Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
Zmierzyłam sama moje dziecię bo wczoraj położna nie chciała, powiedziała że póki nie byłam u ortopedy (3 miesiąc) to nie można dziecku prostować nóg ze względu na bioderka.
Więc zmierzyłam Lenkę a że sama nogi prostuje to się udało i zaniżając - pi razy drzwi - ma 64 cm, a ja się dziwiłam że ubranka na 62 już maławe i myślałam że się w praniu skurczyły - ot gamoń matka 😁

Chyba dziś ze spaceru nici - tak piździ u mnie że łeb chce urwać i zimno 😮

no to Lenka goni Lenę moja dwa tygodnie temu miała 67 🤪 🤪
już jej współczuje ja mam tylko 180 cm a zawsze czułam że to za dużo a ona 2m będzie miała na bank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
A Tutliputli jak rano się przytulać poszła tak do tej pory jeszcze się chyba nie odkleiła 😁 😁 😁

hehe no trochę duszno jest więc mogli się spocić i przykleić tylko kto się teraz Witkiem zajmie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
A Tutliputli jak rano się przytulać poszła tak do tej pory jeszcze się chyba nie odkleiła 😁 😁 😁

hehe no trochę duszno jest więc mogli się spocić i przykleić tylko kto się teraz Witkiem zajmie

może Witka z sobą wzięli 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
A Tutliputli jak rano się przytulać poszła tak do tej pory jeszcze się chyba nie odkleiła 😁 😁 😁

hehe no trochę duszno jest więc mogli się spocić i przykleić tylko kto się teraz Witkiem zajmie

może Witka z sobą wzięli 😁

ojej biedactwo wklejone w dwa spocone ciała swoich rodziców 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja idę z Leonem do lasu bo mu się srać chce a tak się wycwanił że na podwórku tego nie zrobi i drze japę teraz
u mnie też wieje i jeszcze piachem kurzy
ale moja pod domem stoi w zaciszu znalazła sobie towarzyszkę rozmowy( ma zawieszoną taką mysz na budzie od wózka) wyżaliła się i śpi czyli jestem wolna do 20.00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...