Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

a to policzek Leny ale dziś jakby bledszy normalnie jest to czerwone a teraz łuszczy się tam skóra
[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/32488048261608694699.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wiesz co Matylda?? mojej kuzynki dzieci mialy takie policzki zarumienione, ale o wiele bardziej niz twoja Leneczka, i takie jakby szorstkie i obydwoje mieli skaze bialkowa, ale ja sie nie znam. A swoja droga,czy skaze bialkowa mozna nabyc?? czy dziecko sie z tym rodzi?? Bo znowu mojej ciotki dziecko, wlasciwie to moj rowiesnik, co ja pisze 🙂 no wiec moj kuzyn od poczatku nie przybieral na wadze w ogole, rzygal na km, byl baardzo blady i chudy i tez mial skaze, ale ze to bylo 27 lat temu, to dopieor po kilku miesiacach to stwierdzili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
Tylko tez nie chcialababym kupic mleka ktore jest w smaku takie samo co bebilon...

Kama - ciężko coś doradzić bo każde dziecko jest inne 🤨
Myślę, że jak nie chce Bebilonu to z każdym innym będzie podobnie.. A nie możesz odciągać do pojemników na mleko? Na ile musisz go z mamą zostawić?
No i istnieje niebezpieczeństwo, że jak poczuje butelkę to cyca nie będzie chciał potem 🥴
Ja mogę tylko powiedzieć, że moja od początku chętnie jadła Bebilon HA i je go do teraz, innego mleka jej nie dawałam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagi moja ma takie policzki od urodzenia z przewagą właśnie na ten
normalnie jest czerwony szorstki suchy 🥴
a ciałka fotki wam nie zrobię bo nie widać, bo tam nie ma zmian "kolorowych" tylko liszaj a tego mój aparat nie uchwyci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Matylda - moja też ma taki liszaj tylko malutki koło ucha, no i na wspomnianych już nóżkach i rączkach.. I muszę się powtórzyć że wg mnie to alergia na MM, okaże się w sobotę 🤢 🤢
Wyślij maila do Ozimka, mówię Ci

jeju ale odpisze???????
bo ja się boje takiej konsultacji bez wizyty , moze będzie myślał że chce przyjechać a to na razie niemożliwe 🥴
ja ufam naszej doktorce no nie wiem 🥴 sama pochopnie nie podjęła tej decyzji tylko od urodzenia widziała ją średnio co trzy tygodnie i teraz stwierdziła że nie ma na co czekać
bo do atopowego zapalenia skóry niedaleko i że to już nie żarty 🥴
dobra nie ma co przeżywać
jak się sprężę to napiszę do Ozimka , ale też spróbuję to mleko , powiedziała że po jednym dniu jak zniknie to już będziemy miały pewność , no i te mazidła w aptece muszę zamówić żeby mi zrobili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Matylda - moja też ma taki liszaj tylko malutki koło ucha, no i na wspomnianych już nóżkach i rączkach.. I muszę się powtórzyć że wg mnie to alergia na MM, okaże się w sobotę 🤢 🤢
Wyślij maila do Ozimka, mówię Ci

jeju ale odpisze???????
bo ja się boje takiej konsultacji bez wizyty , moze będzie myślał że chce przyjechać a to na razie niemożliwe 🥴
ja ufam naszej doktorce no nie wiem 🥴 sama pochopnie nie podjęła tej decyzji tylko od urodzenia widziała ją średnio co trzy tygodnie i teraz stwierdziła że nie ma na co czekać
bo do atopowego zapalenia skóry niedaleko i że to już nie żarty 🥴
dobra nie ma co przeżywać
jak się sprężę to napiszę do Ozimka , ale też spróbuję to mleko , powiedziała że po jednym dniu jak zniknie to już będziemy miały pewność , no i te mazidła w aptece muszę zamówić żeby mi zrobili

Napisz - on zawsze odpisuje - dlatego ma tylu pacjentów, nie będzie Ci niczego kazał, może jedynie zasugerować 😉No i co 2 opinie to nie jedna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola u mnie jest taki problem ze ja nie moge sobie odciagnac mleka bo ja go za czesto przystawiam do piersi i jak chce sobie spuscic troche to mi nie chce leciec.tak mialam od poczatku... reszta ja mam laktator reczny i on z moich cycow nie sciaga nic 😁 a elektrycznego mi sie nie oplaca kupowac.
no i nie wiem co z tym mlekiem.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.

