Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Siemanko 🙂
Ola np prosze nie toz ze na zakupy uciekłą to jeszcze jej mąż wiążanke na drogę dał 🙂 tez chce:P
My jedziemy na zakupy( spozywke) a potem do tej naszej Bożenki biednej pocieszyc ją jakoś...
Ja cały domek wysprzatałam mała spi w hustawce, a ja głodna bo chleba nie ma 😞
miłego popołudnia dla Was:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski 🙂
moj K.mnie tak wkurwia ze szok co z tego ze przyjechal na urlop jak i tak go z Nami nie ma;/ Przez to ja sie denerwuje i dobija sie to na malej bo zauwazylam ze od kiedy on jest to ona wiecej placze i jest niespokojna!!!
Co do ubran to ja sie wbijam we wszystko sprzad ciazy mimo ze zostalo mi 4 kg....
Ale oczywiscie w nowe laszki sie zaopatrzylam juz 🙂hihi
Moja mala dzisiaj w nocy wstala tylko raz usnela o 22 obudzila sie o a potem dopiero rano o 6.30...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Hieh..
a ja nie byłam dzisiaj matką idealną:
własnie kończyłam kąpać dziecko kiedy wrócił A. wręczyłam mu ubrane już i nakarmione dziecko nakazując je odbić a sama zawinęłam doopę w troki, torebkę na ramię i wybyłam z domu, wiedząc, że za chwilę nie wytrzymam psychicznie płaczu syncia.

I usiadłam na przystanku autobusowym nie wiedząc co ze sobą zrobić: stwierdziłam, pierwszy autobus decyduje !
I pojechałam na zakupy 🙃 🙃 🙃 🙃 i żałowałam tylko, że galerie do 22 są otwarte, bo pewnie w życiu bym stamtąd nie wyszła.
zakupiłam odzieży sztuk kilka, w tak dużym rozmiarze, że żal mi chińskich rączek, że takie płachty materiału musiały przewracać przy maszynie.
Bosz.. a jak te chińskie dzieci szyły to ręcznie? 😁 😁
idę spać szczęśliwsza o kilka bluzek, szortów i spódnicę 😁 🙃 🙃 😁 😁 😁
acha, i jedną parę sandałów 😁 !

jutro na spacerze pełen lans 😁


jestes niemozliwa:p ale pewnie.... czasem trzeba:P nawet czesciej niz czasem:P
no nareszcie dotarlo 🙂 bardzo dobrze oby wiecej takich wypadow kazdy musi psychicznie odpoczac a jak tatusiowie sie troche pomecza to im nie ubedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heja..
Dzisiaj w nocy byla kupa 🙃 ale przez to ze wypilam na wieczor herbatke. Wczoraj jak polozna byla u nas to powiedziala ze jak maly nie moze sie zalatwic i meczy sie to zebym pila ja dwa razy dziennie a jak nie bedzie skutkowala to do lekarza.
Ola moze Ty tez kup sobie ta hernatke. To jest herbatka fix dla kobiety karmiacej. Firmy herbapol.
Ona ulatwia trawienie matce i dziecku < ale na mnie nie dziala > 😁 przeciwdzialajacej kolce jelitowej i wzdeciom u dzieci.
Od razu jak sie zalatwil to dziecko spokojne i usmiechniete bylo 😁 po tej kupie dwie godziny mi nie spal 😁 bo na gadanie mu sie zebralo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boże boże ratunku !!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪

Miałam sobie humor poprawić ubraniami a wróciłam bardziej sfrustrowana niż pojechałam 🥴
Na plecach fale Dunaju, fałdy pod stanikiem, dupa kwadratowa, na brzuchu opona od Stara a uda jak u bojowniczki sumo 🤪 i się wkurwiłam tylko jak na siebie w lustrze patrzyłam i płakać mi się chciało, a że tych luster tam nasrane w każdym rogu to po pół godziny zakupów moja frustracja sięgnęła zenitu i spierdzielałam jak nigdy ze sklepu.. a i dodam, że portfel uszczuplił się o 500 zł 🥴
Od poniedziałku jadę z brzuszkami i nie ma, że boli 🙃 🤢

Aaaa i zakupiłam Durex'y 😁 😁 😁 - S. spojrzał tylko i się uśmiechnął z politowaniem 🤔 I nie wiem co to oznacza? Może te róże na udobruchanie mnie bo sexu nie budziet? 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Boże boże ratunku !!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪

Miałam sobie humor poprawić ubraniami a wróciłam bardziej sfrustrowana niż pojechałam 🥴
Na plecach fale Dunaju, fałdy pod stanikiem, dupa kwadratowa, na brzuchu opona od Stara a uda jak u bojowniczki sumo 🤪 i się wkurwiłam tylko jak na siebie w lustrze patrzyłam i płakać mi się chciało, a że tych luster tam nasrane w każdym rogu to po pół godziny zakupów moja frustracja sięgnęła zenitu i spierdzielałam jak nigdy ze sklepu.. a i dodam, że portfel uszczuplił się o 500 zł 🥴
Od poniedziałku jadę z brzuszkami i nie ma, że boli 🙃 🤢

