozwarcie JUŻ na 2 cm i szyjka skrócona do 1 cm. Głowka już ustawiona i napiera na szyjkę, tak że MOŻE do przyszłego czwartku powinnam urodzić
I podniósł mnie na duchu: że pomimo wagi Witka powinnam lekko urodzić i że w ogóle fajnie, że najpierw dochodzi do skrócenia szyjki a nie że zaczynam od skurczy, bo to podobno bolesniejsze


acha, i bardzo krwawię po tym badaniu 😮


no to sory Kasia widocznie mi gdzieś poste uciekł bo nadrabiałam 😠
na pocieszenie dodam że ja od dwóch tygodni mam szyjkę krótszą niż 10mm 🤪
dobra wyłączam to na chwilkę bo nad moją krainą burza szaleje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem po ktg,ani jednego skuczu..nie dośc ze ponad godzine czkałam aż mnie pierdolone piguły przyjmą to jeszcze ten sprzat jakiś przedpotopowy tak mi brzuch ścisneła,że Polcia sie tak zaczeła ruszać ze szok 🤪 🤪 Poł godziny tam kurwa leżałamm,potem przyszedł mój lekarz i poweidział ze wszystko dobrze ,skurczów brak itp i za tydzień znów mam sie zgłosic na te ktg-a ciul wie po co;/;/;/
Brzuch mnie napierdala!!!;/
Jeszcze miałam spine z Tym "moim" głupim chujem;/ Nosz tak mi gnojek cisnienie podnosl ze to szok niech spierdala;/;/;/;/ Nienawidze facetów!!! Pożaliłam się "teściowej" na niego i jej powidziałm,że raczej skonczy sie na sądzie i alimentach....To ta panika wielka;/ Ale w dupie to mam nie bede sie pałować z Debilem teraz Pola nawazniejsza!!!! Ale i tak mi przykro i sie popłakałam z nerwow oczywiscie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matylda podniecam sie skurczami a akcja bo jak wiesz ja z Ola z żelaza byłysmy i juz myslałąm ze nic mi sie nie zacznie dziać byłam pewna ze ja to 2 tyg przenosze a tu prosze i u mnie sie cos dzieje dlatego bardzo mnie to ruszyło. Tym bardziej ze niektóre pisza ze nie maja skurczy a po poł h na ktg leza a ja w 10 min miałam kilka 🙂 wiec owszem podniecam sie tym 😜 ale rodzic nie chce jeszcze, jeszcze nie teraz nie jestem gotowa haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANETO kim ty się przejmujesz co????????????????

JA tam się już nie przejmuje trochę stresa mam jak mam go zobaczyć bo wiem że zawsze się to płaczem kończy ale już się nie przejmuję, tylko niestety u mnie na sądzie i alimentach się nie kończy przynajmniej na razie bo chyba byśmy z dzieckiem z głodu umarły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
Matylda podniecam sie skurczami a akcja bo jak wiesz ja z Ola z żelaza byłysmy i juz myslałąm ze nic mi sie nie zacznie dziać byłam pewna ze ja to 2 tyg przenosze a tu prosze i u mnie sie cos dzieje dlatego bardzo mnie to ruszyło. Tym bardziej ze niektóre pisza ze nie maja skurczy a po poł h na ktg leza a ja w 10 min miałam kilka 🙂 wiec owszem podniecam sie tym 😜 ale rodzic nie chce jeszcze, jeszcze nie teraz nie jestem gotowa haha

to dobrze że tak myślisz
ja skurcze regularne miałam w 32 tc ciąży a teraz co nic
ja tam w to wszystko nie wierze rozumiesz NIE WIERZĘ kiedy ma być to będzie czy ze skurczami czy bez szyjki a te symptomy to o dupę wytłuc
ja miałam urodzić przed 36 tygodniem zdaniem 5 lekarzy i co dziś zaczęłam 39 tydzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ANETO kim ty się przejmujesz co????????????????

JA tam się już nie przejmuje trochę stresa mam jak mam go zobaczyć bo wiem że zawsze się to płaczem kończy ale już się nie przejmuję, tylko niestety u mnie na sądzie i alimentach się nie kończy przynajmniej na razie bo chyba byśmy z dzieckiem z głodu umarły.

No ja rozumiem....Ale wiesz Faceci to dranie są nie dosc ze my sie meczymy,cierpimy itp
to oni nas jeszcze traktuja jakbysmy były nikim nie rozumem tego 😞 jest mi bardzo bardzo przykro 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ANETO kim ty się przejmujesz co????????????????

