Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
KURR !!!! Ja moje dizecko zrzedzi !!! Dostane obledu 😠 😠 😠 myslalam ze to przez brak kupy od wczoraj ale jak zrobil to na sekunde sie uspokoil i dalej jedzie, wkurwienie mnie bierze na maksa juz. Ani spac, ani srac ani sie bawic, wszystko mu nie pasi. JA PIER.... cibórz !!

jest na to sposób
zamknij drzwi do jego pokoju
usiądz wygodnie zapodaj głośno muzykę i gra gitara 😁
nie moge bo jego stary spi 😠 a jedzie do roboty dzisiaj na nnoc i niedawno wrocil z turnieju wiec chuj !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Frytus150 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ja też myślałam że wam się pochwalę fotkami ze spaceru ale spaceru nie było 😁 😁 😁 😁
ciągle pada 😞
tzn ja teraz wychodzę z piesem do lasu młoda śpi albo udaje że śpi w łóżeczku a jej padre wypiął dupę i śpi na łożu ale jak mu powiedziałam ze wychodzę i zostawiam tu młodą w łóżeczku to z zamkniętymi oczami powiedział
"mhm" to chyba zrozumiał a jak nie to jej krzyk go skutecznie obudzi i spadnie z łóżka tak jak już raz mu się zdarzyło

To on z Wami ??? nie wyjebałas go z domu ostatcznie?? 🙂
Moj Karol wlasni pojechal i nie wiem czy mi smutno czy sie cieszze 😲 🤪 🤪 🤪

Aneta ja go pakuję i on spada a potem wraca
ale taka jego ostateczna wyprowadzka nastąpi już w krytycznym momencie ja się szarpać nie zamierzam i mówić ze to koniec skoro to jeszcze nie koniec
po porannej wczorajszej akcji zwiał wczoraj i przyjechał wieczorem jak gdyby nigdy nic i może i lepiej bo wiesz jednak po całym dniu emocje trochę słabną 🤢
no nic szkoda o tym pisać , gadamy ze sobą bardzo oficjalnie jak przez ostatni rok z resztą
ale jak się nie kłócimy i graty nie fruwają to wolę jak tu jest bo przynajmniej jest do kogo mordę otworzyć i trochę z dzieckiem czasu spędza
idę do lasu
coś to łóżko teraz trzeszczy chyba staruszek się budzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my dziś wyręczyliśmy mamę z gotowania obiadu ( bo przecież ja tego nie robię) i ugotowałam tylko ziemniaki i przygotowałam wszystko na grilla tj były szaszłyki, indyk, karkówka, kiełbaska, skrzydełka cukinia
a P. grillował i wyobraźcie sobie że spaliliśmy grilla
tak tak to jest możliwe w wykonaniu PAWŁA 😁
dobra idę bo zaraz nocka nastanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
a my dziś wyręczyliśmy mamę z gotowania obiadu ( bo przecież ja tego nie robię) i ugotowałam tylko ziemniaki i przygotowałam wszystko na grilla tj były szaszłyki, indyk, karkówka, kiełbaska, skrzydełka cukinia
a P. grillował i wyobraźcie sobie że spaliliśmy grilla
tak tak to jest możliwe w wykonaniu PAWŁA 😁
dobra idę bo zaraz nocka nastanie
masakra ! 🤪 Boziu az mi slinka pociekla jak przeczytalam o tych wyrobach grilowych 😞 jam taka glodna 😞 ale nic to, mieso juz sie odmraza i zaraz se trzasne salateczke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Fryta ja Ci powiem: podobieństwa do Karola nie widzę żadnego, zresztą do Ciebie też hihi 🤪 ale spoko, ja w ogóle nie widzę podobieństwa dzieci do rodziców, wiem tylko, że moja Hel jest do mnie podobna bo obie mamy wadżajny i tyle :P
Matylda zazdroszczę Ci, że jak się pokłocicie z P. to on wraca jakby nigdy nic, lepsze to niż nędzne próby rozmowy których ja osobiście nie cierpię a jestem do nich zmuszana
A moje bibi też pięknie przesypia noce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia Vanesska słodziutka 😉
Fryta śliczne foteczki, ja tam tez nie widze zadnego podobienstwa do Karola i w sumie do Ciebie tez nie haha 😁 wiec sie nie załamuj 😉
a moj sobie przestawił dzien, bo zawsze o 19 kąpiel, a on jeszcze spi.. w sumie pierwszy raz od 9 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uhuhu gwarno tu dziś 😁 😁
zaraz biorę tyskacza z lodówzy i psa i lecę na dwór, może moją siorę też wyprowadzę 😁

