Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
na jutrzejszym badaniu usg jak mi sie dzidzius wypnie dupka to wtedy pojde na usg 3d 🙂 tam gdzie ja chodze do lekarza to to jest prywatny ginekolog ale podpisali z NFZ program dla kobiet w ciazy .."mama zdrowie i ja" i za darmo jest.. zobaczymy jak bedzie po nowym roku... i ta moja ginka tez pracuje w szpitalu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i jestem spowrotem.
To badanie glukozy to pikuś. Łykłam płyn raz dwa i nawet mi smakowało 🙂 🙂 🙂

Ale padnięta jestem -zrobiłam rejs po sklepach i w końcu kupiłam sukienki na wesele. Za to butów nie dałam rady. Wszystkie mają takie szpilki że szok. Ale już na necie sobie wypatrzyłam więc pewnie kupię przez internet 🙂

Nic mi się nie chce. Tylko mnie suszy i chce mi się czegoś gazowanego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
ja sie wybieram na Usg 3D 4D 3 stycznia będzie mnie to kosztowało 200zł ale mysle ze warto 🙂 chce zrobic prezent mojemu facetowi i dac mu taka plytke bo za nic nie moge go wyciagnac ze soba do ginekologa, chyba sie wstydzi :P
dodatkowo chodze co miesiąc na USG do swojej ginekolog i płace 80zł do tego dochodzą jeszcze badania i leki więc się trochę tego uzbiera...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
No i jestem spowrotem.
To badanie glukozy to pikuś. Łykłam płyn raz dwa i nawet mi smakowało 🙂 🙂 🙂

Ale padnięta jestem -zrobiłam rejs po sklepach i w końcu kupiłam sukienki na wesele. Za to butów nie dałam rady. Wszystkie mają takie szpilki że szok. Ale już na necie sobie wypatrzyłam więc pewnie kupię przez internet 🙂

Nic mi się nie chce. Tylko mnie suszy i chce mi się czegoś gazowanego.


no to podziwiam mi do dzis na sama mysl o glukozie robi mi sie nie dobrze ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Mi tez mój gin powiedział ze chłopczyk ale ja nie moge uwierzyc bo jak staralismy sie o dzidziusia to bardzo schciałam miec chłopczyka bo córke juz mamy i jak sie dowiedziałam od lekarza to do konca tak na 100 %nie uwierze jak nie zobacze.Mojej kolezance jak była w ciaZy to mowili dziewczynka a urodził sie chłopczyk szok . 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...