Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Andziucha napisał(a):

Marta- ja nie karmilam dziecka bo nie mialam pokarmu a jak dostalam pokarm to maly juz byl nauczony pic z butelki i mojego pokarmu nie chcial:/


i zjada Ci całą 90?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aisak napisał(a):
Dzień dobry 😘
Godzina 13 a a ja dopiero śniadanie jem 😮 🤢
Oj Matylda ale ci zazdroszczę takiego aniołka 😉 😉
Liwcia co dwie godziny wstaje w nocy a w ciagu dnia co godzinę lub pół 😮 😮
Zaraz ją pakuje w śpiworek i jazda na spacer bo przynajmniej na dworze pośpi 2 godziny nawet trzy 🙂

no mój ANIOŁ śpi ciągle budzi się na karmienie kwęknie wtedy otwiera dziuba i tyle no tylko mówiłam ma takie kilkunasto sekundowe wrzaski tak jak przed chwilą , śpi ciągle w łóżeczku a jak nie śpi to się patrzy , do kąpieli jest brana na śpiocha bo przecież zawsze śpi, tam się rozbudza potem karmienie i dalej komar, wczoraj nawet mieliśmy gości i były 3 małe dziewczynki i taka 4 miesięczna Lena która darła się przez cała wizytę wniebogłosy a na moją to nie zadziałało 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
Marta- No teraz zjada troszke wiecej bo za dwa dni bedzie mial juz miesiac 🙂ale jak sie dzisiaj pytalam poloznej to moze zjadac nawet 125 🙂


a w jaki sposób spaliłaś pokarm?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
aisak napisał(a):
Dzień dobry 😘
Godzina 13 a a ja dopiero śniadanie jem 😮 🤢
Oj Matylda ale ci zazdroszczę takiego aniołka 😉 😉
Liwcia co dwie godziny wstaje w nocy a w ciagu dnia co godzinę lub pół 😮 😮
Zaraz ją pakuje w śpiworek i jazda na spacer bo przynajmniej na dworze pośpi 2 godziny nawet trzy 🙂

no mój ANIOŁ śpi ciągle budzi się na karmienie kwęknie wtedy otwiera dziuba i tyle no tylko mówiłam ma takie kilkunasto sekundowe wrzaski tak jak przed chwilą , śpi ciągle w łóżeczku a jak nie śpi to się patrzy , do kąpieli jest brana na śpiocha bo przecież zawsze śpi, tam się rozbudza potem karmienie i dalej komar, wczoraj nawet mieliśmy gości i były 3 małe dziewczynki i taka 4 miesięczna Lena która darła się przez cała wizytę wniebogłosy a na moją to nie zadziałało 😮


to jest niemożliwe 😮 😮 😮
jak bede w drugiej ciazy to pinkole i pije hektolitry coli tak jak ty Matylda 😁
może zadziała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia możliwe uwierz mi
ale wszyscy którzy do nas przychodzą straszą że to się skonczy i to mnie martwi 😞
nie wiem czy akurat pepsi miała znaczenie ale w takim razie nie żałuję że piłam 😉
a może po prostu ja się wypłakałam w ciąży ( bo tak było) że teraz mała nie musi 😉

każdemu życzę takiego dziecka serio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
dziewczyny a ile powinien jeść maluszek tygodniowo jedna porcja mleka ile powinna mieć??
pyutam z ciekawości bo my jesteśmy tylko na naturaknym ale ciekawi mnie ile moj szkrab wypija mniej wiecej z piersi 🤔


moja potrafi wypić po obudzeniu 90ml.. w ciągu doby powinno wypić od 700-800ml..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co za dzien:/ zimno u mnie wyjsc na dwor nie mozna;/
musze obiad zrobic ale jakos nie mam weny tworczej cos by sie przydalo na szybko 🙂
maly spi wiec by trzeba bylo to wykorzystac i zrobic cos 🙂
No to ide ogarnac mieszkanie,obiad zrobic!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Ewelina mi pediatra mowila ze to zalezy od dziecka ono samo wie ile potrzebuje chodz ja karmie butelka to mowila mi ze takie dziecko tygodniowe moze wypijac od 20 do 40 ale kazde dziecko inne!


tylko tyle?
moj w nocy ciągnie cycka i dokarmiam go butlą po przebraniu prawie na spiocha to potrafi jeszcze 20-30 ml ściągnąć 😮
ale to chyba kwestia indywidualna
ide go chyba obudzić bo śpi od 10 i wcalenie sie nie kwapi do wstawania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Ewelina mi pediatra mowila ze to zalezy od dziecka ono samo wie ile potrzebuje chodz ja karmie butelka to mowila mi ze takie dziecko tygodniowe moze wypijac od 20 do 40 ale kazde dziecko inne!


tylko tyle?
moj w nocy ciągnie cycka i dokarmiam go butlą po przebraniu prawie na spiocha to potrafi jeszcze 20-30 ml ściągnąć 😮
ale to chyba kwestia indywidualna
ide go chyba obudzić bo śpi od 10 i wcalenie sie nie kwapi do wstawania


no mi też podobnie mówiono ale po co masz go budzić ?????? jak będzie czegoś potrzebował da o sobie znać
mojej na karmienie nie dało się obudzić bo i tak usteczka zaciskała że nic tam nie dało się wcisnąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Ewelina mi pediatra mowila ze to zalezy od dziecka ono samo wie ile potrzebuje chodz ja karmie butelka to mowila mi ze takie dziecko tygodniowe moze wypijac od 20 do 40 ale kazde dziecko inne!


tylko tyle?
moj w nocy ciągnie cycka i dokarmiam go butlą po przebraniu prawie na spiocha to potrafi jeszcze 20-30 ml ściągnąć 😮
ale to chyba kwestia indywidualna
ide go chyba obudzić bo śpi od 10 i wcalenie sie nie kwapi do wstawania


no mi też podobnie mówiono ale po co masz go budzić ?????? jak będzie czegoś potrzebował da o sobie znać
mojej na karmienie nie dało się obudzić bo i tak usteczka zaciskała że nic tam nie dało się wcisnąć


matylda ja sie śmieje mojego nie da się dobudzić na jedzenie śpi jak kamień jak wstanie sam to dopiero mu dam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
przyznam się:
podczas ściągania pokarmu laktatorem mam dziką ochotę na bzykanie 😮 😮 😮

weź mi nawet nie mów bo ja mam cały czas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
przyznam się:
podczas ściągania pokarmu laktatorem mam dziką ochotę na bzykanie 😮 😮 😮

weź mi nawet nie mów bo ja mam cały czas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a ja wcale, a juz niedlugo moge 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...