Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

szyszka napisał(a):
SUKCES ! 🤪

Maja spała dzisiaj od 23 do 5 rano 🤪 🤪 🤪
jak cudownie było się wyspać 😁

idę wciąć śniadanko, póki dziecię śpi po swoim śniadanku 😉


Gratulejszyn 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej nie mam dziś z znowu czasu
normalnie jestem ze wszystkim do tyłu kurwa przez te jej ryki i dziennie nie spanie
w domu tylko nasrać
ja wczoraj najpierw byłam w mieście coś tam pozamawiać a potem pojechaliśmy daleko daleko do tej mojej koleżanki co urodziła 3 tygodnie temu
i moje dziecko się tam wściekło, tego nie da się opowiedzieć , nigdy powtarzam nigdy tak nie wyła, matko do było darcie jakby ją ktoś ze skóry obdzierał , ja w szoku, tamci w szoku, P.w szoku z tego noszenia jej byłam mokra jak szczur, zmienialiśmy się z P. co 10 minut , jeszcze się bałam żeby tamtego maleństwa nie obudziła, nie mogłam tam się zrelaksować, nic zjeść , napić się no normalnie męczarnia już sama się zastanawiałam kto ją widział tego dnia albo poprzedniego bo już sama myślałam że to jakiś urok
cholera no i w aucie cisza a w domu to samo
jakbyście widziały moją mamę jaka była wystraszona bo ona jej jeszcze takiej nie widziała ( ja już tak ale tak długo to jeszcze nigdy nie trwało)
w kąpieli spokój , potem ssała raz spokojniej, raz bardziej nerwowo o o 23.00 dosłownie padła , po czym jeszcze tak za 15 minut rozdarła się na 15 minut, znowu noszenie i zasnęła tak że śpi do tej pory , aż sie boję dnia dzisiejszego
bo nikogo dziś nie ma a ona wczoraj tak wrzeszczała że aż fioletowa była
no wiec wszystko juz wiecie idę korzystać z każdej wolnej chwili póki jeszcze śpi
miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
hej nie mam dziś z znowu czasu
normalnie jestem ze wszystkim do tyłu kurwa przez te jej ryki i dziennie nie spanie
w domu tylko nasrać
ja wczoraj najpierw byłam w mieście coś tam pozamawiać a potem pojechaliśmy daleko daleko do tej mojej koleżanki co urodziła 3 tygodnie temu
i moje dziecko się tam wściekło, tego nie da się opowiedzieć , nigdy powtarzam nigdy tak nie wyła, matko do było darcie jakby ją ktoś ze skóry obdzierał , ja w szoku, tamci w szoku, P.w szoku z tego noszenia jej byłam mokra jak szczur, zmienialiśmy się z P. co 10 minut , jeszcze się bałam żeby tamtego maleństwa nie obudziła, nie mogłam tam się zrelaksować, nic zjeść , napić się no normalnie męczarnia już sama się zastanawiałam kto ją widział tego dnia albo poprzedniego bo już sama myślałam że to jakiś urok
cholera no i w aucie cisza a w domu to samo
jakbyście widziały moją mamę jaka była wystraszona bo ona jej jeszcze takiej nie widziała ( ja już tak ale tak długo to jeszcze nigdy nie trwało)
w kąpieli spokój , potem ssała raz spokojniej, raz bardziej nerwowo o o 23.00 dosłownie padła , po czym jeszcze tak za 15 minut rozdarła się na 15 minut, znowu noszenie i zasnęła tak że śpi do tej pory , aż sie boję dnia dzisiejszego
bo nikogo dziś nie ma a ona wczoraj tak wrzeszczała że aż fioletowa była
no wiec wszystko juz wiecie idę korzystać z każdej wolnej chwili póki jeszcze śpi
miłego dnia


nic innego jak kolka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta ja tego nie wykluczam
ona ma od początku takie napady kolkowe ale krótsze i to tak od 20.00 do kąpania ale żeby całe popołudnie i wieczór
oczywiście strasznie było mi jej szkoda bo widziałam ze cierpi ale jednocześnie byłam wściekła nie na nia tylko na tą sytuację i na to że nie mogę jej pomóc
trochę się przy tym prężyła i bąki puszczała i jeszcze coś z tymi zębami się zaczyna na bank bo ślini się tak że jej z obydwu kącików ust cieknie i gdyby mogła to by całą pięść do buzi wsadziła , i ssie tą pięść nawet jak jest FULL najedzona wiec to nie głód , ba pięść woli teraz bardziej niż smoczka
o matko o matko aż się boje co to będzie bo ona jeszcze śpi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja tak jak mowiłam pospała sobie wczoraj od 14 do 21 z małymi pobudkami to w nocy dala mi popis moze nie tyle popis co czuła się wyspana i nie chciała spać gadała kreciła się itp zazneła o 22 spała do 1:30 zasneła po 2 obudziła się o 4 i znowu zasneła po 5 spała do 8:30 juz nigdy wiecej nie pozwole jej spac popołudniami i wieczorami 🙂

Matylda współczuje też to przechodziłam ale naszczescie to odlegle juz czasy i mam nadzieje ze nie wroca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):

Dorka a jak ona tak dużo śpi w dzień, to zazwyczaj ładnie Ci śpi w nocy czy masz problemy?


