Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Wstał 2 godziny temu i tak się czai wokół komputera..
A ja nic nie mówię, udaję że nie wiem o co mu chodzi i mnie tym czajeniem się wkurwia 😠 😠 😠
ale chyba najbardziej wkurza mnie tym, że wydaje mu się że bog wie jaki to on nie jest mądry, a jak mu się kużwa nie powie:
ubierz się, załóż majtki, zrób siku, pościel łóżko to sam baran jeszcze się nie domyśli.
i od dwóch godzin łazi w piżamie bo tatuś rano nie uszykował mu w co ma się ubrać a ja się nie mam zamiaru rwać do tego aby go wyręczyć.

Tamtem wróci z roboty jak zobaczy barana w piżamie to sam mu przypier**** oli 😁 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzien dobry dzien dobry dzien dobry!!! 🙂 🙂 a coz to za wspanialy poranek??? 🙂 🙂 🙂

u nas od rana pieknie, wspaniale slonce swieci, moja dziecina obudzila sie dwa razy w nocy na karmienie i zszamala po 120!! 🙂 a kilka minut przed 10, kiedy juz na dobre sie obudzilysmy obiedwie i szybkiej porannej kapieli bez wiekszego wydziwiania wypila 70ml!!!! 🙂 🙂
no az nie moge uwierzyc, ze taki piekny dzien dzisiaj mamy 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
Matylda, z tymi babciami..
moja w zeszłym roku na czereśnie wlazła bo na kompot chciała nazrywać 😮
a ma 83 lata 😁 😁

i wlazła??????????????????

a dodam jeszcze że P. babcia też w szpitalu bo się potknęła o plastikowe krzesło z którego tydzień temu spadła i jej połamała i jedna noga z tego krzesła to taki kikut ostry i oczywiście jak je złamała to szmyrnęła pod szopę a później na to wlazła i ma 20 szwów na łydce
aż jej mięso wyszło , i od tygodnia leży w szpitalu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy waszym dzieciom tez tak pocą sie główki?
Wito jak wstaje to poduszka w miejscu głowy jest moookra!!! a juz ściągam z niego w spaniu pieluchy z buzi, spi pod kocykiem.. 😮


wlazła 😁 😁 😁
a wuja stał pod drzewem i krzyczał że jak spadnie to on nie zamierza jej łapać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja tam bym chciala miec choc jedna babcie lub dziadka jeszcze... niestety moi juz dawno odeszli i teraz tak sobie mysle, ze chcialabym sie nacieszyc bardziej ich opowiesciami i od czasu do czasu poprawic humor tymi komicznymi staruszkowymi zachowaniami.... z tego wlasnie powodu mam teraz takie wyrzuty sumienia ze moja Nela tak tutaj daleko od Babci Uli, Dziadka Stasia w Polsce i drugiej Babci Loli i Dziadka Fryderyka w Nigerii, hmm, trzeba sie bedzie zima wybrac na wakacje do Afryki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 oj te babuszki!!!!!! 🙂 🙂 🙂

moje dziecie sie nie poci, ale za to ma niesamowicie sucha skore i takie ciemniejsze plamki suchej, szorstkiej skory na klatce piersiowej i brzuszku..... zwlaszcza widac to bylo w zeszlym tygodniu jak mniej jadla i pila, chyba z malej ilosci plynow w jej cialku sie bardziej uwidocznily

a my dzisiaj idziemy zdjecie do paszportu trzasnac, zaloze jej teczowa sukienke, wlosy uczesze palcem 😁 bo na szczotke jeszcze nie ma potrzeby u damy sie po 13 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez Witek zjadł dzisiaj i 0 7 i o 10 po 80 ml ;wymuszone i wyproszone ( karmienie odbyło sie tym razem w macie edukacyjnej..) na rękach w ogóle nie chce jeść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola, poki je po te 70 czy 80 to sie nie martw jeszcze!!!! widocznie jej sie tamto mlesio jeszcze nie strawilo i tyle tylko potrzebuje, na prawde kochana spokojnie 🙂
moja tez 70 wypila, ale na nia po tylu dniach to super, ja cala w skowronkach jestem od rana i nawet te przeklete mewy mi nie przeszkadzaja 🙂

hmmm Wito tez odmawia jedzenia na rekach???? czy te nasze dzieci to nie za szybko swoje charakterki pokazuja??? bez przesady, one maja zaledwie 3 miesiace a juz pokazuja to lubie tego nie lubie??? to co bedzie posniej???
moja tez nie zje na rekach od poniedzialku.....bopzesz ty moj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsadz, bo pewnie od tego :-/


Dziewczyny, pamiętajmy:

MAŁE DZIECI, MAŁY KŁOPOT, DUŻE DZIECI, DUŻY KŁOPOT 😁

bo tak jak Dagi napisałaś, co to się z naszymi dziećmi dzieje ? :-/ 🤢 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień doberek 🙂
co do pocenia, to moja dzieci poci się na całym ciele. Najbardziej przy karmieniu (głowa, szyja plecy), no i jak śpi, mimo, że nie jest opatulony. Chyba taki jego urok
a co do tych wysypek, to lekarze najczęściej mówią, że to może być skaza białkowa, bo mleko krowie jest największym alergenem. No ja przecież też miałam takie jazdy, Kacper cały wysypany. Katowałam się, a okazało się, że to chyba nie to. Bo teraz jem wszystko i skórkę ma ładną. Wiadomo, czasami coś wyskoczy (ostatnio ma brzuch wysypany) ale to normalne. Ale zmieniłam proszek z Loveli na Jelpa (chociaż podejrzewam, że nie miało to znaczenia)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo
dziewczyny się schodzą !!! 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃

ja idę gofry robić 🙃 🙃 🙃
gofrownica to cudowny i zgubny dla mej tuszy wynalazek 😁
a jeszcze ubijam do tego bitą śmietanę, i wiśnie drążone, i posypka..

i nie wiem czy mówiłam, że wczoraj odwiedził mnie teść ze swoją panią: niezapowiedzianie.
a ja prosto z "miasta" gdzie wyszłam od razu po karmieniu zostawiając kuchnię.. no w stanie lekkiego nieładu, i podłogi takie sobie ..
i tak mi wstyd było, mimo że wcale nie wyglądali na takich któym to przeszkadza czy to zauważają ale JA widziałam ☺️
więc dzisiaj od 6 rano na nogach jestem i mam już posprzątane, poprane, pozmywane: zostało mi tylko poprasować i coś na obiad wstawić.
nie wiem jak zwykle co..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka - gdzieś Ty była tyle czasu

Nina - ja bym poczekała z czopkiem - Ty karmisz piersią, więc bez obaw - nawet jak 4-5 dni nie zrobi to nie będzie tragedii.. Poczekaj ze 2 dni jeszcze, ja bym nie wsadzała.. wiem jak to z moją było.. więcej jej tego świństwa nie włożę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tynka - gdzieś Ty była tyle czasu

Nina - ja bym poczekała z czopkiem - Ty karmisz piersią, więc bez obaw - nawet jak 4-5 dni nie zrobi to nie będzie tragedii.. Poczekaj ze 2 dni jeszcze, ja bym nie wsadzała.. wiem jak to z moją było.. więcej jej tego świństwa nie włożę 🥴


trochę tu, trochę tam 🙂
mamy (tzn. teściowa) wspaniały domek z ogromny podwórkiem na wsi i tam spędzamy każdą wolną chwilę bo to naprawdę bajkowe miejsce 🙂 kiedyś wstawię zdjęcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...