Aaaa i zakupiłam Durex'y 😁 😁 😁 - S. spojrzał tylko i się uśmiechnął z politowaniem 🤔 I nie wiem co to oznacza? Może te róże na udobruchanie mnie bo sexu nie budziet? 😁 😁 😁

Oj tam Ola nie przesadzaj:* Opowiadaj lepiej co sobie kupiłaś:?? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny..:

dopiero popoludnie, a ja dopiero dotarlam, to dlatego ze jakos spac w nocy nie moglam, zamiast spac, bo Nela spala az do 6 rano, to mnie jakas bezsennosc dopadla!!! w zwiazku z tym cale popoludnie spalam. ale ja nie o tym
a mianowicie o tym, ze dzisiaj rano dostalam okresu... po dwoch tygodniach od ostatniego, dokladnie jak mi sie wydawalo w polowie cyklu. Tzn tak mi sie wydaje, ze to okres, bo zywa krew w miare, choc z drugiej strony tylko rano ze mnie tak mocniej polecialo, teraz tak tylko juz odrobinka juz, w zasadzie to najbardziej widac ze cos krwiscie w tamtych okolicach na papierze gdy sie wycieram,. ktoras z was ma pomysl co to moze byc i dlaczego?? hmm, do lekarza ide w poniedzialek, to powiem o tym oczywiscie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
a ja wczoraj okres dostalam, a karmie tylko piersia.. 🤢

ja też dostałam dokładnie 6 tygodni po porodzie i też karmię tylko piersią
a i nawet miałam owulację 🤪 robił mi usg i powiedział że jajniki juz pracują i błona śluzowa macicy znowu obrasta więc zaczeło sie a lekarz mi wyjaśnił dlaczego ale ile w tm prawdy to nie wiem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej a ja caly dzien spędziłam na działce i się tylko wkurwiłam bo przyjechał przyszły chrzestny z żoną która chyba mi zazdrości dziecka i chce pokazać jak to ona umie sie rewelacyjnie zajmować dziećmi bo co chwile daj mi ja daj ja ja nakarmie ja ja przewine itp... dziecko moje jest wykonczone od tego myslalam ze jej w pysk strzele a w dodatku przyszła ciocia i wziela ja na chwile na rece bo dawno ja nie widziala nie zdażyła ją wziąć a ona daj mi ja potrzymać jeszcze chwilkę traktowała ją kurde jak jakąś lalkę i powiedziałam już mojemu że nie idę z dzieckiem nigdzie gdzie ona będzie w pobliżu 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

Matylda kiedyś mówiłaś że jak twojej małej się odbiło to poleciało troche brazowego wiesz co to bylo ?? bo mojej dzisiaj dwa razy sie tak stało i nie wiem czy to nie czasem od herbatki 🤨 🤨

co do okresu to ja mam jakies teraz plamienia podbarwione krwia ale bardzo niewielkie i tak samo jak Dagi napisała szczególnie podczas podcierania a brzuch mnie pobolewa jak na okres czasami 😮 😮

myslalam ze odpoczne na tej dzialce ale jeszcze bardziej ta sytuacja mnie wykonczyla nie ufam tej dziewczynie i musialam miec na nią oko 😠 nie zdziwie sie jak mi jakis urok rzucila na Amelkę i spać nie będzie mogła w nocy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorka wspolczuje tej dziewczyny ja tez mam taka znajoma ona ma obsesje na punkcie ciazy i dziecka sama ma problemy z zajsciem w ciaze i aby o tym gada.... jak wkleilam malej zdjecia na nk to po jej obejrzeniu mala byla straszn ciagle plakala i nie spala a wczesniej jak tamta jej na zdjeciach nie widziala i nic nie skomentowala to byl spokoj. na ulicy wole jej nie spotkac bo o razu sie zaciacham 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam bardzo zły dzień 😞
mój Kacper wysypany od stóp po czubek głowy. Więc z wielkim trudem, ale znaleźliśmy pediatrę-alergolog, przyszła, obejrzała i okazuje się, że to potówki i uczulenie. Najprawdopodobniej na mleko, czyli ta skaza białkowa ;/ ja pierdole. Nie mogę jeść nic co zawiera mleko, jaja itp. Czyli prawie nic. Z mięsa, tylko drób. Z owoców tylko jabłka, bo z bananami to ostrożnie ponoć. Dopiero po 3 miesiącu (najwcześniej!) spróbować zjeść jogurt i obserwować. Poszłam do sklepu i doszłam do wniosku, że nic nie mogę sobie do jedzenia kupić. Nawet biszkoptów, bo tam jajka ;( masakra!

A co do krwawienia, to ja też myślałam, że dostałam okres ale to nie okres, bo byłam u gin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...