Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Martyna co ty
u nas to by każda juz chciała urodzić oprócz mnie serio wymyślają , wywołują a jedna rodzi już drugi tydzień , no ale wczoraj w koncu pojechała do szpitala - chociaż mi się wydaje że wróci jeszcze w dwupaku hihi
a Tutliputli po prostu następna w kolejce musi odblokować innym


No to poinformuję Cię kochana, że mi też już wisi kiedy urodzę, uwierz mi że nie czekam na żaden symptom, żaden znak, żaden skurcz i nie mam zamiaru robić nic żeby poród wywołać!!! Mam jakąś depresję poszpitalną, od wczoraj chodzę i płaczę i nie wiem skąd się to wzięło.. Jak zobaczyłam te maleństwa wczoraj na "Noworodkach" to jakoś mi się przykro zrobiło.. bo kurwa miałam przez 10 godzin skurcze co 2-3 minuty, położne latały, lekarz nie chciał mnie puścić na salę przedporodową bo stwierdził że przy tej intensywności i sile skurczów nie ma bata, i co? Gówno.. Moje dziecko nie jest gotowe na wyjście, więc możecie sobie cudować, latać, fruwać, biegać, skakać i nie wiem co jeszcze - nic od Was nie zależy - powiem więcej - jak byłam na wizycie wtedy w środę to dziecko było nisko i zaczynało się wpasowywać w kanał a wczoraj nie wiem jakim cudem okazało się podczas badania że główka znów balotuje nad spojeniem - rozmyśliła się chyba i to tyle w temacie przyśpieszenia porodu.
Poza tym wczoraj pani lekarz opiekun mojej sali na patologii przyszła mi powiedzieć, że moje dziecko z tych, które wcześnie się nie urodzą i mam przyjść najwcześniej tydzień po terminie (no chyba że jakimś cudem coś się zmieni) i wtedy pomyślimy o wywołaniu porodu. Czekają mnie więc min 2 tygodnie z brzuchem. A już czara goryczy przelała się kiedy pani doktor dała mi książeczkę zdrowia dziecka i kartę informacyjną noworodka, którego nota bene jeszcze nie mam 🥴

A i jeszcze jedna sprawa - ja teraz nie wiem kiedy mam iść do szpitala gdyby "coś się działo"
Skurcze to już dla mnie żaden wyznacznik, chyba że będą takie że srać będę po nogach. druga sytuacja to jeśli wody mi odejdą a poza tym to nie wiem więc pewnie będę czekała do ostatniej chwili 🥴

Zatem dziś pewnie będę się niewiele udzielać chyba że jakimś cudem poprawicie mi humor 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
a mi cały czas z cycków leci ;/ blee

Podstaw M. co by się nie zmarnowało 😉

hehe ja ostatnio powiedziałam Pawłowi że coś mi z cycka pociekło
a on taki zdziwiony mówi; : to nie wiesz co to?? to siara 🤪
myślałam że pęknę po tym jego odkryciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Martyna co ty
u nas to by każda juz chciała urodzić oprócz mnie serio wymyślają , wywołują a jedna rodzi już drugi tydzień , no ale wczoraj w koncu pojechała do szpitala - chociaż mi się wydaje że wróci jeszcze w dwupaku hihi
a Tutliputli po prostu następna w kolejce musi odblokować innym


No to poinformuję Cię kochana, że mi też już wisi kiedy urodzę, uwierz mi że nie czekam na żaden symptom, żaden znak, żaden skurcz i nie mam zamiaru robić nic żeby poród wywołać!!! Mam jakąś depresję poszpitalną, od wczoraj chodzę i płaczę i nie wiem skąd się to wzięło.. Jak zobaczyłam te maleństwa wczoraj na "Noworodkach" to jakoś mi się przykro zrobiło.. bo kurwa miałam przez 10 godzin skurcze co 2-3 minuty, położne latały, lekarz nie chciał mnie puścić na salę przedporodową bo stwierdził że przy tej intensywności i sile skurczów nie ma bata, i co? Gówno.. Moje dziecko nie jest gotowe na wyjście, więc możecie sobie cudować, latać, fruwać, biegać, skakać i nie wiem co jeszcze - nic od Was nie zależy - powiem więcej - jak byłam na wizycie wtedy w środę to dziecko było nisko i zaczynało się wpasowywać w kanał a wczoraj nie wiem jakim cudem okazało się podczas badania że główka znów balotuje nad spojeniem - rozmyśliła się chyba i to tyle w temacie przyśpieszenia porodu.
Poza tym wczoraj pani lekarz opiekun mojej sali na patologii przyszła mi powiedzieć, że moje dziecko z tych, które wcześnie się nie urodzą i mam przyjść najwcześniej tydzień po terminie (no chyba że jakimś cudem coś się zmieni) i wtedy pomyślimy o wywołaniu porodu. Czekają mnie więc min 2 tygodnie z brzuchem. A już czara goryczy przelała się kiedy pani doktor dała mi książeczkę zdrowia dziecka i kartę informacyjną noworodka, którego nota bene jeszcze nie mam 🥴

