Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
a moje dziecko caly czas sie smieje nawet jak w nocy na mleko wstaje 🤪 placz zamienila na usmiech 🙃 az sie wszystko chce jak widac buzke usmiechnieta 😁 🙃 🤪 😘 ☺️
kasia glowa do gory napewno sie z czasem ulozy to co teraz sie popsulo 😘


haha dokładnie jak moja wyjmuje ja z łóżeczka i juz sie smieje a jak zobaczy cycuszki to az sie jej dołeczki w policzkach robia 🙂

cycuszki? 😁
chyba cyce 😁 😁 😁
też bym się cieszyła jakbym taki rozmiar widziała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
a moje dziecko caly czas sie smieje nawet jak w nocy na mleko wstaje 🤪 placz zamienila na usmiech 🙃 az sie wszystko chce jak widac buzke usmiechnieta 😁 🙃 🤪 😘 ☺️
kasia glowa do gory napewno sie z czasem ulozy to co teraz sie popsulo 😘


haha dokładnie jak moja wyjmuje ja z łóżeczka i juz sie smieje a jak zobaczy cycuszki to az sie jej dołeczki w policzkach robia 🙂

cycuszki? 😁
chyba cyce 😁 😁 😁
też bym się cieszyła jakbym taki rozmiar widziała 😁


hahaha 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, pasuje mi czwartek: o jedzenie dla Witka się nie martwię: opanowałam już sztukę wyjścia na nawet 8 godzin z dwoma porcjami mleka w zapasie, a Witkowi obojętnie gdzie jest karmiony.
chętnie podjadę do parku, jeżeli to dla ciebie nie problem żeby posłuchać mojego narzekania. Myślę, ze Witold ma już dość, zresztą on na moje łzy reaguje śmiechem więc nawet nie można go nazwać wdzięcznym słuchaczem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
Sola i Nela wlasnie medytuja w rytmie wiertarki sasiada 🙂 🙂 🙂 🙂 ma;a jest zafascynowana 🙂 🙂!!!!! Ola , moze sprobujecie i wy?? 🙂 🙂

u mnie to nie wiertarka tylko jakiś młot pneumatyczny 🤢
myśleć się nie da a co dopiero medytować 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Ola, pasuje mi czwartek: o jedzenie dla Witka się nie martwię: opanowałam już sztukę wyjścia na nawet 8 godzin z dwoma porcjami mleka w zapasie, a Witkowi obojętnie gdzie jest karmiony.
chętnie podjadę do parku, jeżeli to dla ciebie nie problem żeby posłuchać mojego narzekania. Myślę, ze Witold ma już dość, zresztą on na moje łzy reaguje śmiechem więc nawet nie można go nazwać wdzięcznym słuchaczem..

dobra, super, ja mogę słuchać...
ale jak Ty z 2 porcjami mleka chcesz jechać? od razu zrobisz? przecież to dłużej niż po godzinie od zrobienia nie może być podane dziecku, chyba że wodę potem dolejesz ale z kolei zimna będzie... 😮 w razie co podejdziemy do mnie, przewijak Ci udostępnię i dziecku jeść dasz jak należy 🤨
Jak będziesz jechała komunikacją to musisz wysiąść
- w przypadku autobusu - na Osiedlu Górczewska lub na Lazurowej
- w przypadku tramwaju - na pętli przy Górczewskiej (następny przystanek po Tesco)
Będziemy w kontakcie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
A jak zwykle nie mam nic do powiedzenia 😞 tylko nadrobie i milcze!

no to napisz coś
o kupach jedzeniu, spaniu mężu
whatever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Ola, pasuje mi czwartek: o jedzenie dla Witka się nie martwię: opanowałam już sztukę wyjścia na nawet 8 godzin z dwoma porcjami mleka w zapasie, a Witkowi obojętnie gdzie jest karmiony.
chętnie podjadę do parku, jeżeli to dla ciebie nie problem żeby posłuchać mojego narzekania. Myślę, ze Witold ma już dość, zresztą on na moje łzy reaguje śmiechem więc nawet nie można go nazwać wdzięcznym słuchaczem..

dobra, super, ja mogę słuchać...
ale jak Ty z 2 porcjami mleka chcesz jechać? od razu zrobisz? przecież to dłużej niż po godzinie od zrobienia nie może być podane dziecku, chyba że wodę potem dolejesz ale z kolei zimna będzie... 😮 w razie co podejdziemy do mnie, przewijak Ci udostępnię i dziecku jeść dasz jak należy 🤨
Jak będziesz jechała komunikacją to musisz wysiąść
- w przypadku autobusu - na Osiedlu Górczewska lub na Lazurowej
- w przypadku tramwaju - na pętli przy Górczewskiej (następny przystanek po Tesco)
Będziemy w kontakcie 😘

ja też chcem tam być, ja też chcem wysiąść przy tesco a nawet przy realu czy biedronce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, dziecko ma mleko robione na bieżąco: tyle, że mój majdan składa się z 5 butelek i 2 termosów 😁 😁 ostatnio było przewijane na stole w Bolku 😁 i nie narzekał 😮
poza tym jak zobaczę Twojego Pana Idealnego, to swiadomość, że tacy naprawdę istnieją, chyba mnie dobije.
matylda, ja też się o siebie martwię, dlatego przyjeżdżają po mnie rodzice.

ok, uciekam. będę w kontakcie.
witek nie radzi sobie z samodzielnym zaśnięciem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Ola, pasuje mi czwartek: o jedzenie dla Witka się nie martwię: opanowałam już sztukę wyjścia na nawet 8 godzin z dwoma porcjami mleka w zapasie, a Witkowi obojętnie gdzie jest karmiony.
chętnie podjadę do parku, jeżeli to dla ciebie nie problem żeby posłuchać mojego narzekania. Myślę, ze Witold ma już dość, zresztą on na moje łzy reaguje śmiechem więc nawet nie można go nazwać wdzięcznym słuchaczem..

dobra, super, ja mogę słuchać...
ale jak Ty z 2 porcjami mleka chcesz jechać? od razu zrobisz? przecież to dłużej niż po godzinie od zrobienia nie może być podane dziecku, chyba że wodę potem dolejesz ale z kolei zimna będzie... 😮 w razie co podejdziemy do mnie, przewijak Ci udostępnię i dziecku jeść dasz jak należy 🤨
Jak będziesz jechała komunikacją to musisz wysiąść
- w przypadku autobusu - na Osiedlu Górczewska lub na Lazurowej
- w przypadku tramwaju - na pętli przy Górczewskiej (następny przystanek po Tesco)
Będziemy w kontakcie 😘

ja też chcem tam być, ja też chcem wysiąść przy tesco a nawet przy realu czy biedronce 😞

to bierz Lenkę i dawaj do nas 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda o mezu to raczej pisac nie bede bo zabraklo mi mi slow na jego zachowanie i glupote:/

Teraz mam chwilke dla siebie bo babcia poszla z malym na spacerek 🙂 dzis maly dal mi pospac bo dostal wczoraj ostatnie jedzenie o 21 i obudzil sie dopiero o 5 rano 🤪
Chyba wezme przyklad z Oli i zorbie jakis porzadek i obiad 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i Kasia mnie nieźle zmartwiła, nie wiem o co chodzi i nie chcę wiedzieć, jednak przykro mi, że Kasia cierpi. No i tęskniusiam za jej specyficznym poczuciem humoru.... I za tymi dniami, kiedy dzień w dzień robiła po tysiąc sto różnych potraw/ciast i mówiła co robi i zawsze miałam takiego smaka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...