Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja od samego [poczatku czulam myslalam i mowilam chlopiec, ale to nie bylo tak ze go strasznie chcialam, poprostu tak mi cos podpowiadalo ze to bedzie chlopiec 🙂 Jak sie dowiedzialam to mialam mieszane uczucia.. bo jak mi sie drugi chlopak kiedys trafi to bedzie deprecha 🙂 Nie wyobrazam sobie nie miec corki a wiadomo ze przy pierwszym chlopaku to juz szanse maleja 😜 Ale po dwoch nocach przespanych z ta wiadomoscia sytrasznie sie cieszylam jednak ze to bedzie chlopiec 🙂 Na moim etapie obecnie bardziej pasuje do mnie chlopaczek, tak jakos nie jestem za tymi slodkimi pierdolami zwiazanymi z dziewczynkami, sukieneczki i te inne slodkie ubranka to poki co nie dla mnie 🙂 Zeby juz gorzej nie powiedzie. I jak ogladam gdzies ciuszki dla chlopaczkow to poprostu wiem ze to jest to 🙂 Maly boy u mojego boku 🙂 Na obecnym etapie mojego zycia jednak to musial byc chlopczyk 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
troszke sie boje ze moj maz sie rozczaruje jutro jak dowie sie ze bedzie jednak bedzie dziewczynka. bo on tez stawia na chlopaka. Caly czas jak mowi do brzucha to jako on...
to w takim razie musi byc boy 🙂 moj maz myslkal ze bedzie dziewczynka, ale jak sie dowiedzial ze chlopak to normalnie pekal z dumy 🙂 🙂 dopiero sie potem przyznal ze poprostu nie wierzyl ze JEMU moze sie udac za [pierwszym razem zrobic syna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez czuje caly czas swoje dziecko. ale jednak denerwuje sie 😞 moj Jarek to dzisiaj odliczal godziny do jutrzejszej wizyty 🙂 juz sie doczekac nie moze 🙂 12 tc ze mna nie byl bo nie wiedzialam jak bede mialam robione usg , myslalam ze dopochwowe bedzie nadal badanie i nie chcialam zeby widzial jak mi cos lekarz w piczke wklada 🙂 a sie okazalo ze juz przez brzuch, no i poszlam sama na wizyte a jutro z mezulem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
a wlasnie.. jak mialyscie robione zwykle usg to nagrywal wam na plyte badanie lekarz ? czy tylko na 3/4 D nagrywaja ?

ja mam z 2d poprosiłam zapłaciłam za to 10 zł
jadę laski
do wieczora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamikusia moj maz nie byl ze mna na zadnej wizycie ale na to polowkowe to strasznie prosilam zeby jakos dal rade, ma taka prace ze nie mozna tego przewidziec. Ale zdazyl 🙂 mowil ze nie robili zadnych przerw ze zmiennikiem, zero spania (bo sa kierowcami) i oby jak najszybciej do domu 🙂 I udalo sie, ale ja tam sie nie krepowalam kiedy przy moim mezu lekarz robil mi usg dopochwowo. Zreszta na nim tez to zadnego wrazenia nie zrobilo, bo mowil ze w momencie kiedy mogl zobaczyc swoje dziecko "na zywo" jak to okresle a nie tylko na zdjeciach to byl tak zestresowany tymi wszystkimi pomiarami, bo bal sie cos bedzie nie tak. A co do filmu to moj lekarz nagral mi usg z 12 tygodnia w 4 d i z 21 rownie z 4d. Nie wiem jak Wasi ale ja mojego o to nie prosilam. Sam mi powiedzial ze dostane taka plytke na pamiatke. Bez zadnych dodatkowych kosztow. A plyta rowniez byla jego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia wszystko bedzie ok 🙂 ja mialam nagrywane normalne usg na plyte i nic nie placilam bo za wizyte placilam 180 zl 🙂 a co do plci ostatnio moj oznajmil ze to zaden wyczyn z robic dziurę w dziurze 😁 😁 😁 😁
ja niestety tez musze kupic jakas szafeczke dla malutkiej ale u mnie jest ten problem ze musi byc robiona na miare bo mam malutkie mieszkanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bo chyba na 3/4D daja plyte razem ze zdjeciami. A ja zwyklym usg to tylko zdjecia. i tak sie zastanawiam czy jak go poprosze to mi nagra plytke, bo bym bardzo chciala...

Moj to od mc sie pyta kiedy to usg i kiedy i o ktorej.. i w pracy wzial sobie dzien wolny na jutro ,pomimo tego ze usg mam dopiero ok 18 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
kamikusia wszystko bedzie ok 🙂 ja mialam nagrywane normalne usg na plyte i nic nie placilam bo za wizyte placilam 180 zl 🙂 a co do plci ostatnio moj oznajmil ze to zaden wyczyn z robic dziurę w dziurze 😁 😁 😁 😁
ja niestety tez musze kupic jakas szafeczke dla malutkiej ale u mnie jest ten problem ze musi byc robiona na miare bo mam malutkie mieszkanko 🙂

O nie nie nie - tylko zuchy robią dziewuchy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
ja za badanie nic nie place, wiec obawiam sie ze moze nie bedzie chcial mi nagrac.. wezme plytke i bede goprosila dotad az mi nagra cale badanie 😁
nie wiem wlasnie jak to jest panstwowo. Ja place dosyc duzo pieniedzy za kazde wizyty, no ale wybralam sobie najlepszego lekarza z najlepszym sprzetem w moim malym miasteczku wiec cos za cos. Ale maz mi zawsze powtarzal ze jak bede w ciazy to nie bedzie zadnych pieniedzy zerowal na dobra opieke. Zreszta chodzilam do niego zawsze i nie wyobrazalam sobie zmieniac. Tylko za zwykle wyzity coroczne kontrolne to tyle on nie bral co musze wydawac teraz co miesiac beda w ciazy 🙂 Ale w sumie to duzej roznicy nie ma ok 50 zl, tylko ze do tego wizyty co miesiac jakies leki badania i sie uzbiera 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...