Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wiola1983 napisał(a):
Mój były mąż to mój dół ale szkoda mówić.

no ale sama napisałaś że "były" to kij mu w oko 🤪
ale przecież rozwód przeszedł gładko a co z tym nazwiskiem Laury bo tam coś prawnie nie teges było ??? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Mój były mąż to mój dół ale szkoda mówić.

No ale pisałaś że kogoś ma i cieszysz się z tego powodu 🥴
Coś poszło nie tak? Jakieś problemy Ci robi? 🥴
Oczywiście jeśli nie chcesz to nie pisz, to Twoja prywatna i zresztą delikatna sprawa 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i z wyjącym dziś Witkiem..
jestem u rodziców od wczoraj: i moj synek, naprawdę już od jakiś paru dni do wytrzymania i nawet w dzień troszkę śpiący, tutaj dostał szału: śpi w dzień po 25 minut co 4-5 godzin i jest mega marudny: właściwie mi z rąk nie schodzi. A miałam plan zostawić go na weekend choć i nad morze skoczyć.
już to widzę..

hieh..

Dziewczyny: śliczne zdjęcia; jak dokopię się do kabla to i wstawię co nie co swojego 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Aha Klaudia wszystkiego najlepszego dla małego ode mnie i Leniuszki 😘

się dołączamy z dziś cały dzień wyjącą i marudzącą Lenką z Warszawy 🤢

moja taka sama dziś ręce opadają i dosłownie i w przenośni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dziewczyny długo by opowiadać. Oddałam mu wszystko co materialne było a zostawiłam sobie tylko samochód wart 13 tys. Stara Skoda z 2003 r. Ale przy dziecku się przyda. No i teraz jak przychodzi co do czego to o swoje pieniądze się muszę upominać ( bo mi leci kasę) i prosić się o przepisanie auta. A co do jego laski to właśnie to że jest szczęśliwy i ma kogoś powoduje że mi zaczyna wszystko utrudniać i to jest chore bo ja zostałam z niczym a on ( zarabia tyle że nawet nie pytajcie) ma wszystko i gównianych paru stówek nie chce oddać i auta przepisać.
Zresztą nie ważne. Za tydzień mamy sprawę o zaprzeczenie ojcostwa i Laura w końcu będzie miała właściwe nazwisko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zrobiłam dziś NIC absolutnie NIC 😠 i nie wiem dlaczego znowu wszystko przez lenistwo
no tak gdzie jest Beata, jedna Ewelina, druga(linka) Kamila, Magda i Tyminka ?????????????????????????????????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda ja też dziś nic pożytecznego prócz starcia kurzu z mebli i umycia garów nie zrobiłam, ale mam to tam gdzie grzmi a nie błyska 🙃

Idę ubierać (póki co cicho leżącego) wyjca i idę z nią na spacer, może zaraaa wrócę jak zamieni się w syrenkę warszawską i będzie wyłaaaa i będę pędzić na sygnale 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta jaka dupeczka
i uwaga napiszę to raz ostatni
POLA DO SWEGO OJCA PODOBNA 😁
ja pierdole ty tak dziś wyglądasz ?????umalowana ubrana
ja dziś mam na sobie owłosienie bo nie goliłam się od niepamiętnych czasów spodnie rybaczki i koszulkę Pawła a i coś na włosach co niby koński ogon ma przypominać 🤪
no a ja czekam na mamę z pół godz nakarmię marudę i wio na dwór już do wieczora
a i P. własnie mi oznajmi że nie wraca w piątek bo ma pijańsko z kumplami z pracy to ja znowu oka nie zmrużę bo będzie sie gdzieś tam szlajał daleko daleko a ja nie będę miała nad nim kontroli 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta jakie kurwa ucho znowu wypatrzyłaś ????
ja sie dowiedziałam po 25 latach że mam dwa wielkie kłapcie i niestety zaprzeczyć nie mogę
a uszy i nos rosną całe życie

to ja za 10 lat nosem będę monitora dotykać a uszami w gorące dni się wachlować 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Aneta jaka dupeczka
i uwaga napiszę to raz ostatni
POLA DO SWEGO OJCA PODOBNA 😁
ja pierdole ty tak dziś wyglądasz ?????umalowana ubrana
ja dziś mam na sobie owłosienie bo nie goliłam się od niepamiętnych czasów spodnie rybaczki i koszulkę Pawła a i coś na włosach co niby koński ogon ma przypominać 🤪
no a ja czekam na mamę z pół godz nakarmię marudę i wio na dwór już do wieczora
a i P. własnie mi oznajmi że nie wraca w piątek bo ma pijańsko z kumplami z pracy to ja znowu oka nie zmrużę bo będzie sie gdzieś tam szlajał daleko daleko a ja nie będę miała nad nim kontroli 😠

Foch w chuj Matylda !!! Miałaś napisac ze do mnie podobna ma córka 😞 😞 😞
No ja tez nie nawidze ja moj K.chleje wtedy spac nie moge ,wydzwaniam do niego i wyzywam;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Aneta jakie kurwa ucho znowu wypatrzyłaś ????
ja sie dowiedziałam po 25 latach że mam dwa wielkie kłapcie i niestety zaprzeczyć nie mogę
a uszy i nos rosną całe życie

to ja za 10 lat nosem będę monitora dotykać a uszami w gorące dni się wachlować 🤪

O moim wielkim nosie juz nic nie mowie,bo zawsze wiedzialam z ejest duzy,ale te ucho 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...