Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej..
Ja niby wyspana ale jednak niewyspana, OLA gratulacje z powodu udanej nocki 😁 Wszedzie jakies male sukcesy. Ja sama nie wiem jak osiagnelaM TO ze moje dziecko spi od 22:00 do 8:00 - 8:30.. Ale dziekuje Bogu ze mi sie udalo 😁
U mnie chyba niedziela rowniez w domu.. tak jak i sobota, chyba oddam komus dziecko bo nie mam dzis sil by sie nim zajmowac..
ehh potrzebuje jakiegos alkoholu we krwi i jakiegos dymka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Hej..
Ja niby wyspana ale jednak niewyspana, OLA gratulacje z powodu udanej nocki 😁 Wszedzie jakies male sukcesy. Ja sama nie wiem jak osiagnelaM TO ze moje dziecko spi od 22:00 do 8:00 - 8:30.. Ale dziekuje Bogu ze mi sie udalo 😁
U mnie chyba niedziela rowniez w domu.. tak jak i sobota, chyba oddam komus dziecko bo nie mam dzis sil by sie nim zajmowac..
ehh potrzebuje jakiegos alkoholu we krwi i jakiegos dymka 😞

co Ci???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jesli chodzi o mierzenie czy dziecko jest zlamane to wczoraj moja babcia mi pokazala no wiec tak:
pieluchę składamy w trójkąt i kładziemy dziecko po środku pieluchy tak aby zmierzyć tym najdłuższym bokiem długość od łokcia do łokcia rece musza byc ułożone nie wzdłuż ciała tylko prostopadle jak sie już zmierzy to tą długość bierzemy i mierzymy na wysokosci piersi obwód klatki jak sie zgadza to znaczy ze nie jest przełamane a jak sie niezgadza to trzeba ta pieluszke lekko naciagac zeby bylo ok nie wiem czy zrozumiałyście 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
a jesli chodzi o mierzenie czy dziecko jest zlamane to wczoraj moja babcia mi pokazala no wiec tak:
pieluchę składamy w trójkąt i kładziemy dziecko po środku pieluchy tak aby zmierzyć tym najdłuższym bokiem długość od łokcia do łokcia rece musza byc ułożone nie wzdłuż ciała tylko prostopadle jak sie już zmierzy to tą długość bierzemy i mierzymy na wysokosci piersi obwód klatki jak sie zgadza to znaczy ze nie jest przełamane a jak sie niezgadza to trzeba ta pieluszke lekko naciagac zeby bylo ok nie wiem czy zrozumiałyście 😮 😮

ja nie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czy Wasze małe też się tak ślinią? 😮

A co do przesypiania całych nocek, to słyszałam, że dziecko, które budzi się w nocy i wcina całą butlę mleka (jak moja) to znaczy, że jeszcze jest dla niej za wcześnie, żeby oduczać ją bezwarunkowego budzenia się z przyzwyczajenia. Z kolei jeśli Wasze małe budzą się i pociumkają troszkę i zasypiają, to wtedy oznacza, że można je oszukać smoczkiem.

Nie wiem ile w tym prawdy, ale moja to straszny głodomor 😜 a tak bym chciała przespać już całą noc 🤨 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...