Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bry,

Tomuś - 100 lat i 100 całusków

Ja już mam obiad zrobiony. Idę ściągać mleko bo o 15-tej wybywamy na długi spacer ze znajomymi.

Ewelina
- ja nie mam okresu jeszcze a karmię małą tylko w nocy i w ciągu dnia ściągam jeden raz góra 2 razy 80-100 ml - ale mi to na rękę
Aisak chyba jeszcze nie ma też i Tyminka a reszta to nie wiem.

Buziaki do później
[color=black][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wróciłam z zakupów
Byłam kupić sobie kieckę na chrzest no i kupiłam ale kupiłam też sukienkę małej, mimo że już jedną mam, ale po prostu nie mogłam się oprzeć, tak mi się spodobał, kurcze moze nie potrzebnie się skusiłam....ehm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinko ja nie mam nic przeciwko jak jest ciepło, ale tu na Dolnym Śląsku na terenie Gór Sowich to jest po prostu masakra, w cieniu nie idzie wytrzymać, no teraz jest lepiej bo wieczór się zbliża. Ale wcześniej to po prostu pot spływał po tyłku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szukam leżaczko huśtawki na allegro, znalazłam coś takiego:
http://allegro.pl/wspaniala-hustawka-lezaczek-z-pozytywka-i1701110897.html
No i tak sobie myślę, że jest wielofunkcyjny, mała może z tego dość długo korzystać bo jest do 12 kg no i cena nie jest zawrotna. Wcześniej napaliłam się na Bright Starts ale jest dość drogi no i do 9 kg a młoda ma już 5,5, to samo z fisher price ( jakbym była rich bitch to bym se zainwestowała w taki za 700 stów mega wypaśny na prąd). Z drugiej strony boję się że to będzie jakiś bubel bo co to za firma PPDS??? Gugluję i nie ma strony firmowej...

I tak zamierzam pojeździć wkrótce po sklepach i pomacać te cuda, jednak nie wiem czy znajdę takie samo cóś...
Co o tym sądzicie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
Gosia widze, ze kupilas taki sam fotelik dla malej jak i my mamy 🙂

[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/08400231419362601728.jpg[/IMG][/URL]

to taki, prawda??? jak sie malutkiej twojej podoba??? bo Neliczka nasza uwielbia 🙂 🙂 pozawieszalam jej tylko troszke dodatkowych pierdolek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Halo jest tu ktos 🙂

ja 😜

Co tam slychac? jak dzionek zlecial??

aaa u nas dzis w koncu cieplutko i bylsimy na spacerkach 😁 i zrobilam kolacje a pozniej mamy wieczor ala romantico bo jutro mam z M 6 rocznice 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
witam 🙂
Gosia widze, ze kupilas taki sam fotelik dla malej jak i my mamy 🙂


to taki, prawda??? jak sie malutkiej twojej podoba??? bo Neliczka nasza uwielbia 🙂 🙂 pozawieszalam jej tylko troszke dodatkowych pierdolek 🙂

moja cale dnie w nim siedzi i spi zakup w 100% udany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...