zalezy o której godzinie śpi jak śpi po godz 18 do kąpieli to już napewno nie prześpi całej nocy i zazwyczaj w środku nocy czuje sie wyspana ale jak przysypia sobie od rana do tej 17-18 nie mówię caly dzień ale kilka godzin 2-3 to prześpi nockę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obry bobry 😁
Boziuuuuuu my znów dziś na wesele 🤢 trzecie z kolei
a mi sie taaaaaaak nie chce bo wiem jak to znów będzie wyglądać
jedzenie obiadu na zmianę z mężem 🤨, noszenie Liwki cały czas na rekach, no i po 3 godzinach pewnie znów wrócimy do domu tak jak ostatnio, bo nie będę dziecka męczyć w takim hałasie 🥴
Dorotko my takie nocki mamy co noc 😁 ja sie juz po mały przyzwyczajam ze moje dziecko prześpi chyba cala noc jak bedzie mialo 18 lat 😁 😁
Szyszka big gratulacje, achchchch jak bym tak chciała 😁
Matylda na pewno coś Lence nie pasiło w brzuszku 🥴 biedactwo, moze cos zjadłas nieodpowiedniego, wiem wiem ze ty jesz wszystko ale moze cos jej ewidentnie nie spasowało
co do tego bycia mokrym jak szczur 😮 😮 😮 to znam to, oj znam
jak jestem w domu to jeszcze spoko, ale jak Liwka płacze wsród ludzi, w sklepie, u znajomych i nie da sie jej uspokoic to masakra, siódme poty mnie oblewaja 😮 😁
Brechti Helenka cud dziewczyna i jakie ma niesamowicie duuuuuuże oczka 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny
to na pewno coś z brzuchem ale ciężko mi powiedziec co bo ja jem mało ale wszystko i to sie powtarza więc nie wiem co mogło jej zaszkodzić no zwyczajnie nie wiem
a mokra byłam tak ze czułam tam własny pot i czułam się z tym ŹLE 🤪
kasia Twoje trzecie wesele a wyobraź sobie że my w zeszłym roku mieliśmy 7 na przełomie sierpnia i października i ja miałam wtedy problemy w ciąży ale wiadomo to nie to samo co z małym "rozwrzeszczanym" dzieckiem
w tym sezonie jedno już nas ominęło we Wrocławiu i mamy jeszcze jedno tu na wsi w październiku to może się wybierzemy jak MAMA pozwoli 😉 😁
Bozi boziu siedzi i gada idę coś wyprasować bo jeszcze nic nie zrobiłam a na moich panelach można zdybać wszystko od pestek słonecznika po włosy łonowe ( nie moje ) 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nas czeka jeszcze jedno we wrześniu ale to mam nadzieje oj wielka mam nadzieje ze Liwka juz da rodzicom normalnie sie pobawić, bo to wesele od przyszłego szwagra a maz jest starostą wiec trochę obowiązków będzie miał 😮 😁
włosy łonowe 😁 😁 😁 😁 😁 😁
jak nie twoje to śmiem twierdzić że od P.
to co on chodzi po domu bez majtorów i wyrywa je z jajec i rozrzuca po panelach i mówi: a niech ma żona wiecej sprzatania 😁
?!?!?!?!?!?!?!?!
no chyba ze znów sex był, na panelach i sie nie pochwaliłaś 😁 😁 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry.

Dzisiaj nas nie ma. Wybywamy na weekend do T. Muszę spakować małą. To będzie jej pierwsza noc poza domem - ciekawe jak to zniesie 😮
Poza tym grilla robimy więc na mojej głowie ciasto czereśniowe, łosoś z grilla i jakaś sałatkę wypada udupcyc 🙃 🙃
Tak więc podpatrzę was dopiero jutro wieczorem lub w poniedziałek.

Aisak - udanego wesela.
Matylda - spokojnie - każde dziecko musi popłakać - trochę więcej cierpliwości 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hieh hie.. Matylda, i przyszła kryska na matyska 😁 😁
nie zazdroszczę, no nie zazdroszczę ale wiesz teraz co przechodzą Kasie 😉

jak to kwestia brzuszka, to daj jej może rumianku do picia? albo ciepłą pieluszką opatul?
choć ja bym mówiła, że dziecko wystraszone jest: nie seksiliście się zbyt głośno? 🤢 😁
bo takie płacze: przynajmniej u Witka, to zawsze objaw tego, że czegoś gdzieś się wystraszył.. no ale moje dziecko w ogóle strachliwe jest.
w każdym razie: baaaaardzo ci współczuję 🥴 😞 myślę, że Leniuszek też rozkojarzony i nie wie co się dzieje. ale zobaczysz, będzie dobrze 🙂 🙂

nie mam poza tym nic ciekawego do napisania, więc spadam stąd.

Aaaa.. Kasia-Aisak: moje dziecię było tydzień temu na koncercie rockowym: i przespało go w najlepsze 😁 😁 nawet na śpiocha był karmiony.

No i Witold jest zachrypnięty tak, że jego płacz zaczyna żabie skrzeczenie przypominać :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A weź z nią Matylda potańcz, ale tak, żeby to poczuła 🙂 Ja wiem czyje te łonowce, pewnie Lenki skoro mama się nie przyznaje 😜

Tyśka, szprycha z Ciebie pierwsza klasa! Matko, chyba coś muszę z sobą zrobić bo jedynie mejkap na gębie mam udany. Aaaa i postanowiłam zacząć uczyć się chodzić w szpilkach, czekam tylko na przypływ $ i sobie jakieś kupię.

Tutliputli wracaj tu i mi powiedz jak zrobić porządny blok czekoladowy coby on nie smakował jak to mleko w proszku! I nie interesuje mnie, jeśli nie wiesz, masz się dowiedzieć i mi dać przepis! I jeszcze masz rzucić jakimś tekstem godnym loży szyderców! Bo jak nie to specjalnie przyjadę i dam Ci klapsa!

I łer is Fryta?
Jak to czytasz to napisz gdzie kupiłaś marynarkę, za ile i czy są takie w szarym kolorze 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...