Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Frytus150 napisał(a):
Hej Dziwczynki!!! ale nowiny z rana wkoncu urodziła nasza rekordzistka Szyszka 😁 😁 😁 hehehe

hej 🙂

i wszyscy odetchnęli z ulgą, że Szyszka już obiecywać nie będzie, że to już 😁

Ewelina, na pewno wszystko będzie dobrze. daj znać co i jak po wizycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelinka1007 napisał(a):
no niby jakiesszmerki ale na wypisie mamy napisanew tak jakby miał serduszo z prwej a nie lewej strony... mam nadzieje ze bedzie wszystko ok
bo to był najbarzdiej przepłakany tydz mojego zycia kazde pikniecie aparatu ekg doprowadzało mnie do szalu


Ale Ewelina konsultowałaś już ten wypis czy sama go sobie rozszyfrowałaś ? 🤢
I to, że serduszko jest z innej strony nie znaczy, że jest źle, że jest wada, ot taka jego uroda i tyle.. 🤢
Zobaczysz, że jeszcze wszystko będzie dobrze !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.
Moje dziecię dało mi w końcu pospać 🙂 Tą noc zaliczam do udanych 🙂
Szyszunia - gratulacje - wzięłam cię wczoraj sposobem 🙂
Ewelina - spokojnie kochana, wszystkie trzymamy kciuki za maleństwo. Ja na pewno zmówię zdrowaśki w jego intencji chociaż wiem że będzie dobrze. Głowa do góry i informuj nas na bieżąco. Dla pocieszenia ci powiem że mój dziadek miał dokładnie to samo - czyli serce było przesunięte i żył z tym bez najmniejszego problemu. Pomimo 2 zawałów serce było mocne i wytrzymało. Więc Dominiś na pewno będzie zdrowiutki.
Aisak, Kmatus - wiem że nie jest łatwo. Z tym karmieniem to jakaś masakra jest. Tutaj to tylko Asia i Tyska nie mają z tym problemu. Reszta boryka się z problemem braku pokarmu lub niechęcią malucha do cyca 🥴 Dziwne to wszystko.
Ola - doskonale rozumiem twoje podejście do szpitali - ja tam spędziłam w sumie 5 dni i już myślałam że ocipieje.
Tutliputli - widzę że się ociągasz z porodem 🙂 Ale korzystaj z ostatnich dni "wolności" 🙂

Teraz mam pytanie do dziewczyn karmiących - czy wy tez tak macie w nocy że was zimny pot oblewa i macie dreszcze? Ja tak mam jak czuje że mi pokarm napływa 🤢 🤢

No i właśnie zmierzyłam moją kruszynkę i ma już 59 cm 🤔 🤔 4 cm w ciągu tyg . jej przybyło - szok 🤪 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mój porod wygladal tak:
6.30 lewatywka,kibelek,prysznic i kroplówka.
o 8 zaczzeły sie regularne skurcze..takie do wytrzymania i czodzenie kucanie piłeczka badanko i tak w kółko.o 10.00 skurcze było jak trza i skurcze sie nasilily juz nie bylo w miare plus to cisniecie na odbyt...
o 12 bóle były juz nie do wytrzymania pprzebito mi wody...bo było juz wszystko jak nalezy i mysleli ze urodze..a tu nic brzuch po odejsciu wód zrobł sie o połowe mniejszy i myslelii ze dzidzius bedzie malutki...lekarz był w szoku ze tyle wody to sie raczej nie ie zdarza...myslalam ze te bóle przed przebiciem były nie do wytrzymania ale masakra zaczela sie o ok 13 do 17 bole z krzyza ja pierdziele nikomu tego nie zycze jeszce mnie nie przestał bolec kregosłup... bole były cholernie mocne jeczałam krzyczałam błagałam zeby cos z mna zrobili pomogli dobili cokolwiek bo ja juz dłuzej nie dam rady krzyczałyscie kiedys tak zeby zegarek spadl ze sciany? a mały dalej nie chcial zejsc do kanału ,nie wiedzieli czemu a swoje 37 cm obwodu głowki robi swoje o godzinie 16.50 zaczeły sie parte w porównaniu do tych skurzczy to pryszcz,o 17.10 urodził sie dominiczek połozono mi go na brzuchu ,pierwsza moja mysl to jeju jaki on duzy a jak usłyszalam wymiary to tylko było ILE?
strasznie mnie pocieli mialam 8 szwow na zewnatrz i mysle ze nie mniej w srodku...
po zszyciu od lekarza usłyszałam dziekuje....i jak to sie mozna na tych brzuszkach oszukac...
połozna miałam anioł normalnie nie człowiek ze wytrzymała tyle godzin na spokojnie tych moich krzykow jesli bym nie urodziła do 17.30 zrobilik bi mi vacum juz bylo wyjete...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kobietki 🙂
Ola dobrze że wróciłaś 😘 szkoda że cię tam tak wymęczyli 🤢
Kasia witamy i czekamy na relacje jak tam bycie z Milenką w domku 😘
Ewelina będzie dobrze tu całe forum trzyma kciuki więc się nie martw 😘
No a Ani nadal ni ma ona już wyszła czy nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania wyszła wczoraj po południu ale pewnie się ogarnia z wszystkim i nie ma siły żeby do nas zajrzeć 🙂

