Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

nie chcę tu żadnej denerwować, ale właśnie wypiłam puszkę pepsi, zjadłam paczkę śliwek suszonych, mój M. kupił mi Sheridans'a, a jutro mamy urodzinowego grila, no a w lodówce mam zimniutkie piwko 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
dodam że zjadłam dziś kanapkę z dżemem i jabłko
co wy do cholery jecie bo ja się niebawem zeschnę 😠

ja próbuję po jednej rzeczy dziennie, staram się jeść wszystko, oczywiście żadnej czekolady, fasoli, grochu, cytrusów i kapusty.. no i wiem że bananów nie mogę.. Ty też próbuj 🙂

no ja niby próbuję ale czasem mam taki dzień że już wymiękam a czekolady wiem ze nie wolno ale co ona właściwie powoduje bo ja codziennie jem 😮

Twoje dziecko nie jest w stanie jej strawić 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu moje dziecię tak wyje w kąpieli?? już nie wiem co robię źle, on tak strasznie boi się, że aż fioletowy się robi i skrabie mi po rękach jakby chciał z wanienki uciec...
🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢

i jeszcze jeden problem mam: odzywczaja mi sie od piersi: chyba za wolno mu cieknie bo się wkurza, szarpie, chrząka dopiero jak dostanie moje mleko w butli to się uspokaja i pokornieje.

ide spać.
jestem wykonczona: a jszcze dzisiaj walczyłam właśnie z mega rzadką kupą po pachy kiedy nawiedził mnie bez zapowiedzi teść 😮 😮 coś ostatnio mi goście wpadają bez zapowiedzi 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Nela tez sie ostatnio jakas drazliwa zdrobila, widze, ze mam mleko, bo az jej broczy po brodzie, a ona i tak sie denerwuje i szarpie mi sutka i chce plakac, i nawet jak chwyci juz dobrze i ssie to po momencie wypuszcza z placzem... czyzby butelka skradala mi powoli dzieciatko???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nie ma szans zeby moje dziecie zasnęło, juz od 2 godzin nosze, kołysze, spiewam i nic 😞 😞
co dziennie to samo, zasypia ok 24 dopiero, masakra jakas
ja juz mam oczy na zapałki a Liwka oczy jak 5 zlotych 🤢 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
Moja Nela tez sie ostatnio jakas drazliwa zdrobila, widze, ze mam mleko, bo az jej broczy po brodzie, a ona i tak sie denerwuje i szarpie mi sutka i chce plakac, i nawet jak chwyci juz dobrze i ssie to po momencie wypuszcza z placzem... czyzby butelka skradala mi powoli dzieciatko???


ooooo identycznie jest u mnie 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
no nie ma szans zeby moje dziecie zasnęło, juz od 2 godzin nosze, kołysze, spiewam i nic 😞 😞
co dziennie to samo, zasypia ok 24 dopiero, masakra jakas
ja juz mam oczy na zapałki a Liwka oczy jak 5 zlotych 🤢 😞

A na zdjęciu wygląda na takiego aniołka 😁 😁
Kasia, a może zostaw ją samą sobie: mi dzisiaj Witek też tak wydziwiał, aż położyłam go w łóżeczku z kurwą macią na ustach, a ten wykonał głęboki oddech i zasnął: jakby zadowolony, że w końcu skumałam że mam go przestać nosić i tarmosić 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U MNIE NIESTETY TAK NIE MA 😞 POŁOŻĘ W ŁÓŻECZKU I RYK OD RAZU NA RĘKACH SZCZĘŚLIWA ALE GORZEJ JAK KOLKA JĄ ZŁAPIE TO NIC NIE POMOŻE ANI RĘCE ANI ŁÓŻECZKO 😞 MOJA ZAZWYCZAJ ZASYPIA 24-1 WIEC TO JESZCZE NIE JEJ PORA ALE NASZCZESCIE MOJ JA PROBUJE DZISIAJ USPIC NAWET DOBRZE MU TO WYCHODZI DOBRZE ZE JEGO MAM NIE JESTEM SAMA Z TYM WSZYSTKIM A JESTEM PELNA PODZIWU ZE AZ TAK BARDZO ZAJMUJE SIE MALA I NIE MA WSZYSTKIEGO W D...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej widze ze jeszcze zadna dzis nie zajzała... 😉
mały dzis miał napad kolki o 5 rano ,a teraz smacznie spi ...ciekawe jak długo...
ja u swojego małego tez zauwazylam ze do snu wcale nie potrzebuje noszenia lulania kolysania po prostu go kłade on sobie pomruczy i zasypia 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry bry bry bry