w ogóle to miałam wczoraj mega kupsko do ogarnięcia w warunkach samochodowych (czyli ciasno i niewygodnie), ale z małą pomocą dałam radę bez umazania Heli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I od nowa polska ludowa jutro, znów 5 dni sama 🤢 i tak żyję od weekendu do weekendu 🤨
Pocieszam się tym, że jeszcze 2 tygodnie i S. będzie miał 2 tygodnie urlopu, a potem w sierpniu tydzień i we wrześniu tydzień, a mi się w październiku kończy macierzyński i nie wiem co dalej z dzieckiem??? 🤔 🤔 Zostało mi jeszcze 42 dni urlopu to do połowy grudnia się odwlecze ale to nie zmienia faktu, że dziecka potem nie mam z kim zostawić 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
I od nowa polska ludowa jutro, znów 5 dni sama 🤢 i tak żyję od weekendu do weekendu 🤨
Pocieszam się tym, że jeszcze 2 tygodnie i S. będzie miał 2 tygodnie urlopu, a potem w sierpniu tydzień i we wrześniu tydzień, a mi się w październiku kończy macierzyński i nie wiem co dalej z dzieckiem??? 🤔 🤔 Zostało mi jeszcze 42 dni urlopu to do połowy grudnia się odwlecze ale to nie zmienia faktu, że dziecka potem nie mam z kim zostawić 🥴

To Ty chcesz do pray juz wrocic??? A wychowawczy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
I od nowa polska ludowa jutro, znów 5 dni sama 🤢 i tak żyję od weekendu do weekendu 🤨
Pocieszam się tym, że jeszcze 2 tygodnie i S. będzie miał 2 tygodnie urlopu, a potem w sierpniu tydzień i we wrześniu tydzień, a mi się w październiku kończy macierzyński i nie wiem co dalej z dzieckiem??? 🤔 🤔 Zostało mi jeszcze 42 dni urlopu to do połowy grudnia się odwlecze ale to nie zmienia faktu, że dziecka potem nie mam z kim zostawić 🥴

To Ty chcesz do pray juz wrocic??? A wychowawczy?

nie chcem ale muszem
a wychowawczy jest bezpłatny 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
I od nowa polska ludowa jutro, znów 5 dni sama 🤢 i tak żyję od weekendu do weekendu 🤨
Pocieszam się tym, że jeszcze 2 tygodnie i S. będzie miał 2 tygodnie urlopu, a potem w sierpniu tydzień i we wrześniu tydzień, a mi się w październiku kończy macierzyński i nie wiem co dalej z dzieckiem??? 🤔 🤔 Zostało mi jeszcze 42 dni urlopu to do połowy grudnia się odwlecze ale to nie zmienia faktu, że dziecka potem nie mam z kim zostawić 🥴

To Ty chcesz do pray juz wrocic??? A wychowawczy?

nie chcem ale muszem
a wychowawczy jest bezpłatny 🤨

A to nie jest tak ze pierwszy rok platny a drugi bezplatny???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
I od nowa polska ludowa jutro, znów 5 dni sama 🤢 i tak żyję od weekendu do weekendu 🤨
Pocieszam się tym, że jeszcze 2 tygodnie i S. będzie miał 2 tygodnie urlopu, a potem w sierpniu tydzień i we wrześniu tydzień, a mi się w październiku kończy macierzyński i nie wiem co dalej z dzieckiem??? 🤔 🤔 Zostało mi jeszcze 42 dni urlopu to do połowy grudnia się odwlecze ale to nie zmienia faktu, że dziecka potem nie mam z kim zostawić 🥴

To Ty chcesz do pray juz wrocic??? A wychowawczy?

nie chcem ale muszem
a wychowawczy jest bezpłatny 🤨

A to nie jest tak ze pierwszy rok platny a drugi bezplatny???

z naszymi zarobkami nie łapiemy się na żadną kasę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszka napisał(a):
😎

dziś będzie pierwsza próba "oszukania" małej herbatką w nocy.

no to powodzonka 😉

jak już sama oczywiście jego wyjazd a raczej burza przed wyjazdem to znowu koszmar
matko kochana
😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...