Dzisiaj zamierzam dać Laurze starte jabłuszko - zobaczymy czy jej zasmakuje.
Ogólnie to mam ciche dni z T. i jestem mega zmęczona bo mała jest mega absorbująca. I ja się wam dziewczyny dziwię (SERIO) że wy macie czas siedzieć przy kompie. Ja piszę tylko wtedy jak ktoś mi może małą pobawić (albo mama albo T.) bo inaczej to nie ma kiedy. Obiad też gotujemy z "teściową" dopiero jak ona wróci z pracy bo nie ma szans żeby coś zrobić w ciągu dnia. Laura już nie chce leżeć na macie i pod karuzelą - wymaga stałej uwagi. Jak tylko ktoś mi ją przywabi to wtedy prasuję, piorę i robię obiad więc ja się nie mogę nadziwić kiedy wy to wszystko robicie 😮 😮 😮 U mnie jest jeszcze ten problem że ona w ciągu dnia śpi góra 2 razy po 30 min. więc za ten czas mogę tylko się wysikać i zjeść. Fakt że jak wieczorem zaśnie (koło 20) to śpi do 8.30 z jedną przerwa na karmienie ale za to cały dzień to jeden wielki młyn.

Andziucha - przykro mi z powodu twojej mamy ale wierzę że wszystko się ułoży.
Tutliputli - nie rób mi smaka na gofry 😜
Matylda - ja ci odpowiedziałam w kwestii kaszki ale nie zauważyłaś 😜
Dagi - fajnie że Nelcia wraca do "normalności" z jedzeniem 🙂
Nina - ja bym sprawę czopka skonsultowała z lekarzem
Ola - ja bym cycusia nie dawała. A i jeszcze jedno - możesz mi coś polecić w kwestii noclegu na 20 sierpnia? Wiem że już kiedyś dawałaś linki do akademików ale czy to są odpowiednie miejsca dla maluszka?? 🤢
Tyska - jakbyś coś rezerwowała na spotkanie w Warszawie to daj znać - podepniemy się.

No i to tyle. Dzisiaj cały dzień spędzam u mamy więc jakby co to będę was podglądać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
Ola u mnie jest taki problem ze ja nie moge sobie odciagnac mleka bo ja go za czesto przystawiam do piersi i jak chce sobie spuscic troche to mi nie chce leciec.tak mialam od poczatku... reszta ja mam laktator reczny i on z moich cycow nie sciaga nic 😁 a elektrycznego mi sie nie oplaca kupowac.
no i nie wiem co z tym mlekiem.... 😞

Na bank masz mleko skoro go często przystawiasz, tylko ręcznym laktatorem to trzeba się nagimnastykować żeby odciągać..
A patrzyłaś w necie co piszą na temat smaku MM? Może jest jakieś lepsze niż pozostałe? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola pamiętam że pisałaś ale kurde coś mi umknęło obiecuję że znajdę tą wypowiedź 😉
Ja siedzę przy kompie bo moje dziecko śpi dosłownie 22 godz na dobę
a ja nie gotuję, sprzątam raz w tygodniu, prasuję i piorę w przerwach na postowanie a znikam popołudniami jak wychodzę z Leonem - tak wygląda moje życie
ta ciąża mnie rozleniwiła, sama mam wyrzuty sumienia moje okna ostatnio były myte w październiku ☺️
i to nie przeze mnie tylko przez ciotki z Ameryki ☺️
ale już mi się nie opłata tego robić 😁 bo się wyprowadzam 😁
przed wyprowadzką zrobię tylko generalne porządki i tyle