ja jestem dziś mega wkurwiona ooooooooooooooo 😠

nie wiem co jej się poprzestawiało cały dzień przesypia a w nocy fisiuje budzi się o 2-3 godziny robi kupę co chwila , sika na mnie i na siebie , wydziwia że ciągle jest głodna ,a przez to że ja taka rozespana , przebranie jej zajmuje mi pół godz bo stoję nad tym przewijakiem i śpię 😮
także w nocy Lena ukradła mi jakieś 3 godziny w sumie na nic i raz nie chciało mi się jej nieść na przewijak to zlała się na kanapę 😮 w wczoraj przy niesieniu do wanienki "olała" matkę takim gorącym moczem 😮
ja mam dziś jak zwykle generalne ogarnianie chaty tylko jakoś zebrać się nie mogę 🤢
a mój P. dziś popatrzył na córę rozłożoną na naszym łożu i mówi "matko jaka ona duża"- ale faktycznie pędrak rośnie jak na drożdżach
szyszka a czemu ty sie chwalisz pepsi i piwem??? nie karmisz już piersią?
Ola ja zjadam kostkę czekolady dziennie od pierwszego dnia- nie wiem dlaczego po prostu chciałam ją od początku przyzwyczaić i słynne zaparcie było tylko raz a teraz wali jak jakaś opętana prawie w każdego pampersa
Kasia Witek nie lubi kąpieli a moja Lena jest wtedy cudowna , to jedyny czas w ciągu dnia kiedy ma oczy otwrate bo ona zawsze śpi no i też się boi bo macha tymi rączkami i próbuje mnie albo Pawła schwytać ale nie płacze i słucha zawzięcie
Kama ciesz się że Twoje dziecko daje ci pospać w dzień i w nocy , mówiłam ciesz się każdą chwilą bo ten czas niebawem się skończy

no i kończąc napiszę że pogoda napawa optymizmem więc jak ogarnę chatę i zrobię przelewy biorę bolida i śmigam ze śpióchem na dwór
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha Matylda, teraz rozumiesz na co narzekamy 😜
A ja o 4 nad ranem przekonałam się, że kupa dziecka potrafi strzelić na odległość około 3 metrów: osrana ja, szlafrok i deska do prasowania, plus smuga po strzale na podłodze.
Tak mnie zamurowało, że stałam z pół minuty nie wiedząc co robić: z siebie ścierać, z podłogi zbierać żeby nie rozdeptać gówna po mieszkaniu czy dziecko ubierać bo z gołym tyłkiem leży 🤢 🤢

a tak swoją drogą to brechti też o nas zapomniała 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
Ha Matylda, teraz rozumiesz na co narzekamy 😜
A ja o 4 nad ranem przekonałam się, że kupa dziecka potrafi strzelić na odległość około 3 metrów: osrana ja, szlafrok i deska do prasowania, plus smuga po strzale na podłodze.
Tak mnie zamurowało, że stałam z pół minuty nie wiedząc co robić: z siebie ścierać, z podłogi zbierać żeby nie rozdeptać gówna po mieszkaniu czy dziecko ubierać bo z gołym tyłkiem leży 🤢 🤢

a tak swoją drogą to brechti też o nas zapomniała 😮


haha ha no Witek żarłok to i wystrzał ma 🤪
tak Anka zapomniała ale wiecej jest takich zapomnialskich
Beata, Kmatus, Brechti a reszta tak sporadycznie ....................................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...