Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
u mnie Kasiu jest podobnie, Wojtek w nocy dosc czesto sie budzi i w dzien prawie nie spi.. ale placze juz co raz mniej.. i potrafi tez sam polezec w lozeczku i sobie pogadac, sam zasnie czasami, jest naprawde duuuzo lepiej 🙂 wiec ja mysle, ze to minie, trzymam za Was kciuki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
kmatus a jak tam u Was? 🙂

u nas zaczyna być troszkę lepiej bo młodą już wszystko interesuje więc poleży chwile w huśtawce albo w łózeczku to mam chwilę na siku czy umycie zebów 🙃 a tak serio to już przywykłam i jestem mistrzynią w logistyce domowej w przerwach między kolejnymi fazami wycia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chociaż wiecie co? najgorsze jest, że ja zaczynam naprawdę tracić przy niej cierpliwość 😞 😞 mojego Piotrka nie ma do wieczora i nie ma mnie kto ustawić do pionu.. a potem sobie wyrzucam, że przecież Ona nie robi na złość i że im bardziej ja się denerwuje tym bardziej Ona się boi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
chociaż wiecie co? najgorsze jest, że ja zaczynam naprawdę tracić przy niej cierpliwość 😞 😞 mojego Piotrka nie ma do wieczora i nie ma mnie kto ustawić do pionu.. a potem sobie wyrzucam, że przecież Ona nie robi na złość i że im bardziej ja się denerwuje tym bardziej Ona się boi

ja na poczatku przy swojej to juz sily nie mialam, ale przeczytalam polowe ksiazki od Oli 'jezyk niemowlat' i probowalam sie az tak na nia nie wkurzac i Vanesska od razu tez zaczela sie inaczej zachowywac gdy powstrzymywalam nerwy wobec niej.. ale to nie bylo takie latwe niestety...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
hej.. my noc dzisiaj mielismy okropna. Maly nie chcial w ogole spac 😞 wczorajszy caly dzien przespal i dzisiaj znowu caly czas spi .Boje sie ze jemu dzien pomyslil sie z noca...

moja miala tak na poczatku to ja budzilismy i sie przestawila 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Najadła się i teraz leży w łóżku, ale jej jęki mówią mi, że wcale nie ma ochoty na spanie. NIc, niech się zacznie drzeć- ja mam to gdzieś; nie można przecież non stop dziecka nosić i mówić i bawić się i karmić i zmieniać pampersy 🤢

nie?? ja nawet teraz mam swoją na ręku bo inaczej się nie da bo by tak wyła, że sąsiad zza płotu ją słyszał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
kmatus napisał(a):
chociaż wiecie co? najgorsze jest, że ja zaczynam naprawdę tracić przy niej cierpliwość 😞 😞 mojego Piotrka nie ma do wieczora i nie ma mnie kto ustawić do pionu.. a potem sobie wyrzucam, że przecież Ona nie robi na złość i że im bardziej ja się denerwuje tym bardziej Ona się boi

ja na poczatku przy swojej to juz sily nie mialam, ale przeczytalam polowe ksiazki od Oli 'jezyk niemowlat' i probowalam sie az tak na nia nie wkurzac i Vanesska od razu tez zaczela sie inaczej zachowywac gdy powstrzymywalam nerwy wobec niej.. ale to nie bylo takie latwe niestety...

jeju kiedy Wy czytacie te książki?? bo u mnie ewentualnie możnaby między 23 a 1 w nocy ale wtedy to ja padam na pysk 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
brechti napisał(a):
Najadła się i teraz leży w łóżku, ale jej jęki mówią mi, że wcale nie ma ochoty na spanie. NIc, niech się zacznie drzeć- ja mam to gdzieś; nie można przecież non stop dziecka nosić i mówić i bawić się i karmić i zmieniać pampersy 🤢

nie?? ja nawet teraz mam swoją na ręku bo inaczej się nie da bo by tak wyła, że sąsiad zza płotu ją słyszał

haha no to może faktycznie da się, ale ja lubię mieć trochę czasu dla siebie, choćby pół godzinki. plus liczę na to, że może nauczy się trochę 'panować nad sobą' jak leży- w końcu nic złego jej się nie dzieje. i tak jest lepiej, bo jeszcze z miesiąc temu było nie do pomyślenia położyć ją gdziekolwiek- darła się jakby ją ze skóry obdzierali. teraz nie wyje ale dalej jęczy haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂
Jestem i ja
Nocka dzisiaj u nas wyjątkowo udana karmienie o 21.30 a potem dopiero o 4 rano 🤪 🤪 🤪 nastepne o 7 🤪 🤪 🤪
Rany już nie pamiętam kiedy ostatnio tak dobrze spałam 😁
Mój maluszek od godziny leży sam na naszym łóżku i gada z sufitem
ooo..... chyba się zaczyna nudzić bo coś słyszę udawany płacz 😉
lecę bo się marszczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...