A i jeszcze jedna sprawa - ja teraz nie wiem kiedy mam iść do szpitala gdyby "coś się działo"
Skurcze to już dla mnie żaden wyznacznik, chyba że będą takie że srać będę po nogach. druga sytuacja to jeśli wody mi odejdą a poza tym to nie wiem więc pewnie będę czekała do ostatniej chwili 🥴

Zatem dziś pewnie będę się niewiele udzielać chyba że jakimś cudem poprawicie mi humor 🤢

nikt nie lubi szpitali i wierzę Ci, że po takim pobycie możesz czuć się przygnębiona. A Lena niech sobie siedzi tak długo, jak uważa 😁 ja też niczym nie przyspieszam porodu i jestem nastawiona na to, że przenoszę. Chociaż nie ukrywam, że nie chce mi się z tym brzucholem jeszcze z 2 tyg biegać. No ale skoro Mały chce, to niech siedzi. Jego wybór 😁
Poza tym pewnie zaczniemy rodzić w najmniej spodziewanym momencie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola Ty tu nie fisiuj
każda z nas ma lepsze i gorsze dni
ja nie wiem czy zdołam poprawić Twój humor tzn nie wiem czy podołam ale jak się pojawi Tutliputli to może coś pirdolnie 😮 że się posikamy

nie będę Cie pocieszać bo tak na prawdę nie wiem co czujesz- na mnie szpital też podziałał "dołująco" ale z innych powodów niż u Ciebie
Ola wiem że nie możesz się już doczekać tego malenstwa no ale widocznie jest jakiś powód dla którego Lenka woli siedzieć w ciemnym ale ciepłym brzuchu
trochę cierpliwości no , szybko zleci zobaczysz a co do wyjazdu do szpitala to faktycznie teraz czekaj już na takie skurcze które nie pozwolą Ci postawić kroka to na pewno będzie to 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to wzięło Szyszkę szybko- pojechała jakoś wieczorem a o 2.00 już po 🤪
ale maleńka ta Majeczka ale może to i lepiej nadrobi
Kwietniowych chłopaków mamy kolosów i jeszcze Kaśka chce pobić rekord z Witkiem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
o to wzięło Szyszkę szybko- pojechała jakoś wieczorem a o 2.00 już po 🤪
ale maleńka ta Majeczka ale może to i lepiej nadrobi
Kwietniowych chłopaków mamy kolosów i jeszcze Kaśka chce pobić rekord z Witkiem 🤪

ja nie chce kolosa rodzić! bo mi piździoche poturbuje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
matyldusia napisał(a):
o to wzięło Szyszkę szybko- pojechała jakoś wieczorem a o 2.00 już po 🤪
ale maleńka ta Majeczka ale może to i lepiej nadrobi
Kwietniowych chłopaków mamy kolosów i jeszcze Kaśka chce pobić rekord z Witkiem 🤪

ja nie chce kolosa rodzić! bo mi piździoche poturbuje!


ale żebyś się nie zdziwiła- chłopcy są więksi
i nie przejmuj się jaki by nie był i tak Ci JĄ poturbuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
o to wzięło Szyszkę szybko- pojechała jakoś wieczorem a o 2.00 już po 🤪
ale maleńka ta Majeczka ale może to i lepiej nadrobi
Kwietniowych chłopaków mamy kolosów i jeszcze Kaśka chce pobić rekord z Witkiem 🤪
jakich kolosow jakich KOLOSOW !!??? A moj pedraczek?? 🙂 Jeszcze 3 kilo nie ma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
o to wzięło Szyszkę szybko- pojechała jakoś wieczorem a o 2.00 już po 🤪
ale maleńka ta Majeczka ale może to i lepiej nadrobi
Kwietniowych chłopaków mamy kolosów i jeszcze Kaśka chce pobić rekord z Witkiem 🤪
jakich kolosow jakich KOLOSOW !!??? A moj pedraczek?? 🙂 Jeszcze 3 kilo nie ma 😉


