Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
a my przyszliśmy ze spacerku robimy obiad i dalej na dwor a moj pojechał odebrać nasze psy od fryzjera


macie tak grzeczne psy ze nie musicie byc przy nich i nie gryza fryzjera?
cz gryza ale fryzjer sobie radzi jesli tak to podaj mi ulice i nazwe tego fryzjera?
radzi sobie kochana 🙂
ta babeczka obcina psieki od wielu lat w domku i naprawde fajnie sama ma pudla chempiona jezdzi z nim na wystawy ale jest profesjonalna i zawsze jestem zadowolona jade zostawiam dwie przyjeżdzam za 3 godz i gotowe pani ewa tak woli bo mówi ze jak nie ma właściciela to pies też sie inaczej zachowuje.
To jest na ulicy lukowskiej ale napisze ci ożniej konkretnie o razem z numerem tel bo teraz wychodze na dwór
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam 🙂

Ja dopiero teraz, bo deszcz nas przygonil ze spaceru. Nela u taty na kolanach a ja mam chwile dla siebie 🙂
Od kilku dni nosze pas pociazowy Pani Teresa i mam wrazenie ze czesc odstajacego becwolka pod pepkiem jakby mniej wisi, a do tego spotkalam wczoraj dwoje znajomych i oboje niezaleznie od siebie powiedzieli mi ze mam wyraznie mniejszy brzuch!! milo mi sie zrobilo, nie powiem, nie zmienia to jednak faktu, ze moja waga nadal stoi w miejscu i niezaleznie od tego ile jem, A jem naprawde niewiele, i polnuje sie co takiego zjadam, nie wiem o co chodzi.
Smiac mi sie z samej siebie chcialo, bo procesy myslowe w moim mozgu wyrazniej wolniej zachodza ostatnio....Wczoraj zauwazylam na wkladce lekko brazowa maz, pomyslalam zatem, ze to jeszcze cos ze mnie kapie, wiecie, resztki pooporodowych krwawien. No ale dzisiaj sie nasililo, wiec uzylam podpaski i nawet przez mysl mi przeszlo, ze to od tego pasa tak bardziej krwawie!!
Dopiero jakies 3 godziny temu wpadlam na genialny pomysl, oswiecilo mnie, ze to OKRES!!!! 🙂 🙂
jak to sie czlowiek odzwyczaja od pewnych rzeczy 🙂

Nela ma kolki od wczoraj...... 😞 i nie spi prawie w ogole w dzien, jedynie ucina sobie okolo 30 minutowe drzemki ze 3 razy dziennie
na szczescie dobrze noce mi przesypia

Ola: dziekuje za ksiazke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
ja dzis wyszłam ze szpitala z mała a byłam tam od wczoraj. Pojechalismy wczoraj na kontrole z mała bo jakas nie spokjna była a to do niej nie podobne, a lekarka stwierdziła ze ja boli ucho i skierowała nas do szpitala 😞 w szpitalu okazło sie ze nic nie ma z uchem i to pewnie kolki, od przedwczoraj sie zmotywowałam i dalej karmie samym cycem i zauwazyłam ze mała dobrze sie najada i juz przeszły jej balaczki zwiozane z kolka i dalej jest aniołkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... a ja juz pokarmu zero od jakiegos czasu, ale zostal mi maly guzek w lewej piersi i nie daje go rady rozmasowac... nawet po cieplym prysznicu czy termoforze.... troche boli jak go dotykam... nie wiem co z tym zrobic 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢

Poza tym od dzis Maje klade w jej lozeczku.... najwyzszy czas 🙃

No i zrobilam sobie dzis tatuaz, dodalam do niego imie - Maja i jej date urodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka tak, w książce jest podane jak wprowadzać ten plan dnia; jak jutro znajdę chwilę wolnego czasu to wypunktuję najważniejsze rzeczy, jeśli chcesz 🙂

Ola a powiedz mi, czy lenka też podczas karmienia szarpie, zrywa i ma odruch wymiotny na cyca? I czy ty karmisz tylko piersią czy jeszcze dokarmiasz?
Tak strasznie ciężko zrezygnowac mi z naturalnego karmienia, że mi mo wszystko ściągam, chowam do lodówki z myślą: jutro spróbuję raz jeszcze...a wyobrażałam sobie takie 4 miesięczne bobo wiszące mi u piersi, obejmujące ją świadomie.. nie mówiąc o zdrowotnych właściwościach..hieh.

i chyba, CHYBa zaczęły się nam porządne kolki, choć ja uważam, że to inna sprawa: dziecko nauczone planem dnia wie, że o 19 ma kąpiel i dosłownie z 10 minut przed zaczyna takie jazdy odstawiać które milkną zaraz po kąpieli, że szok: niestety: kąpiel nadal trwa z 3 minuty bo Wito traci głos od płaczu i krzyku..już nie wiem co robić, żeby przestał się bać: i karmiłam przed, i światło przygaszone, i ciepło, i woda o odpowiedniej temp..i ciągle gówno z radości pluskania 😮
mo i moje dziecię znowu rzygało dzisiaj jak szalone. przez co ja ryczałam znowu jak dzika 😁


a wiem co miałam napisać: moje kochane dzieciątko miało ciemieniuzkę: miało też w tym miejscu liche ale jednak zawsze; włosy. Po natłuszczeniu i wyczesaniu ciemieniuszki, wyczesałam też jego włosy przez co mam połowicznie łyse dziecko 😁 😁 na czole marna kępka, potem dłuuuuugo nic i z tyłu wianek 😁 😁 zajebiscie to wygląda: jak Jelcyn 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moje dziecko od pierwszych dni spi u siebie w lozeczku i w swoim pokoju, wiec jak wstaje do niego w nocy to musze troche polazic i stad mam kilka siniakow na nogach bo na spiaco zawsze musze zachaczyc o jakis mebe po drodzel 😁 ostatnio bym sobie leb rozwalila o polke 😮 w ostatniej chwili obronilam sie reka 🤪 ale za to od razu sie obudzilam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia - Lenka nie ma odruchu wymiotnego - wręcz przeciwnie, jak ją biorę i układam do karmienia to już wie co się będzie działo i dzisiaj się w głos śmiała, aż w szoku byłam, już rozpoznaje że będę ją karmić jak tylko układam ją na swoim brzuchu to aż się rwie..
Inna sprawa że się szarpie ale to jak wydoi wszystko i chce jeszcze, wtedy wypluwa cyca, potem się znów na niego rzuca i tak w kółko i są nerwy i płacz. Dokarmiam ją 2 razy dziennie MM - dostaje butlę po kąpieli i rano 2 godziny po karmieniu cycem 🙂 I tego też już się nauczyła cwaniara. Ale za to potem śpi 4 h 🙃 a ja mam czas dla siebie.
No i u mnie też są kolki - dzisiaj próbowałam Gripe Water czyli tę osławiona wodę koprową, niby trochę krócej to trwało, zobaczymy jak będzie dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...