Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

ja jestem zatrudniona od czerwca z tego mam L4 od konca sierpnia i kiedys pracowalam 3 miesiace i sie zastanawiam czy to L4od sierpnia do dzisiaj to tez sie wlicza do czasu pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola a czemu nie chciałaś korzystać do końca? Jak to jest teraz - nadal jesteś na macierzyńskim? Kto Ci w tym układzie płaci? 🤔


No BZ płaci mi do 16 września i wypłaca ekwiwalent za urlop. Od 17 września jestem wolna jak ptak. A na wychowawczy i tak nie pójdę bo mam ratę do płacenia więc nie stać mnie na niepracowanie. Lewych L4 czy opieki na dziecko brać nie będę bo ja nie umiem kombinować po prostu. Znajdę jakaś pracę - chociażby na zlecenie lub na pół etatu żeby chociaż tysiaka zarobić a potem znajdę sobie coś lepszego. BZ mnie już nie interesuje. Z tego co wiem to i tak się tam już chujnia robi a program NEO to już w ogóle istny mobbing więc wolę psychicznie odpocząć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
ja jestem zatrudniona od czerwca z tego mam L4 od konca sierpnia i kiedys pracowalam 3 miesiace i sie zastanawiam czy to L4od sierpnia do dzisiaj to tez sie wlicza do czasu pracy

L4 też się wlicza do stażu ale jako okres nieskładkowy (to bardziej dla emerytury ma znaczenie), więc powinnaś mieć prawo do płatnego wychowawczego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola a czemu nie chciałaś korzystać do końca? Jak to jest teraz - nadal jesteś na macierzyńskim? Kto Ci w tym układzie płaci? 🤔


No BZ płaci mi do 16 września i wypłaca ekwiwalent za urlop. Od 17 września jestem wolna jak ptak. A na wychowawczy i tak nie pójdę bo mam ratę do płacenia więc nie stać mnie na niepracowanie. Lewych L4 czy opieki na dziecko brać nie będę bo ja nie umiem kombinować po prostu. Znajdę jakaś pracę - chociażby na zlecenie lub na pół etatu żeby chociaż tysiaka zarobić a potem znajdę sobie coś lepszego. BZ mnie już nie interesuje. Z tego co wiem to i tak się tam już chujnia robi a program NEO to już w ogóle istny mobbing więc wolę psychicznie odpocząć.

ja chyba też będę szukała czegoś innego, już do mnie z firmy headhunterskiej 2 razy dzwonili i na GoldenLine ciągle mnie ktoś molestuje ale to same oferty banków, nie pójdę z deszczu pod rynnę, chyba że gdzieś do backoffice'u bo tak na obsłudze to nieeeeee 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
ja jestem zatrudniona od czerwca z tego mam L4 od konca sierpnia i kiedys pracowalam 3 miesiace i sie zastanawiam czy to L4od sierpnia do dzisiaj to tez sie wlicza do czasu pracy

L4 też się wlicza do stażu ale jako okres nieskładkowy (to bardziej dla emerytury ma znaczenie), więc powinnaś mieć prawo do płatnego wychowawczego
no wlasnie tak sie zastanawialam czy tez sie wlicza okres bezskladkowy.mam nadzieje wtedy by mi sie udalo spokojnie skonczyc ten 5 rok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ło Jezuuuu ile Wy napisałyście.. ale nadrobiłam 😁
Wszystkie jestescie piękne, macie piękne maleństwa 🙂
Oli i Matyldy zdjec nie widzialam niestety 😞
my dzisiaj bylismy u kolezanki, ktora ma Zuzie 2 tygodnie starsza od Wojtusia 😁 ale oczywiscie musiałam go tam nosic caly czas, raz zasnal na 20 min i spał w różowym łózeczku z różowym baldachimem i innymi pierdolami w tym kolorze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja słodzinka
ale widzę że wszędzie ta sama gadka ( u mnie też 😁)
"i co mi powiesz?", "no co mi jeszcze powiesz?", "taaaaak"
ale wiecie co te nasze dzieci takie różne a tak podobne do siebie na tym samym etapie rozwoju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
Maja słodzinka
ale widzę że wszędzie ta sama gadka ( u mnie też 😁)
"i co mi powiesz?", "no co mi jeszcze powiesz?", "taaaaak"
ale wiecie co te nasze dzieci takie różne a tak podobne do siebie na tym samym etapie rozwoju

Dokladnie!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Maja słodzinka
ale widzę że wszędzie ta sama gadka ( u mnie też 😁)
"i co mi powiesz?", "no co mi jeszcze powiesz?", "taaaaak"
ale wiecie co te nasze dzieci takie różne a tak podobne do siebie na tym samym etapie rozwoju

Dokladnie!!! 🙂

u mnie troszke inaczej koncza sie takie rozmowy bo moj synek tak sie wczuwa w rozmowe i sie tak wysila ze w efekcie wymiotuje jeszcze nie zrozumial ze dzwiek wystarczy wydobywac z krtani nie z zoladka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
No powiem Ci Asia, ze nie podobny 😁 Predzej do Ciebie 🙂

hehe no właśnie mi się też wydaje, że do mnie i M. mówi, że to wykapana ja 😉 a już w ogóle identyczny jak byłam malutka 🙂 z reszta jak bede miala chwile to zeskanuje moja fotke z młodości i same porównacie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
brechti napisał(a):
chyba już wspominałam, że przystojniaczek z Wojtusia 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

a dziękujemy bardzo 😉

ja to już dawno pisałam
jedno zdjęcie było na prawdę super
atu faktycznie do taty to on ni w ząb nie podobny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczek88 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Maja słodzinka
ale widzę że wszędzie ta sama gadka ( u mnie też 😁)
"i co mi powiesz?", "no co mi jeszcze powiesz?", "taaaaak"
ale wiecie co te nasze dzieci takie różne a tak podobne do siebie na tym samym etapie rozwoju

Dokladnie!!! 🙂

u mnie troszke inaczej koncza sie takie rozmowy bo moj synek tak sie wczuwa w rozmowe i sie tak wysila ze w efekcie wymiotuje jeszcze nie zrozumial ze dzwiek wystarczy wydobywac z krtani nie z zoladka

ha ha bidulek no ale stara sie
tu też śliczną nową fotkę macie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...