Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

matyldusia napisał(a):
Nina nie schizuj
karmisz piersią to i tak zrzucisz co trzeba
niestety po ciąży zasm zostaje coś czego nie da się zgubić i trzeba sie z tym pogodzić
a grillowana na pewno ma mniej tłuszczu i sucha będzie zawsze , no chyba że jakąś ekstra marynatę zaserwujesz
ja zawsze moczę w mleku ale tak kilka ładnych godzin i wszystkie grillowane filety sa soczyste


w mleku?? oo nie wiedziałam moze bym wtym mleku pomoczyła bo cytryne mam ale cebuli nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tyska tak w biały dzień???????????? 😁
Mi jak się zdarzy bara bara raz w miesiącu t tylko po zmroku hehe wtedy wychodzi ze mnie bestia 🤪




☺️



a u mnie zimno i lej więc idem się poplątać
i to przy otwartym balkonie ! a mamy chate wybodowana niedaleko i wlasnie widzialam ze jakby ktos wyszedl na balkon to bez problemu by nas zobaczyl, a czy sasiedzi slyszeli to swoja droga bo ktos pod balkonem cos tam majstrowal, moj jest zboczony na pukncie gapienia sie ☺️ tak wiec my po ciemku to rzadko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 a moj pucus dal mi dzisiaj pospac jak nigdy az do 10.30 🙂 tylko obudzil sie o 5 na jedzenie i dalej spal 🙂
wczoraj pojechalam kupic synusiowy pampki numer 4 🙂i zakupilam sie w kaszki do jedzenia i picia oraz sloiczki 🙂
i dzis zaczynamy eksperymentowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 dziekuje w imieniu Majki 🙂
przez ta paskudna pogode moja mała ma katerek 😞 mam nadzije ze jej przejdzie do soboty bo mamy chrzciny.
U mnie dalej taka beznadziejna pogoda jak u Matyldy;/
mam jeszcze pytanie wy macie juz okres regularnie? bo mi sie juz spoznia ponad 2 tygodnie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
te co karmia tylko piersią- kiedy zamierzacie wprowadzać coś innego?


no wlasnie tez sie nad tym zastanawiam, bo mnie korci zeby Liwci cos dac innego, ja karmie i piersia i MM raz dziennie czasami dwa czasami trzy
sama nie wiem co robić, mnie denerwuje karmienie piersią bo Liwka się rzuca przy tym jak ryba bez wody 😁, ale ze ja uparta jestem i wiem ze to dla niej najlepsze to mam wyrzuty ze chce przejsc na MM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
hej 🙂 dziekuje w imieniu Majki 🙂
przez ta paskudna pogode moja mała ma katerek 😞 mam nadzije ze jej przejdzie do soboty bo mamy chrzciny.
U mnie dalej taka beznadziejna pogoda jak u Matyldy;/
mam jeszcze pytanie wy macie juz okres regularnie? bo mi sie juz spoznia ponad 2 tygodnie 😮


u nas też katarek 😁
chrzciny tez w sobote 😁
o okresie sie nie wypowiem bo jeszcze nie mialam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez dalej karmie piersia tzn scigam małej co 3 godziny 120ml albo jak mi sie uda wiecej bo przestawiła mi sie na butle i nie chce mnie ssac jak jej nie scigne to wtedy jej robie mm..
i moja mała robi tak dziwnie te kupy bo w jeden dzien nie zrobi nic a w drugi zrobi piec razy;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
te co karmia tylko piersią- kiedy zamierzacie wprowadzać coś innego?

ja jeszcze na pewno nie 🙂 nawet sie nei zastanawialam kiedy, bo nie wiem czy bede karmila piersia caly czas 😉 jesli tak to moze jakos jak bedzie mial 4,5-5 miesiecy.. zobaczymy, pogadam z pediatra i zdecyduje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
linkaa napisał(a):
hej 🙂 dziekuje w imieniu Majki 🙂
przez ta paskudna pogode moja mała ma katerek 😞 mam nadzije ze jej przejdzie do soboty bo mamy chrzciny.
U mnie dalej taka beznadziejna pogoda jak u Matyldy;/
mam jeszcze pytanie wy macie juz okres regularnie? bo mi sie juz spoznia ponad 2 tygodnie 😮


u nas też katarek 😁
chrzciny tez w sobote 😁
o okresie sie nie wypowiem bo jeszcze nie mialam 😁

a u nas chrzciny za 2 tygodnie w sobote 😁
mi okres sie spoznia tez, na razie mialam raz 😉
ale karmie piersia, to moze byc, moze nie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linka no dresiarę masz super 🤪
ja nie wiem kiedy mojej zacznę podawać coś innego
dopiero co przeszłyśmy a w zasadzie stopniowo przechodzimy na MM to nie chcę jej kiszkom dwać dodatkowej roboty , myślałam żeby może po 4tym miesiącu cos tam próbować
a ja miałam juz 3 miesiączki trwające tydzień a poem tydzień przerwy i teraz już mam prawie trzy tygodnie spokój ale na usg w zeszłym tygodniu doktor dostrzegł owulację więc może coś niebawem będzie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
linkaa napisał(a):
aisak to co stosujesz na ten katarek?? 🙂


sól morską w sprayu i czasami mąż jej robi aspiratorem bo ja nie umiem 😁 ☺️

Kasia ja jej raz dałam tą sól to myślałam ze to koniec będzie
ona miała moze 4 tygdonie i wtedy pierwszy raz to zrobiłam i jak dotąd tylko raz
aj anie wiem czy coś nie tak zrobiłam ale ona pierwszy raz w życiu się tak rozdarła 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co Wam powiem nie wiem czy u Was tez tak czy tylko u mnie po ciązy jestes tempa!!! wszystkiego zapominam motam sie mówią ze to minie ze to przez hormony! normalnie nimek jestem az sie ze mnie smieja 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helloł !

Spóźnione najlepsze życzenia dla wczorajszych solenizantów: Liwci, Kacperka i Fabianka!
No i świeże dla Majeczki :*:*:*
STO LAT DZIECIACZKI KOCHANE

Ja używam Bebiko już dłuższy czas i jest OK, zaczynałam od Bebilonu ale mała ulewała. No i płacić 24 zł a 40 na tydzień to też robi różnicę 🙂

Moje eksperymenty idą tak: słoiczek (marchew-jabłuszko) mała bardzo lubi, jeszcze nie jest przyzwyczajona do łyżeczki ale jakoś tam sobie ciumka i jej się to podoba- efektów uboczych ZERO.
Miodzio daję jej żeby się zamknęła jak za dużo krzyczy: DZIAŁA
No i od wczoraj używam kaszkę z Nestle ryżowo jakąśtam o smaku moreli: do 90 ml wody daję 3 miarki MM czyli normalnie i jedną miarkę kaszki, mała bardziej najedzona bo nie woła co 2h o butelkę jak to się ostatnio zaczęło zdarzać i spała znowu ładnie w nocy. I do tego ten apetyczny zapach morelki z butelki....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...