Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A ja jakos wracam do formy brzuszka juz prawie nie mam tylko te paskudne rozstepy;/ale jak skonczy sie okres pologu biore sie za siebie ,brzuszki te sprawy...A i wchodze w wszystkie ciuszki ktore sobie kupiłam w ciazy jeszcze w nadzieji ze wejde w nie i mieszcze sie bez problemow 🙂
Na koniec ciązy wazylam 84 a teraz sie zwazylam i waze 70 kg.do mojej wagi zostalo mi 8 kg do zrzucenia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja po lekarzu, wszystko z małą super. nawet nie zapłakała 🙂 tylko zesrała się na środek stołu 🤪 🤪 aż zapach wypełnił całe trzy sale 😁 przytyła z 2800 do 3760 🤪
a jutro wizyta z usg bioderek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus mnie też masakrycznie sutki bolały przez pierwsze 2 tygodnie ale to się unormuje i jak się zahartują nie będą bolały w ogóle, może jeszcze przemyśl i przemęcz się, zawsze Twoje mleko jest idealne dla maleństwa... 🙂

Kasia a Ty 400 km z Witkiem będziesz jechała? 😮 Odważna jesteś... Podziwiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! Byliśmy dzisiaj z Tomkiem w przychodni bo z jego pępuszka sączy się ropa no i dostaliśmy maść na przyspieszenie gojenia 🙂 I mój syn waży już 6kg!!!!!!!!!!!!!!! olbrzym mały. w miesiąc przytył 1,5 kg.
Ja niestety też mam brzydki brzuch 😞 wstydzę się rozbierać przy mężu i robię to tak rzadko jak tylko się da 🤨 Ale mieszczę się już w przed ciążowe spodnie! Tylko nie wiem ile ważę bo nie mam wagi w domu... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!
Widzę, że nie tylko ja zrezygnowałam z karmienia... a już myślałam, że będę przez Was linczowana z tego powodu 🙂 Mimo wszystko ciesze się z tej decyzji 😁 Bo mogę rzeczywiście jeść wszystko, jechać gdzieś nie martwiąc się, że za chwilę muszę pokarm odciągnąć 🙂 I w ogóle.... 🙂

Mojej Majeczce dziś odpadł pępuszek 🙂

I muszę się Wam pochwalić, że mam baaaaaaaaaaardzo grzeczne dzieciątko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 - oby nie zapeszyć 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Hejka!
Widzę, że nie tylko ja zrezygnowałam z karmienia... a już myślałam, że będę przez Was linczowana z tego powodu 🙂 Mimo wszystko ciesze się z tej decyzji 😁 Bo mogę rzeczywiście jeść wszystko, jechać gdzieś nie martwiąc się, że za chwilę muszę pokarm odciągnąć 🙂 I w ogóle.... 🙂

Mojej Majeczce dziś odpadł pępuszek 🙂

I muszę się Wam pochwalić, że mam baaaaaaaaaaardzo grzeczne dzieciątko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 - oby nie zapeszyć 🥴



a co brałaś na zatrzymanie pokarmu ?? zazdroszczę grzecznego dzieciątka moja niestety taka nie jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka, Ty chyba używasz jakiegoś sprayu do noska, co to takiego ?
kupiłam dzisiaj Quixxa ale on jest od 6 miesiąca 😮

Ola, i do Ciebie pytanie: jak ci się sprawuje wózek? zadowolona jesteś? ja mam wrażenie czasami, że ten wózek prowadzi mnie a nie ja jego 😁
troszkę się boję jechać, w końcu to 5 godzin w samochodzie, ale widze, że Witek bardzo dobrze znosi podróż, w weekend ma być chłodniej a moja radość z tego, że odwiedzę rodzinę: bezcenna.
Bosz, i do mojej kosmetyczki sobie pójdę, i do solarium, i spokojnie zakupy odzieżowe zrobię.. 😮 🙃 🙃

A. dzisiaj stwierdził, że synciowi z buzi "kwiatuszkami pachnie" 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia ja mam sterimar to jest woda morska do noska i kilka razy psiknełam i jej przeszedł zapchany nosek

