Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Mam regularne skurcze co 10,15 minut. Rozwarcie na 1,5 cm. Jeśli będzie częściej wiadomo mam jechać. Ale najprawdopodobniej będzie to cesarka, bo mam duży brzuszek, a ja jestem zbyt niska by podołać. Raczej dziś nie urodzę, ale jutro b. możliwe.

🤪 🤪 jak fajnie... ja tez chce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda i Tyska - jak tak czytam te wasze opowieści to śmiać mi się chce i nie mówię tego złośliwie tylko tak od serca 🙂 Ja już przez to przeszłam i najgorsze jest to że wtedy żadna z was nie była w tej samej sytuacji więc nie miałam się komu pożalić żeby mnie zrozumiał. Co prawda nigdy nie myślałam źle o dziecku ani nie wychodziłam z nerwów z pokoju ale też beczałam itp. I to nie dlatego że płakała bo jej się chciało tylko dlatego że ją brzuch bolał i to był ten rodzaj płaczu od którego serce pęka 🥴 Powiem wam tak, przyzwyczaiłyście się do tego że dzieci śpią i budzą się na jedzenie lub wy je budzicie do jedzenia ale z czasem to się zmienia niestety. No i najgorsze jest to że zazwyczaj budzą się w nocy, kiedy człowiek po całym męczącym dniu myśli tylko o tym żeby rozprostować kości i zasnąć. Ja tej nocy np. miała godzinna akcję "ból brzuszka" bo nie mogła sobie pierdnąć i płakała stale przez godzinę a ja ją na rękach nosiłam i huśtałam i nic. W końcu się wy pierdziała i zasnęła ale ja nie śpię od 4.20 więc wiem jak to wygląda. Z czasem się przyzwyczaicie ale te początki są najgorsze. Więc głowa do góry i szykujcie się na więcej takich niepodzianek - tak już po prostu musi być 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natka85 napisał(a):
Mam regularne skurcze co 10,15 minut. Rozwarcie na 1,5 cm. Jeśli będzie częściej wiadomo mam jechać. Ale najprawdopodobniej będzie to cesarka, bo mam duży brzuszek, a ja jestem zbyt niska by podołać. Raczej dziś nie urodzę, ale jutro b. możliwe.


O matko! 😁 No to pieknie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
mam fotke ale jestem u cioci i nie mam kabla do komputera. Chyba ze jak kuzynka moja wroci z moim dzieckiem ze spaceru to postaram sie na jej telefon przeslac i podesle


Kurde... ja bym mogla.... ale mialam ostatnio problemy z Doroty zdjeciem i musialam wioli przeslac, moze jest jeszcze ktoras ktora moze wstawic, to bys jej wyslala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola jak dotarla do dszpitala to miala szyjke zgladzona i 3 cm rozwarcia. Tak wiec dali jej znieczulenie ale za szybko zaczeli dzialac bo ola wszystko czula i zaczela sie drzec ze wszystko czuje i ja uspili calkowicie. O 21:45 na swiat przyszla Lenka. Pisze ze ja oczywiscie boli ale wyglada na to ze jest w miare wszystko dobrze bo odpisywala na biezaco ale pisze ze jest zmeczona bo wogole nie spala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
Ola jak dotarla do dszpitala to miala szyjke zgladzona i 3 cm rozwarcia. Tak wiec dali jej znieczulenie ale za szybko zaczeli dzialac bo ola wszystko czula i zaczela sie drzec ze wszystko czuje i ja uspili calkowicie. O 21:45 na swiat przyszla Lenka. Pisze ze ja oczywiscie boli ale wyglada na to ze jest w miare wszystko dobrze bo odpisywala na biezaco ale pisze ze jest zmeczona bo wogole nie spala.


o mój boze czyli jednak i ja moge miec rozwarcie 🙂 jeju ale ona musi byc wymeczona czyli miałą narkoze? boziuale akcja najwazniejsze ze wszystko dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...