Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hejka.
Matko nie ogarniam dnia 🙂 No więc tak:
Dorka - podejrzewam że Ola miała również rozpuszczalne szwy a ściągali jej tylko te na bokach - zakończenia- bo tak jest zazwyczaj. Mi to zrobili w szpitalu. Tylko 2 szwy były do ściągnięcia i nic to nie bolało. Ja bułę nad blizną miałam przez 3 tygodnie a i teraz czasami mnie pobolewa i się robi mniejsza bułka 🙂
Ola - dziękuję za info odnośnie podgrzewacza. Już sobie podobny zamówiłam wczoraj. Pamiętaj proszę o tych kropelkach i ponawiam pytanie odnośnie punktów Lenki. Czemu miała 9? ☺️
Kasia - moja kicha bardzo często przy przebieraniu i ma czkawki które ją bardzo męczą. Poza tym skoro Wituś ulewa to pewnie i kozy w nosie ma spore od tego mleka bo moja tak ma i przez to też kicha. A żeby jej to wyciągnąć to trzeba nie lada nerwów bo ona się wtedy tak drze 🥴
Ewelinaaleks - gratulacje maluszka 🙂 Prosimy o zdjęcia 🙂
CO do spania w dzień to moja coraz mniej śpi a standardowo od 4 rana zaczyna dzień i dopóki nie zrobi kupy to pozamiatane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Moja też miała 9pkt 😞 ale w moim szpitalu wszystkie mają 9 lub mniej a u mojej wiadomo dlaczego
a Ola chyba już odpowiadała dlaczego jej Lenka miała 9

Rany ale jestem zakręcona - nie zauważyłam widocznie 🤨
A dzisiaj Matylda czytałam info o naczyniakach w M jak Mama i nie ma się czym martwic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Moja też miała 9pkt 😞 ale w moim szpitalu wszystkie mają 9 lub mniej a u mojej wiadomo dlaczego
a Ola chyba już odpowiadała dlaczego jej Lenka miała 9

Rany ale jestem zakręcona - nie zauważyłam widocznie 🤨
A dzisiaj Matylda czytałam info o naczyniakach w M jak Mama i nie ma się czym martwic 🙂

wiesz co ja już tak o tym nie myślę , dwie doktorki powiedziały że znikną i położna co u mnie była tez potwierdziła więc nie wiem zobaczymy, Paweł ma jakieś schizy bo ciągle tylko na to patrzy i ogląda z każdej strony
ja już zauważyłam ze to zależy od dnia temperatury itd . wczoraj mała wyprażyła się w aucie to te miejsca normalnie jej zsiniały jak po porodzie , a po nocy jak jest wypoczęta i zrelaksowana to prawie nie widać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic ci nie przepadnie: macierzyńskie zaczyna się z dniem porodu, jeżeli masz w tym czasie zwolnienie to robią jakąś korektę. 🙂

mam masakryczny dzień: wyżalę się Wam i wypłaczę, bo A na mnie nakrzyczał że beczę bez powodu. A ja powód miałam !!!
Dziecię więcej nie spi niż śpi, usypianie go to mordęga, i żeby jeszcze grzecznie leżał, ale ten zaraz wyje do sufitu. I kiedy po 4 godzinach prób, nakarmiony, ubrany, wytarty, został przeze mnie położony w stanie usypiającym do łóżeczka A zachciało się go zagadywać. No więc ten oczy od razu jak talary i ze spania koniec: i jeszcze wziął go na ręce i zaczął bujać kiedy ten opity jak bąk był. No i się zezłościłam ☺️ ☺️ ☺️

ale nic to, wybeczałam się i mi przeszło.
A jaki numer nam dzisiaj Wit wyciął 😁 😁 😁
leżał na przewijaku, ja w trakcie zmiany pampka a ten jak kupą strzelił prosto w mój brzuch 😁 jak ze strzykawki, nie sądziłam że kupa może mieć taki odstrzał: nic dziwnego, że tam takie odgłosy czasami się dzieją 😁 😁 i kiedy przekazałam A. dokończenie przebierania to za chwilę słysze jego okrzyk: syncio strumieniem prostym ukierunkowanym przyatakował ojca 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Ja mam zwolnienie do soboty wlansie a w niedziele moze nie urpodze to co wtedy? 😞 jeju ja taka zielona jestem w tych sprawach 😞


szpital ci wystawia zwolnienie od niedzieli do porodu a od porodu masz macierzynskie

oooo Dziekuje kochana:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja zaczynam się bać bo mała najedzona a płacze 🥴
Obawiam się że noc nie będzie taka piękna jak dziś 🤢
Kurde - nie mam mleka bo mała cały dzień by na cycu wisiała i wciąż głodna, dzisiaj mam 2 flaki 😁 w jednym mam jakiś zapas ale za to tak pogryzła mi brodawkę że dotyk sprawia masakryczny ból 🤨

Kasia - ja dziś miałam identyczną akcję ale równocześnie odrzutowa kupa z sikiem łącznie, na szczęście uchroniłam się bo zdążyłam się świeżym pampkiem osłonić 😁 i świadkowie na to byli bo przyjechała siostra S. dziecko zobaczyć a tu taki popis ☺️
Wyszło na to że sra na towarzystwo 😁

Matylda - pisałaś o tym że się kąpałaś w wannie.. Wiesz co ja dziś pytałam położną kiedy mogę sobie zafundować kąpiel w wannie i powiedziała że dopóki się połóg nie skończy bo można krwotoku dostać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
A ja zaczynam się bać bo mała najedzona a płacze 🥴
Obawiam się że noc nie będzie taka piękna jak dziś 🤢
Kurde - nie mam mleka bo mała cały dzień by na cycu wisiała i wciąż głodna, dzisiaj mam 2 flaki 😁 w jednym mam jakiś zapas ale za to tak pogryzła mi brodawkę że dotyk sprawia masakryczny ból 🤨

Kasia - ja dziś miałam identyczną akcję ale równocześnie odrzutowa kupa z sikiem łącznie, na szczęście uchroniłam się bo zdążyłam się świeżym pampkiem osłonić 😁 i świadkowie na to byli bo przyjechała siostra S. dziecko zobaczyć a tu taki popis ☺️
Wyszło na to że sra na towarzystwo 😁

Matylda - pisałaś o tym że się kąpałaś w wannie.. Wiesz co ja dziś pytałam położną kiedy mogę sobie zafundować kąpiel w wannie i powiedziała że dopóki się połóg nie skończy bo można krwotoku dostać 🤢


Ja się kąpałam przedwczoraj i dzisiaj i wszystko jest ok 🙂
A ja z kolei miałam dzisiaj akcję że mała zrobiła kupkę i jej zmieniałam pampersa a ta zaczęła robić kolejną partię, a że robi twarde kupki to taki wężyk zaczął wychodzić. Fuj 🙃 🤔
Moja wieczorem dostała ataku płaczu jak byliśmy u rodziny i do tej pory nie idzie jej uśpić. Nocka też nas czeka ciężka 🥴 🥴
Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doooobry !!!!
Moja twórczość karmieniowa:

CHAAAALMY PAAANA
CHWALMY PAAAANA
TUTLIPUTLI JEST WYSPAAAAANA !!!

WIT ŚPI ZNOWUUUU NAJEEEDZOOONY
BĄDŹŻE BOOOOŻE POOOCHWALOOOOONY

😁 😁 😁 😁
idę się porządnie, porządnie nakarmić, wykąpać i matko nie wiem co jeszcze:
niech się Witkowi ten stan spania utrzyma 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...