a długo jej tam zeszło, bo jak pisałam: najpierw zaszyli jej dren a potem Helenka miała naświetlenia na żołtaczkę. Tylko czekać aż zajrzy do nas i co nieco opowie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Dzień dobry.
Moje dziecię dało mi w końcu pospać 🙂 Tą noc zaliczam do udanych 🙂
Szyszunia - gratulacje - wzięłam cię wczoraj sposobem 🙂
Ewelina - spokojnie kochana, wszystkie trzymamy kciuki za maleństwo. Ja na pewno zmówię zdrowaśki w jego intencji chociaż wiem że będzie dobrze. Głowa do góry i informuj nas na bieżąco. Dla pocieszenia ci powiem że mój dziadek miał dokładnie to samo - czyli serce było przesunięte i żył z tym bez najmniejszego problemu. Pomimo 2 zawałów serce było mocne i wytrzymało. Więc Dominiś na pewno będzie zdrowiutki.
Aisak, Kmatus - wiem że nie jest łatwo. Z tym karmieniem to jakaś masakra jest. Tutaj to tylko Asia i Tyska nie mają z tym problemu. Reszta boryka się z problemem braku pokarmu lub niechęcią malucha do cyca 🥴 Dziwne to wszystko.
Ola - doskonale rozumiem twoje podejście do szpitali - ja tam spędziłam w sumie 5 dni i już myślałam że ocipieje.
Tutliputli - widzę że się ociągasz z porodem 🙂 Ale korzystaj z ostatnich dni "wolności" 🙂

Teraz mam pytanie do dziewczyn karmiących - czy wy tez tak macie w nocy że was zimny pot oblewa i macie dreszcze? Ja tak mam jak czuje że mi pokarm napływa 🤢 🤢

No i właśnie zmierzyłam moją kruszynkę i ma już 59 cm 🤔 🤔 4 cm w ciągu tyg . jej przybyło - szok 🤪 🤪


Wiolus, ja mialam raz dreszcze po kapieli i jak nasmarowalam sie balsamem 😮 teraz wcale cyckow nie smaruje, bo one sa strasznie delikatne.. a wysoka goraczka to masakra podczas karmienia, nawet pokarm moze zaniknac albo jakies zapalenie gruczolu piersiowego 😮 wiec uwazaj kochana i sciagaj pokarm ! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatak83 napisał(a):
Ewelinka ja w szoku jestem że rodziłaś sn matko kochana jak ty to wytrzymałaś??? Nie mdlałaś im tam? Dostałaś to znieczulenie?

nie dostałam bo nic wczesniej o tym nie mowila a znieczulenie podaja do 5 palcy rozwarcia a ja bardzo szybko mialam pelne..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Rany Ewelina nie zazdroszczę ci 🤢 🤢 Dobrze że masz to już za sobą.

No właśnie ja też się zastanawiam co z Brechti. Ola pisałaś może z nią?

ja nie mam do niej telefonu, jedynie Kasia ma 🙂

i na bieżąco przekazywałam informacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...