Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam ja caly dzien poza domem wrocilam kolo 20 teraz nadrobilam zaleglosci 🙂
Wiola i Tysia śliczności z waszych dzieciaczków a Laurka to już jest taka duża 🙂 i wogóle bardzo dużo gugaja
A nie wiem czy znacie sposob z balonem na hel jesli nie to kupcie i zobaczycie efekty ja sama nie wierzyłam - przywiazalam jej do lozeczka i po chwili tak zaczelak gugac do niego i teraz dla niej to jest najlepsza zabawka a jak jej zaplacze kolo raczki to juz wogole buzia jej sie nie zamyka 🙂

to ja dzisiaj juz tez mykam bo zmeczona dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
witam ja caly dzien poza domem wrocilam kolo 20 teraz nadrobilam zaleglosci 🙂
Wiola i Tysia śliczności z waszych dzieciaczków a Laurka to już jest taka duża 🙂 i wogóle bardzo dużo gugaja
A nie wiem czy znacie sposob z balonem na hel jesli nie to kupcie i zobaczycie efekty ja sama nie wierzyłam - przywiazalam jej do lozeczka i po chwili tak zaczelak gugac do niego i teraz dla niej to jest najlepsza zabawka a jak jej zaplacze kolo raczki to juz wogole buzia jej sie nie zamyka 🙂

to ja dzisiaj juz tez mykam bo zmeczona dobranoc 😘

Dobranoc:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia (Tutliputli) - tak maila sprawdzam codziennie a właściwie cały czas mam włączonego Outlooka.
Wiadomość przeczytałam.

Dzień dobry tak w ogóle - i powiem tak - Alleluja chwalmy Pana - jak mawia Kasia 😜
Moje dziecko spało od 22-ej do 7-ej rano 🤪 🤪 REKORD GUINESSA pobiła, aż ją o 4-tej budziłam z S. na jedzenie, bo po pierwsze wydaje mi się za mała jeszcze, żeby tyle czasu bez jedzenia być (a jadła o 19.30 ostatni raz), a po drugie tak mi cyce nabrzmiały mlekiem, że bałam się eksplozji, no i zajebiście bolały, zjadła z jednego, a właściwie pociamkała i spała dalej, a drugi cyc jak kamień był o 7-ej, na szczęście zjadła całego. (ale pierdolnęłam zdanie wielokrotnie złożone 😁 ) Boli nadal ale pewnie niedługo przejdzie.
Oczywiście dziecko dalej śpi 😮 😮 Wczoraj nie spała cały dzień to może odsypia? 🤨 😮
Tak się wyspałam, że aż mnie głowa boli 😁 Idę się umyć.

Matylda a Ty co znów? 🥴 Czyżby P.?


Aha - proszę się o Kasię Tutliputli nie martwić - musi zniknąć na jakiś czas żeby poukładać pewne sprawy. Jestem z nią w kontakcie - w razie co będę pisać albo Kasia sama się odezwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):

Moje dziecko spało od 22-ej do 7-ej rano 🤪 🤪


😮 😮 😮 😮 😮
powiedziałam to mężowi Ola a on na to: to takie dzieci istnieją, niemożliwe 🥴
ale gratulacje, fajnie sie macie
dobry dzien u nas nocka jak zawsze pobudka 24, 4 i 7 🥴
miłej niedzieli mamuski i dzieciaczki 😘

oooooooo jakaś dziwna czcionka mi wyszła 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola gratuluje również nocnego sukcesu ,my mamy takich "nocek" 6 w tygodniu 😁
ja rozumiem Twoje zniecierpliwienie ale ja już zakumałam że skoro się nie budzi i domaga się to ja też jej daję spoko chociaż jak już tak do 4.00 nie kwęknie to sprawdzam czy żyje i dalej w kimono
moja najdłużej spała 12 h od 21.00 do 9.00 rano ale to było gdzieś w 3 tygodniu
i u mnie Ola tam temat ten sam , szkoda słów 😞
Skoro macie jakieś sekrety z Kasia to rozumiem ale też KURWA CHCIAŁABYM WIEDZIEĆ CO KAMAN 😠
Kaśka jak powrócisz masz tu wszystko opisać nakazuję, rozkazuję JA czyli 3 na tym forum (przypominam 1.admin, 2.Ola, 3. JA 😁 😁 😁)
powodzenia w rozwiązywaniu problemów -ja się poddałam tak jak moja druga połowa
jakie plany na zajebiście mokrą niedzielę a no idę się wykąpać bo właśnie wróciłam z lasu ( mokra tak że spodnie wyciskałam na dworze i tam już zostały) a potem nic a nic nie robię tylko to co muszę przy potomnej
czyli podsumowując dzień jak co dzień
UDANEJ NIEDZIELI 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...