Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Boszz.. ale mi internet chodzi, jak KUPA !

KUPY w ogóle nie chodzą

aha zaczaiłam 😉
😁 😁


ej zaczarowałaś coś bo mój teraz też tak chodzi czyli nie chodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tyska_1 napisał(a):
nam cos fisiuje od kilku dni i nie mam pojecia o co kaman. A tak wogole to kupilam sobie dzisiaj stroj kapielowy 🤪 nic tylko leciec na BEACH !!

ło matko to leć

ja to lepiej sobie daruje
szkoda mi tych ewentualnych ludzi którzy mogliby mieć koszmary z mojego powodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam i ja 🙂
Nie mam nic ciekawego do napisania :-/
idę się kąpać.
co sądzicie o propozycji admina ?
może czas spojrzeć prawdzie w oczy, że już porodziłyśmy 😁 😁
chociaż mi tu dobrze :-/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
hieh.. dochodzę do wniosku Matylda, że moje życie też zaczyna się do szamba upodabniać.
Źle mi było samej? :-/


🤪

ja pierdziu marzy mi się normalny wygląd, romans albo chociaż skok w bok w ogóle jakaś adrenalina ale którą zafunduję sobie sama a nie taka którą funduje mi mój mąż podnosząc mi ciśnienie

ajajaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Ja zaraz ide się kapac potem z mała spacerkiem do banku rachunki poplacic, potem zrobic obiad, posprzatac w domku. Miłego dnia dla Was 🙂
Magda moje zdanie jest takie jak Tyski na ten temat co sie dzieje w Twoim zyciu...
Tylko ja to bym zrobiła niezły bałagan nie siedziła i cierpliwie myslałą ze on do tej dziwki pojechał...
Rozrube na poł miasta bym zrobiła, pobiła, zbluzgała i co tylko mozna. Nie czekaj pokornie opierd...
Spakuj go i wyrzuć niech dotrze do niego ze to koniec i moze sie otrzasnie i sie cos zmieni a tak to ma Was dwie...śliczna z Ciebie dziewczyna i bardzo fajniutka nie daj sie poniżać ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i druga się pojawiła i znika
a ja znowu sama

a ja ma zupełnie inne zdanie jeśli chodzi o sprawę Magdy z resztą nie wiem jakie mam zdanie bo ja już nic nie wiem więc się nie wypowiem

chyba się położę bo nie mam co robić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka znowu dzisiaj nosi, więc albo:
1. idzie zmiana pogody
2. albo się nie najada
zaczynam się poważnie zastanawiac nad dodaniem mu do mleka początkowego choć miarki mleka następnego: mam wrażenie, że moje dziecko jest wiecznie głodne 🤢 i stąd te jego płacze i to, że nie może spać: budzi go głód.
musze jszcze w necie poszukać :-/
już sama nie wiem co robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
moj maly dzisiaj nie spokojny. Co przysnie to zaraz sie budzi i placze. I nic nie moge zrobic..syf w domu, ja jeszcze nie ogarnieta... chyba goraco mu jest ...



duszno jest i ciśnienie kiepskie 🙂 moja przez te pogody tez nie moze spac w dzien i jest marudna śpi po 10-15 min
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Witka znowu dzisiaj nosi, więc albo:
1. idzie zmiana pogody
2. albo się nie najada
zaczynam się poważnie zastanawiac nad dodaniem mu do mleka początkowego choć miarki mleka następnego: mam wrażenie, że moje dziecko jest wiecznie głodne 🤢 i stąd te jego płacze i to, że nie może spać: budzi go głód.
musze jszcze w necie poszukać :-/
już sama nie wiem co robić.


Mam podobny problem. Ale jak mleko jest za tłuste tj. za dużo łyżeczek to zaraz ma wzdęcia, także daje mu jak na opakowaniu tylko, że 2 razy więcej razy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂

jestesmy i my 🙂
moje dziecko juz po kapieli, zjadla sniadanie i wlasnie kupe robi 🙂 🙂 takze calkiem mily, spokojny poranek

zauwazylam ze Nela od kilku dni mniej je, wczesniej wypijala okolo 120ml co 3 godzinyu mniej wiecej, a od kilku dni nie chce wiecej niz 90ml.
A jak wasze szkrabki?? ile jedza??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja się wybiłam z rytmu i nie mogę się wbić w rozmowę
moja też jakaś niespokojna smoka niet, cyca niet, gadać niet tylko na ręce a nie mogę jej trzymać ani nosić bo zaraz sie do siebie przyklejamy a włosy robią się jej mokre jak po kąpieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia ja ekspertem nie jestem ale te mleka następne mają zupełnie inny skład i nie wiem czy Witek poradzi sobie ze strawieniem tego , poradź sie kogoś mądrego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie mam juz sily dzisiaj... rece mnie bola od noszenia go... 😞
wkoncu zasnal.. zobaczymy jak dlugo pospi....

mam dzisiaj chuj.... dzien !!! wkurza mnie wszystko..... nie mam nawet chwili dla siebie 😞 moj kochany maz kur.. boi sie z dzieckiem zostac dluzej w domu, wyjsc na dwor z nim tez nie wyjdzie bo sie boi ze zacznie plakac... kur!!! oszalec mozna !!!! Zauwazylam ze strasznie sie odsunelismy od siebie!! eh..... to nie tak mialo wygladac....
jeszcze kur.. nie pomaga mi w domu tylko balagani.. ide pozmywac !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
150 ml co 1,5 h, góra co dwie.
Kuźwa już moja cierpliwość się skończyła. Poszłam wywiesić pranie Małego na balkon. A tam oczywiście z góry podglądacze. Mało tego, że ojciec bije rekordy w podglądaniu aż sąsiadka sobie kratkę założyła. To i jego gruba małżonka też lubi ten sport. Ale dziś już rekord pobity synalek dołączył!!!! Ktoś mi powie co jest ciekawego w rozwieszaniu pieluszek i ubranek dziecka????
😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...