Wiola chyba ty mówiłaś że kupiłaś i używasz pas wyszczuplający a jaki sobie kupiłaś bo mam zamiar kupić tylko nie mam pojecia jaki 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia - ja jestem zadowolona, mój bolid prowadzi się leciutko i miękko 🙂
A że tak Cię jeszcze zapytam - kończysz karmić piersią? Bo jak Ty chcesz iść na solarium? 😮 No i mimo wszystko podziwiam Cię za odwagę, ja bym się chyba nie odważyła jechać ze swoim maleństwem taki kawał 🙂

Wiola - wybacz, że pytam na forum - jak nie chcesz to nie odpowiadaj - jak Twoje hemoroidy? Schowały się już? Bo moje ni chuja nie - a do tego pękł mi wczoraj dziad i krwawił 🤢
Robisz coś z tym? Kurde ja bym chciała to usunąć, ale chyba póki karmię nic z tego nie będzie 🥴 a i szansa na to że to samo się schowa jest nikła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak właśnie czytam na forach o hemoroidach i wygląda na to, że same się nie cofną, a leczenie farmakologiczne tylko złagodzi objawy.. Dopóki karmię piersią nic z tym zrobić nie można, więc na radykalne posunięcie przyjdzie mi jeszcze trochę poczekać bo zamierzam się tego pozbyć dziadostwa 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka - ja mam pas VIBRA SPACE i jest ok.
Ola - mój się schował a tylko 3 dni stosowałam czopki.

Moja znowu nie toleruje mleka i od kilku dni rzyga. Ten płacz to chyba też od tego jest. Kupiłam dzisiaj Bebilon 1 i jutro spróbuje. Nie mam już sił 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Dorka - ja mam pas VIBRA SPACE i jest ok.
Ola - mój się schował a tylko 3 dni stosowałam czopki.

Moja znowu nie toleruje mleka i od kilku dni rzyga. Ten płacz to chyba też od tego jest. Kupiłam dzisiaj Bebilon 1 i jutro spróbuje. Nie mam już sił 🥴 🥴 🥴



aaaaa ... ty masz pas wibrujący myślałam że taki normalny coś w stylu
http://allegro.pl/tummy-trimer-new-gorset-pas-poporodowy-hit-l-xl-i1587911105.html?source=oo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂 ja mialam wczoraj okropny dzien, maly ciagle plakal, a dzisiaj ma chrypke;/ ale za to nocka cudowna jak dla mnie 🙂 wstawalam 3 razy(jak na Wojtka to mało ) najadal sie i od razu zasypial 😁 a dzisiaj brzydko na dworzu, szaro, buro i deszcz leje, wiec nici ze spacerku.
Miłego dnia mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heloo my dzis mielismy straszna noc maly budził sie co godzina i czesciej...
ma zapchany nosek i cos zaczyna pokasływac,i nie wiem co robic bo ja jestem alergiczka i tez juz mi z nosa cieknie moze po prostu odziedziczył to po mnie 🤔
płucze mu nosek czesto woda morska i odciagam ale to tylko na chwile bo zaraz znowu mu rzęzi w tym nosku 😞
a moja mama mówi ze jesli nie goraczkuje to zebym nie jechała do lekarza ze moze tak zareagowal na zmiane temperatury bo tak było goraco te dwa dni,a ja tez podejzewam ze to moze byc moja wina bo najpierw go ubrałam za grubo a pozniej rozebrałam i moze go owiało ☺️
ehhh trudne to macierzynstwo ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka, ja mam tabletki bromergon 🙂

Moje dziecie jak zasypia o 10 wieczorem, to spi do 4 nad ranem 😁
Ale po MM już zaczyna cierpieć na zaparcia.... 😞 muszę herbatkę z kopru zakupić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry! A mój Tomasz bardzo ładnie przespał noc. ale za to teraz nie śpi od 8 🙂
W niedziele chrzciny więc dzisiaj do fryzjera! Nareszcie! Mam już takie straszne odrosty...
No i coraz rzadziej dokarmiam Tomka MM. cudowne uczucie jak najada się moją cycą i śpi trzy godziny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...