Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Bry 🙂
Ale się wyspałam. Moje dziecko po wczorajszej wieczornej 3 godzinnej akcji płaczu bez powodu zasnęło i spało do 2.30 - 7 h bez jedzenia 🤪 🤪 🤪 Potem tylko pobudka na jedzonko o 6 i spałyśmy do 8. Rany ale się cieszę 🙂 Teraz po porannym gaworzeniu i jedzonku znowu śpi u mnie na kolanach 🙂 Wybieram się niebawem z nią na spacer bo podobno dzisiaj ostatni dzień ładnej pogody 🤨
A ja za tydzień będę mogła się już bzykać 🤪 🤪 🤪 🤪 No i nażarłam się wczoraj truskawek i zapiłam drinkiem z cola na wieczór jak mała już zasnęła. O matko, zasnęłam jak suseł a dzisiaj czuje się jak nowonarodzona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

zazdroszczę:
-spaceru
-truskawek
-drinka
-krótkiego czasu oczekiwania na bzykanko

niekoniecznie Wiola w takiej kolejności 😉 😉 😉 ☺️ ☺️ ☺️ ☺️

Mam zamiar zawalczyć po sniadaniu z górą prasowania.
A pamiętacie jak mówiłyśmy: będziemy prasować te dziecinne ubranka, ale tylko przez pierwszy miesiąc 😁 😁
ja kuźwa już drugiego dnia dałam sobie spokój 😁 😁
I co z Klaudią, coś się nie pokazuje 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
zazdroszczę:
-spaceru
-truskawek
-drinka
-krótkiego czasu oczekiwania na bzykanko

niekoniecznie Wiola w takiej kolejności 😉 😉 😉 ☺️ ☺️ ☺️ ☺️

Mam zamiar zawalczyć po sniadaniu z górą prasowania.
A pamiętacie jak mówiłyśmy: będziemy prasować te dziecinne ubranka, ale tylko przez pierwszy miesiąc 😁 😁
ja kuźwa już drugiego dnia dałam sobie spokój 😁 😁
I co z Klaudią, coś się nie pokazuje 🤔


Ja nadal prasuję ale mam pomoc w mamie więc nie ma co porównywać 🙂
No ja tez już się nie mogę doczekać przyszłej soboty 🙂
A ty na spacer jeszcze nie możesz wychodzić? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to ja się nie wyspałam
nic a nic a nie spałam od 6.30 do 7.30 😠
LENA kupy nie może zrobić - nie płacze ale męczy się niemiłosiernie- koper nie pomógł
dupa a ja mam dziś tyle roboty- bo ta koleżanka przyjeżdża i jeszcze wczoraj posprzątałam generalnie a oni mi dziś drzwi wejściowe montują i trzeba wyciąć kawałek ściany w domu mam biało i trzeba sprzątać od początku ten syf
tylko se dziś w łeb palnąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Muszę się z petycja do Piotra-admina zwrócić co by emotikon ziewający stworzył bo ja dziś od 3-ej na nogach.. Siedzę i japa mi się nie zamyka 🤢
Mała niby nie płakała ale raz jej się ulało i się zerwałam żeby się nie udławiła a potem słyszałam jak poleciała petarda w pieluchę i mimo że zasnęła to nie chciałam żeby dupkę parzyła w kupie 🤢 Potem już spała jak myszka pod miedzą, kręciła się i popłakiwała przez sen a ja siedziałam i czuwałam obok łóżeczka.

Nina pisała że już pomału śmiga, jeszcze ją boli ale jest coraz lepiej.

Truskawek też bym pojadła ☺️ Póki co jem winogrona jak kazała położna i małej nic nie jest
Co do prasowania to ja też mam pomoc w mamie, zapewne jak odjedzie moje dziecię będzie chodziło "w pomiętej bluzeczce" 😁

Kasia - jak nie masz wózka to może ktoś Ci sanki z oparciem pożyczy 😁 😁 😁 - może się A. zawstydzi wtedy i po wózek pobiegnie bez gadania 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jebana czkawka nooo 😠 Dopiero dziecko zasnęło i biedna czka i spać nie może, cyca jej muszę dać bo się zamęczy.

A no i dziś jej w końcu pazurki obcięłam, trochę się upociłam przy tym żeby jej krzywdy nie zrobić ale już mam to za sobą.. Całą buzię sobie podrapała biedna 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Jebana czkawka nooo 😠 Dopiero dziecko zasnęło i biedna czka i spać nie może, cyca jej muszę dać bo się zamęczy.

A no i dziś jej w końcu pazurki obcięłam, trochę się upociłam przy tym żeby jej krzywdy nie zrobić ale już mam to za sobą.. Całą buzię sobie podrapała biedna 🤢

a ja swojej obcięłam dwa i się poddałam bo jeszcze takie wrośnięte ma i położna powiedziała żeby jeszcze z tydzień poczekać

Ola jaki Ty swoej koper dawałaś???? Herbatkę czy taki zaparzanyw saszetkach?????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Jebana czkawka nooo 😠 Dopiero dziecko zasnęło i biedna czka i spać nie może, cyca jej muszę dać bo się zamęczy.

A no i dziś jej w końcu pazurki obcięłam, trochę się upociłam przy tym żeby jej krzywdy nie zrobić ale już mam to za sobą.. Całą buzię sobie podrapała biedna 🤢

a ja swojej obcięłam dwa i się poddałam bo jeszcze takie wrośnięte ma i położna powiedziała żeby jeszcze z tydzień poczekać

Ola jaki Ty swoej koper dawałaś???? Herbatkę czy taki zaparzanyw saszetkach?????????


Położna kazała mi kupić normalnie w torebkach do zaparzenia i zaparzać tylko tak na chwileczkę żeby miała lekko żółtawy kolor no i na szklankę dać pół płaskiej łyżeczki cukru. Oczywiście nie dajesz całej szklany do wypicia tylko 50 ml - max 3 razy dziennie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Hej dziewczyny.
Ja jeszcze w szpitalu. Nadal nie wiem kiedy wyjdę, zdrowie polepszyło się. Mały dostał żółtaczki, leżal pod lampą, ale już jest lepiej. Nadal nie wiem kto po mnie urodził 🙂 ale zaraz sprawdzę.

Hej - fajnie że wracasz do zdrowia.. 🙂

Co do rozpakowanych to chyba lepiej sprawdzić kto się nie rozpakował - zostały tylko Frytus i kamikusia 🙂 Reszta już po 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to pięknie!!!!Ale mam zaległości 😮
Gratuluję dziewczynom 😆
Mój Jasiek jest super 😆 tylko mam problem żeby go nakarmić. Nie wiedziełam,że to takie trudne 🥴 jak nie udaje mu się złapać sutka to cały oddział go słyszy 😮
Tym bardziej ze siedziec nie mogę 😞 Wszędzie szwy 🥴 i hemoroid 🥴
JUż chcę do domku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Stęskniłam się za wami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Hej dziewczyny.
Ja jeszcze w szpitalu. Nadal nie wiem kiedy wyjdę, zdrowie polepszyło się. Mały dostał żółtaczki, leżal pod lampą, ale już jest lepiej. Nadal nie wiem kto po mnie urodził 🙂 ale zaraz sprawdzę.

Hej - fajnie że wracasz do zdrowia.. 🙂

Co do rozpakowanych to chyba lepiej sprawdzić kto się nie rozpakował - zostały tylko Frytus i kamikusia 🙂 Reszta już po 😉

a raczek????????
bo gdzieś mi umknęło i eunia????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...