Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No i byłam u nowej sąsiadki i doznałam szoku

Matko mała urodziła się 5 dni temu z wagą 3650 a jest taka maleńka
a to świadczy o tym że dzieci rosną cholernie szybko
moja Lena przy niej to taki GIGANT
i tamto dzieciątko tak inaczej płacze, matko ja już nie pamiętam jak to było a to tylko dwa miesiące minęły
nawet bałam się tamtą na ręce wziąć a przecież moja nawet byłą mniejsza jak się urodziła
a wiecie co jest najgorsze że tam jest jeszcze półtoraroczny chłopczyk i ich mama była mi bardzo wdzięczna za to że przyszłam bo tamten akurat się obudził
ja jej bardzo bardzo współczuję to trzeba być na pełnych obrotach cały czas matko kochana ja chyba najprędzej za 10 lat urodzę następne dziecko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja mała dzis rozrabia ale zdazyłam sie poopalac ona spała w cieniu, potem przyszłam szykowac obiad i maż wpadł po pieniadze mówi ze zaraz bedzie, dzwoni do mnie i móiw schowaj psa bo zaraz taki chlopak przyjedzie pytam kto? nie chciał powiedziec. Schowałam psa nie zdazyłam sie obejrzec wjerzdza na podwórko duży bus biały 😮 co to? słuchajcie mój ukochany skarb meżulek zrobił mi prezent zeby było mi latwiej kupił mi zmyware i piekarnik 🙂 jezu w jakim szoku byłam bo jak sie w prowadzilismy to juz nie starczyło nam pieniedzy na zmywarke i piekarnik pod zabudowe wiec zmywarki nie miałam a piekarnik taki zwykły aby był na chwile i mielismy kupic ale myslałam ze zmywarki na razie nie bo sa waznijesze rzeczy... 🙂 jak sie wyprowadzalismy z wawy to swoja zmywarke zostawiłam bo nam do kuchni potrzebna i tak pod zabudowe byla potrzebna. boziu ale sie ciesze mówi ze juz w poniedziałek zamówił.
a ja nie cierpie nienawidze zmywac !
a teraz juz pozmywałam w całym domu podłogi zrobiłam dwa prania. i mala mi placze wiec uszy mi pekaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jessssoooo ale mi się dzisiaj chce słodkiego 😮 😮 Normalnie nosi mnie niesamowicie.

A ja już zaprawiłam pieczarki i ogórki konserwowe. Zaraz T. przywiezie czereśnie ale kompot będę robić dopiero jutro. Teraz wybywam do kina na "Pożyczony narzeczony".
Odezwę się późnym wieczorkiem kiedy większość z was będzie już spała.

Buziaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Kurde, S. załatwia sprawę na mieście, dziecko trzeba kąpać bo zawsze jest kąpana o 19-tej.. Najgorsze że ona mi zasypia już 🥴

no to chyba sie obudzi 😮
z reszta sama ja ukąp ucieszy sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Kurde, S. załatwia sprawę na mieście, dziecko trzeba kąpać bo zawsze jest kąpana o 19-tej.. Najgorsze że ona mi zasypia już 🥴

no to chyba sie obudzi 😮
z reszta sama ja ukąp ucieszy sie

nie, to jego zadanie, ja się nią cały dzień zajmuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
No widzisz Nina jakiego masz kochanego meza... 🙂


taak 🙂

Ola u mnie tez Daniel kapie raz sie zdarzyło ze musiałam czekac wiec poszłam i sama wykapałam a myslałam ze to takie proste... ślizgała mi sie na reku i wody do uszku nalałam ach... 1 i ostatni raz.
Jest taka gąbka co sie na nia kładzie dziecko i sie myje jak bym miała ja kąpac sama to bym ja kupiła ostatecznie ale jak kapie Daniel to wkłada pieluche, gąbka podobno siedlisko zarazek i bakteri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
No widzisz Nina jakiego masz kochanego meza... 🙂


taak 🙂

Ola u mnie tez Daniel kapie raz sie zdarzyło ze musiałam czekac wiec poszłam i sama wykapałam a myslałam ze to takie proste... ślizgała mi sie na reku i wody do uszku nalałam ach... 1 i ostatni raz.
Jest taka gąbka co sie na nia kładzie dziecko i sie myje jak bym miała ja kąpac sama to bym ja kupiła ostatecznie ale jak kapie Daniel to wkłada pieluche, gąbka podobno siedlisko zarazek i bakteri

a ja mam leżaczek
raz używany 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
No widzisz Nina jakiego masz kochanego meza... 🙂


taak 🙂

Ola u mnie tez Daniel kapie raz sie zdarzyło ze musiałam czekac wiec poszłam i sama wykapałam a myslałam ze to takie proste... ślizgała mi sie na reku i wody do uszku nalałam ach... 1 i ostatni raz.
Jest taka gąbka co sie na nia kładzie dziecko i sie myje jak bym miała ja kąpac sama to bym ja kupiła ostatecznie ale jak kapie Daniel to wkłada pieluche, gąbka podobno siedlisko zarazek i bakteri

ja mam ta gabke i niby jest wygodniej ale ona jest taka duza 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...