JA tam się już nie przejmuje trochę stresa mam jak mam go zobaczyć bo wiem że zawsze się to płaczem kończy ale już się nie przejmuję, tylko niestety u mnie na sądzie i alimentach się nie kończy przynajmniej na razie bo chyba byśmy z dzieckiem z głodu umarły.

No ja rozumiem....Ale wiesz Faceci to dranie są nie dosc ze my sie meczymy,cierpimy itp
to oni nas jeszcze traktuja jakbysmy były nikim nie rozumem tego 😞 jest mi bardzo bardzo przykro 😞

a mi już nawet przykro nie jest
też zaczęłam powolutku pokazywać na co mnie stać, ale jeszcze nie wszystkie chwyty z mojej strony możliwe , jeszcze niech trochę poskacze to zobaczy z kim tak na prawdę ma do czynienia bo ja też pamiętliwa jestem a złośliwa mogę być bardziej od niego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ANETO kim ty się przejmujesz co????????????????

JA tam się już nie przejmuje trochę stresa mam jak mam go zobaczyć bo wiem że zawsze się to płaczem kończy ale już się nie przejmuję, tylko niestety u mnie na sądzie i alimentach się nie kończy przynajmniej na razie bo chyba byśmy z dzieckiem z głodu umarły.

No ja rozumiem....Ale wiesz Faceci to dranie są nie dosc ze my sie meczymy,cierpimy itp
to oni nas jeszcze traktuja jakbysmy były nikim nie rozumem tego 😞 jest mi bardzo bardzo przykro 😞

a mi już nawet przykro nie jest
też zaczęłam powolutku pokazywać na co mnie stać, ale jeszcze nie wszystkie chwyty z mojej strony możliwe , jeszcze niech trochę poskacze to zobaczy z kim tak na prawdę ma do czynienia bo ja też pamiętliwa jestem a złośliwa mogę być bardziej od niego

Ja własnie też jestem bardzo pamiętliwa i mściwa...Ale poczekam jeszcze 🙂
Mam nadzieje,że jak mała sie urodzi to sie na niego wyjebie centralnie...Bo teraz sie spinam nad nim 😞 co mnie wkurwia;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o a ta co miała być spokojniejsza przed porodem( czyli moja córka albo syn:blink 🙂 szaleje na całego każdeńki ruch mnie boli czyli co urodzę w maju jak mam takie aktywne dziecko..........
a co tam może być
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
ale nudy.!


wow nie wieze to mając dziecko mozna sie jeszcze ponudzic 🙂
zadziwilam samego turbodymomena 🤪 nie no.. mlody spi i spi, tzn dobrze niech spi, ale jakos tak ciemno w domu cicho, Darek tez spi po pracy i nawet KOT KOLO MNIE DRZEMA ! a ja siedze sobie sama 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
ale nudy.!


wow nie wieze to mając dziecko mozna sie jeszcze ponudzic 🙂
zadziwilam samego turbodymomena 🤪 nie no.. mlody spi i spi, tzn dobrze niech spi, ale jakos tak ciemno w domu cicho, Darek tez spi po pracy i nawet KOT KOLO MNIE DRZEMA ! a ja siedze sobie sama 😞



u mnie tez ponuro ciesz sie spokojem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejuu ale jutro wybieram sie z mezem w koncu do miasta na zakupy !! Ciesze sie tym jak dziecko, tak mi dziwnie bedzie bez brzucha 🙂 jakos sie czulam z nim bezpieczniej, jakos tak.. nie umiem tego opisac, a teraz mam byc taka hmm.. normalna, jak wszyscy 🤨 ale marudze !! Tak to chcialam urodzic i wrocic do normalnosci a teraz zrzedze 😁 ale nic nowego..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Jejuu ale jutro wybieram sie z mezem w koncu do miasta na zakupy !! Ciesze sie tym jak dziecko, tak mi dziwnie bedzie bez brzucha 🙂 jakos sie czulam z nim bezpieczniej, jakos tak.. nie umiem tego opisac, a teraz mam byc taka hmm.. normalna, jak wszyscy 🤨 ale marudze !! Tak to chcialam urodzic i wrocic do normalnosci a teraz zrzedze 😁 ale nic nowego..


a co z Krzysiem ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...