Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

hej hej 🙂 dawno mie tu nie bylo ze wzgledu na prawie 2 tyg wizyte w szpitalu;/ urodzilam 29.04 chlopca 58cm wzrostuy 3,800 wazyl. Niestety przez cesarskie ciecie po 3 probach nieudanej indukcji 😁 pozdrawiam wszystkie dziewczyny z maluszkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kamikusia napisał(a):
Raczek gratulacje..

No nieeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Tylko ja zostałam 😠
ide stad. Jak ur to sie pojawie!!

patrzac po tabeli to jeszcze duzo osob jest za mna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
hej hej 🙂 dawno mie tu nie bylo ze wzgledu na prawie 2 tyg wizyte w szpitalu;/ urodzilam 29.04 chlopca 58cm wzrostuy 3,800 wazyl. Niestety przez cesarskie ciecie po 3 probach nieudanej indukcji 😁 pozdrawiam wszystkie dziewczyny z maluszkami


gratulacje dużego chłopca 😁 😘 dużo zdrówka dla was
A co sie działo że byłaś tyle w szpitalu ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
hej hej 🙂 dawno mie tu nie bylo ze wzgledu na prawie 2 tyg wizyte w szpitalu;/ urodzilam 29.04 chlopca 58cm wzrostuy 3,800 wazyl. Niestety przez cesarskie ciecie po 3 probach nieudanej indukcji 😁 pozdrawiam wszystkie dziewczyny z maluszkami


gratulacje dużego chłopca 😁 😘 dużo zdrówka dla was
A co sie działo że byłaś tyle w szpitalu ??

mialam gestoze skoczylo mi cisnienie do 160/110 i bali sie mnie trzymac do konca to mi wywolywali przez oksytocyne i balonik-bezskutecznie. Dodatkowo okazalo sie ze mam bardzo niepodatna szyjke i nie urodze normalnie wiec mnie pocieli. ale dobrze znioslam cc juz nastepnego dnia obylo sie bez jakichkolwiek lekow przeciwbolowych, a blizne mam sliczna jesli w ogole mozna tak okreslic jakakolwiek blizne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola, jak ty dajesz jeszcze do kina wyskoczyc?? zazdroszcze 🙂
Ja juz nawet jesli wychodze bez malej, to pedem i biegiem wszedzie, wiem co prawda ze zostaje pod dobra opieka swojego taty lub mojej mamy, ale jednak nie swojo sie czuje bez niej.... wlasnie mi tu skwierczy pod nosem 🙂 najlepsze, ze przespala calusienki dzien!!!! calutki!!!! wole nie myslec, co nas w nocy czeka :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.
U nas nocka średnia ale nie narzekam.
Dagi - jak my wychodzimy to moja mama opiekuje się małą a robi to tak dobrze że się ani chwilę nie martwię. Co prawda dzwonię kilka razy aby się dowiedzieć co i jak ale jednak mam do niej pełne zaufanie. Poza tym ja wychodzę z założenia że trzeba sobie dać odrobinę rozrywki bo ja w tym domu powoli wariuję 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dziś też od 6-tej na nogach, mała walnęła taką kupę, że wyleciało z pampersa i przeciekło na rożek, zabrałam się za przebieranie to jeszcze się obrzygała i na koniec zrobiła siku na przewijak więc od nowa polska ludowa, nie mogłam sobie poradzić bo trzeba było świeże ubranko z szafy wyciągnąć i pieluchę suchą na przewijak pościelić żeby w tych sikach nie leżała, więc darłam się żeby S. wstał ale tak słyszał, że do tej pory śpi i nie wie co się działo 😠, na szczęście z odsieczą przybiegła mama.. boszzz co ja zrobię jak ona pojedzie??? 🤨

Wiola ja też mam jutro wyjście - jadę na IP do kontroli 😁

Raczek - gratuluję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola - no to tez zawsze jakaś rozrywka. A ja dzisiaj w nocy miałam ubaw bo T. chciał żebym ja objęła pierwszą zmianę. No więc o 00.30 ja nakarmiłam - potem dostała bóli brzuszka ale w miarę szybko zasnęła ( trwało to łącznie jakąś godzinę ). Natomiast na drugiej zmianie mała dała czadu i on 2 godziny chodził i ją bujał a ja sobie smacznie spałam 🙂 A teraz jak jechał do pracy to oczy miał czerwone jak nie wiem co. Ale za to zrobiłam mu śniadanko i ciepłą herbatkę i chyba mu się humor polepszył 🙂
Kasia - no ja ci biedaku nie zazdroszczę. Miec mamę przy sobie to SKARB!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello
a ja nie mam 'wychodnego" bo nie mam gdzie iść 😠
a wczoraj pierwszy raz jak poszłam z Leonem do lasu to ten mi uciekł - pierwszy raz skurczybyk , biegłam jak szalona bo na ulicy były dzieci a ten czubek przy bramie już stał i czekał bo wiedział że P. jest na podwórku
u nas noc dziwna , podobne przeboje jak u Oli napinała sie i była głodna więc jej nie przebierałam i czekałam na kupę, nakarmiłam kupy nie było więc przebrałam a ta się zesr........więc przebieram, ona dalej głodna więc karmie a tu kupy ciąg dalszy, przebieram nowy pampek już podłożony a ta sika i to tak że i w pieluchę i na body i na wszystko więc znowu przebieram , ona głodna, karmię a tam kupa i rzyganie jednocześnie( nie dziwię się tak ją wytelepałam) i zajęło mi to wszystko połtora godziny i poszło 4 pampersy i jak ją położyłam była 5.00 i jej się spać odechciało i przez godzinę sobie prychała i parskała w łóżeczku
teraz wyjątkowo śpi w moim łóżku bo w łóżeczku porządki robiłam


a moja mama zagląda czasem po południu , pogada do niej wycałuje i tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
Dzień dobry.

Zbieram sie na ktg. Moje dziecko takie spokojne.Mam nadzieję że wszystko jest ok !!


no to jakieś skurcze dziś wyjdą 😉
a jak nie to też się nie martw i tak masz już bliżej jak dalej
czekamy na wieści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka mi maly tez dwa razy na przewijak narobil dobrze ze sam sie nie obsikal ani nie o kupkal to nie musiałam go przebierac bo przewaznie to co noc zmiana odziezy 😁 raz czasenm dwa...
w dalszym ciagu spi po dwie godziny i glodny...wykoncze sie chyba 🙂
dobrze ze po tych lekach jje i spi i juz nie płacze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszkonella napisał(a):
a my odkąd podajemy jej koperek do picia to normalnie przelewa pieluchy 😮

moja na koperku jechała 4 dni ale jakiejś szczególnej różnicy nie widziałam teraz jej nie podaję bo kupa w co drugim pampersie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...