Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witamy 🙂

zyczenia dla Jasia I Vanesski 🙂 🙂

moje dziecie oporzadzone, siedzi zadowolone jak nigdy, gada, jakimis spolgloskami typu ppppp, gggg, hhhhh wali, i sumiecha sie na maxa!!!!!! a too wszystko po tym jak wczoraj malo co zjadla, a dzisiejsze sniadanie w conajmniej polowie zwrocila z ekscytacji..... nie wiem czy dzwonic do poloznej, czy nie????no ale co ja bym miala niby powiedziec??? dziecko cos tam zjada i do tego jest w swietnej formiei zrobila piekna kupe do tego????hmmmmmmmmmm ide zmyc naczynia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dagi poczekaj do wieczora jak sytuacja sie nie zmieni to na wszelki wypadek zdzwon nic nie zaszkodzi 🙂
moja od 2 dni jak wstaje o 6stej na mleko to je wyrzyga 😠 moze dltego ze ma az 8h przerwe jedzeniowa nie wiem bo pol dywanu juz jest obrzygane 😜
Vanesska dziekuje za zyczenia 😁
caly dzien mi sie usmiecha chyba czuje ze ma swieto 😜
Matylda Ty plotkara?? a czemuz to? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny, a używacie elektronicznych niań? Bo ja mam dwa piętra w domu i czasami mała zaśnie na górze u siebie w łóżeczku, a ja muszę zejść na dół, np. obiad zrobić to nie chcę jej rozbudzać i zabierać na dół, gdzie będę tłukła garkami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszka napisał(a):
dziewczyny, a używacie elektronicznych niań? Bo ja mam dwa piętra w domu i czasami mała zaśnie na górze u siebie w łóżeczku, a ja muszę zejść na dół, np. obiad zrobić to nie chcę jej rozbudzać i zabierać na dół, gdzie będę tłukła garkami 😜


a dzis mi sie sniła elektroniczna niania 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
forum od 2 dni zamiera... 🤢


tak właśnie patrze 😞 ja wczoraj w mragowie na rybach byłam mysle wróce bede nadrabiac godzine a tu kilka stron było...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.
bo matyldy chłop przyjechał i dlategho zamiera 😜

witold usnął: sam 🤪 🤪 🤪 🤪
no i muszę się na wyjzad zacząć pakować 🙂
będę później 😉


acha, szyszka, może spróbuj inhalatora? mi kiedyś lekarka poleciła, że taki zakup na bank się zwraca i dziecku mocno ulży w katarku. Bo niestety: chyba wczoraj przegiełam z odkryciem Witka ( a mówiła Ola, za cienko, za cienko.. ) bo dzisiaj rano był ochrypnięty: ale byłam już z nim u lekarza ( dzięki Panie za bliskość placówki !! ) i miał tylko lekko gardło czerwone i tyle: a to pewnie od wczorajszego darcia gardła w 509 😉 ))
i sernik na zimno se zrobię, a co !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
.
bo matyldy chłop przyjechał i dlategho zamiera 😜

witold usnął: sam 🤪 🤪 🤪 🤪
no i muszę się na wyjzad zacząć pakować 🙂
będę później 😉


acha, szyszka, może spróbuj inhalatora? mi kiedyś lekarka poleciła, że taki zakup na bank się zwraca i dziecku mocno ulży w katarku. Bo niestety: chyba wczoraj przegiełam z odkryciem Witka ( a mówiła Ola, za cienko, za cienko.. ) bo dzisiaj rano był ochrypnięty: ale byłam już z nim u lekarza ( dzięki Panie za bliskość placówki !! ) i miał tylko lekko gardło czerwone i tyle: a to pewnie od wczorajszego darcia gardła w 509 😉 ))
i sernik na zimno se zrobię, a co !!

a nie mówiłam? 😜
on taki chudzieńki, nie ma go co grzać, a Ty go rozebrałaś jak do rosołu, a przecież chłodny wiaterek był... 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma mnie nie dlatego że on przyjechał bo i tak w ogóle się nie widujemy tylko dlatego że mam dużo spraw do załatwienia
no i wyjeżdżam wyjeżdżam wyjeżdżam i teraz nas pakuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
ja też chcę gdzieś jechać!
nie mam czym, z kim i po co , ale też chcę!

ja też, ja też.. brechti czemu tak daleko mieszkasz nooo 🥴 razem byśmy pojechały 🙃

dobrze że mam Mac Donald'sa pod nosem to se jutro z mężem na lodzika pójdziemy, posiedzimy na tarasie, wypijemy kawkę i wrócimy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...