oj ale Twój pędraczek się pospieszył nie dziw się
z resztą ON marcowy a nie kwietniowy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
o to wzięło Szyszkę szybko- pojechała jakoś wieczorem a o 2.00 już po 🤪
ale maleńka ta Majeczka ale może to i lepiej nadrobi
Kwietniowych chłopaków mamy kolosów i jeszcze Kaśka chce pobić rekord z Witkiem 🤪
jakich kolosow jakich KOLOSOW !!??? A moj pedraczek?? 🙂 Jeszcze 3 kilo nie ma 😉

to fakt, ale jakby poczekał do terminu to kto wie, jakich rozmiarów byłby Twój Krzyś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
NORMALN YCH 😉 lekarz caly czas mi powtarzal ze ma super wage bo raczej byk z niego nie bedzie tak wiec nie mam sie czym martwic, i to tylko 3 tygodnie ! Moj syn sie matki slucha wiec nie bylo by zle 😉

jak się tak słucha to ja chcę takiego zięcia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
jeju a reszta mamusiek milczy- czy one ze szpitala nie wróciły czy czasu nie mają np Ewelina ona już tydzień po a Linka po kilku dniach po cesarce wyszła 😮

Ewelina pisała do mnie, ale ja w szpitalu byłam i nie przekazałam Wam tego sms'a. ogólnie pisała że boli ją dupa pocięta i żebyście sobie zawczasu pokupowały poduszki z dziurą (co ja wczoraj zrobiłam właśnie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
jeju a reszta mamusiek milczy- czy one ze szpitala nie wróciły czy czasu nie mają np Ewelina ona już tydzień po a Linka po kilku dniach po cesarce wyszła 😮

Ewelina pisała do mnie, ale ja w szpitalu byłam i nie przekazałam Wam tego sms'a. ogólnie pisała że boli ją dupa pocięta i żebyście sobie zawczasu pokupowały poduszki z dziurą (co ja wczoraj zrobiłam właśnie)

ja gdzieś na forum przeczytałam, że dobre są koła takie pływackie, dmuchane 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
jeju a reszta mamusiek milczy- czy one ze szpitala nie wróciły czy czasu nie mają np Ewelina ona już tydzień po a Linka po kilku dniach po cesarce wyszła 😮

Ewelina pisała do mnie, ale ja w szpitalu byłam i nie przekazałam Wam tego sms'a. ogólnie pisała że boli ją dupa pocięta i żebyście sobie zawczasu pokupowały poduszki z dziurą (co ja wczoraj zrobiłam właśnie)

no ja się nie dziwię urodziła chłopa 4 kilo


ale jaką poduszkę masz jakiegoś linka żeby pokazać bo ja mam taki mhm "rogal" i nie wiem czy to to a może być jeszcze to dmuchane dla dzieci do pływania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
jeju a reszta mamusiek milczy- czy one ze szpitala nie wróciły czy czasu nie mają np Ewelina ona już tydzień po a Linka po kilku dniach po cesarce wyszła 😮

Ewelina pisała do mnie, ale ja w szpitalu byłam i nie przekazałam Wam tego sms'a. ogólnie pisała że boli ją dupa pocięta i żebyście sobie zawczasu pokupowały poduszki z dziurą (co ja wczoraj zrobiłam właśnie)

no ja się nie dziwię urodziła chłopa 4 kilo


ale jaką poduszkę masz jakiegoś linka żeby pokazać bo ja mam taki mhm "rogal" i nie wiem czy to to a może być jeszcze to dmuchane dla dzieci do pływania

ja mam fasolkę motherhood - teoretycznie ma być do karmienia ale pewnie i ja będę na nią dupą siadać

http://motherhood.pl/produkt/fasolka-motherhood.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam tego rogala ale on jest do karmienia ale jak bedzie wygodny do siadania to moja dupa bedzie na nim spoczywac.
Ola mi sie bardzo ciebie szkoda zrobiło jak napidałas ze od 24 godzin jestes na dwuch kanapkach mysle sobie biedna w domu ananasy i frykasy a tam ja głodza 😞
Tak samo uwazam jak ty gówno mozna poród przyspieszyc jak dziecko ni chce wyjsc jeszcze to nic go nie ruszy naturalnego... patrzcie na szyszke akcja bzyk tyle czasu trwala i nic jej to nie dało chciało wyjsc dzis i wyszło... a seks moze pomóc rozmasowac szyjke do porodu kiedys tam i tyle.
ja dzis mam ktg badania pewnie nie bedzie ale bym tylko chciała wiedziec ile mniej wiecej czasu mi zostało to bym wiedziała jak sobie tu szykowac wszytsko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...