Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam 🙂
ja miałam wczorajszy dzien koszmarny bo od godz 13 do 24 mała cały czas płakała bo kupki nie mogla zrobic nawet czopek nie pomogl dopiero dzisiaj zadziałało jak podalismy drugi biedna meczyla sie strasznie ale nocke przespala od 24 do 7 🙂
w dodatku dzisiaj prawie dwa razy doprowadzila mnie o malo co do zawalu bo spalismy sobie nagle slysze jak sie ksztusi mimo ze lezalo na boku w lozeczku wstalam i doslownie kaszlala i kichala przez dobre 10 min z odruchem wymiotnym kurde nie wiedzialam co jej jest co sie dzieje a druga sprawa chce zmienic pampersa a tu pepek w wyschnietej krwi w srodku wiec szybko do lekarza co jest grane i podobno wszystko ok i tak moze sie zdarzyc Masakra jakas z tymi naszymi dzieciatkami jak sobie teraz pomysle ze narzekalam w ciazy to smiac mi sie chce bo tamte problemy to przy tym bzdury 🤨 🤨 🤨
co do herbatki na uspokojenie to ja juz od ponad tygodnia daje jej na wieczor do wypicia i ladnie zasypia wiadomo pomarudzi ale jest spokojniejsza i to bardzo
jezeli chodzi o wit D to tez kupowałam bez recepty tylko ze ja mam z wit K i podaje jedna kapsułkę dziennie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Moja Lenka straciła dziś pępek 😜

stawiaj flaszkę na to konto 😉

a będziesz piła? 😎


ba pytanie
wódki nie lubie tzn mój organizm nie toleruje wole piwo jeszcze z pół roku i sobie golnę hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Moja Lenka straciła dziś pępek 😜

stawiaj flaszkę na to konto 😉

a będziesz piła? 😎


ba pytanie
wódki nie lubie tzn mój organizm nie toleruje wole piwo jeszcze z pół roku i sobie golnę hehe

mi mąż ostatnio dał 3 łyki, ale było pyszne ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Moja Lenka straciła dziś pępek 😜

stawiaj flaszkę na to konto 😉

a będziesz piła? 😎


ba pytanie
wódki nie lubie tzn mój organizm nie toleruje wole piwo jeszcze z pół roku i sobie golnę hehe

mi mąż ostatnio dał 3 łyki, ale było pyszne ☺️


nawet mi nie mów jak też cmoknęłam ale taki żal mnie ogarnął od tamtej pory przy mnie ma bezwzględny zakaz spożywania piwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i ja mam dzisiaj jakis gorszy dzien. Maly placze, jakis niespokojny jest 😞 i mi sie wyc che !!
Dobrze ze mama byla wczesniej i troszke mi pomagala no i maz bo sama to bym chyba zwariowala.
Boje sie tego jak juz zostane sama w nast tyg bez meza. Eh... bedzie ciezko. ALe moge naszczescie liczyc jeszcze na mame.
Dzisiaj zdjeli mi szwy i od razu lepie bez nich... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mamuśki 🙂
Jutro przenoszę Wasz wątek do "URODZIŁAM W MIESIĄCU..." więc tak tylko wcześniej uprzedzam, cobyście nie musiały szukać.
Oczywiście przy okazji zapraszam również do rejestracji i udziału w dyskusji na forum na www.mamusie.net - portalu wyłącznie dla mam.

Pozdrawiam i wszystkim, które już urodziły gratuluję 🙂
Admin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
Cześć mamuśki 🙂
Jutro przenoszę Wasz wątek do "URODZIŁAM W MIESIĄCU..." więc tak tylko wcześniej uprzedzam, cobyście nie musiały szukać.
Oczywiście przy okazji zapraszam również do rejestracji i udziału w dyskusji na forum na www.mamusie.net - portalu wyłącznie dla mam.

Pozdrawiam i wszystkim, które już urodziły gratuluję 🙂
Admin

Dziękujemy. Już zamknęłam grono kwietnioweczek 6 maja 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
Dziewczyny po jakim czasie wyszlyscie ze swoimi maluchami na dwor ??

ja wyszlam dzisiaj mała ma tydzień i dwa dni..... ale tylko tak na krótko na godzinkę...
Moja mała dzisiaj cały czas płacze i nie wiem o co jej chodzi... Denerwuje się i zaczyna mi się chcieć płakać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wyszlam w 11 dobie i nic sie nie dzialo,ale oczywiscie na chwilke,co do wit d to jest bez recepty i podaje sie jedna kapsulke dziennie alr to jzu chyba ktos pisal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...