ja mam inny problem tzn dwa o jednym nie napiszę a drugi to taki że P. ma urlop od poniedziałku 😞 matko kochana muszę w aptece kupić jakieś antydepresanty , ale pewnie dadzą mi tylko jakieś ziołowe chujostwo a na nas to nie działa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
Ola u mnie jest taki problem ze ja nie moge sobie odciagnac mleka bo ja go za czesto przystawiam do piersi i jak chce sobie spuscic troche to mi nie chce leciec.tak mialam od poczatku... reszta ja mam laktator reczny i on z moich cycow nie sciaga nic 😁 a elektrycznego mi sie nie oplaca kupowac.
no i nie wiem co z tym mlekiem.... 😞

Na bank masz mleko skoro go często przystawiasz, tylko ręcznym laktatorem to trzeba się nagimnastykować żeby odciągać..
A patrzyłaś w necie co piszą na temat smaku MM? Może jest jakieś lepsze niż pozostałe? 🤔

no Kacprowi starcza tyle mleka ile mam.. a tym laktatorem recznym naprawde trzeba sie napracowac zeby cos sciagnac.szybciej bym sobie rekami sciagnela 😁
Jeszcze nic nie czytalam, najpierw zapytalam sie Was 😁 ale zaraz sobie poszukam kurcze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też miałam laktator do dupy 😁 a nie do cycków 😁
Kamila ja powiem szczerze że w ogóle możesz mieć problem z tym MM one w zasadzie mają podobne smaki ale myślę że jak Kacper zgłodnieje to wciągnie to co mu babcia poda 😁
tak chciałam zapytać - gdzie ty wybywasz na półtora dnia ??????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ja też miałam laktator do dupy 😁 a nie do cycków 😁
Kamila ja powiem szczerze że w ogóle możesz mieć problem z tym MM one w zasadzie mają podobne smaki ale myślę że jak Kacper zgłodnieje to wciągnie to co mu babcia poda 😁
tak chciałam zapytać - gdzie ty wybywasz na półtora dnia ??????????????


na pol dnia i cala noc.. 🙂
jade na wesele 😁 a malego wziac ze soba nie moge... o noc to sie nie boje bo jak zasnie o 22 to bedzie spal do 5 , a o tej godz to my juz wrocimy. Tylko gorzej z dniem... Eh.. nie wiem jak to bedzie i jak z moimi cycami... te karmienie piersia z jednej strony jest dobre a z drugiej zle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałąm Wam napisać że w ciągu ostatniego ROKU uprawiałam seks 5 razy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ni mniej ni więcej dokładnie 5 razy 🤪 czy to już patologia????? czy mam prawo czuć się nienasycona??????????????????? 😁


a w ciągu ostatnich 14 tygodni i i trzech dni pocałowałam swoje dziecko 4 razy ☺️ to już na pewno patologia ☺️



teraz serio znikam
ale jeszcze coś mi się nasunęło
Tyska chyba została uwięziona w Tarnowie
ale tak
Brechti chyba zabalowała po imieninach 😉
ale nie mam pojęcia co się dzieję Z Euniką, Natką, Beatą, kmatus, Aisak , Ewelina z Łochowa, i pewnie jeszcze o kimś zapomniałam
a gdzie jest dziś Szyszka i Ewelina z Wa-wy ????????????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie karmienie MM to zbawienie 🙂
czuję się tak błogo 😁 i jestem niezależna
ale portfel mojego męża na tym cierpi i jeszcze wczoraj w przychodni zostałam skrytykowana 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie tez tylko ludzie sie pytaja czy na piersi. I pewnie jakbym karmila butla to bym caly czas byla zjezdzana...

kurka mam nadzieje ze sie pogoda do jutra poprawi bo jutro mam zdjecia slubne plenerowe. Teraz zaluje ze sie zgodzilam na to bo nie chce mi sie 2 raz ubierac w kiecke i znowu wlosy robic.. glupota !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
chciałąm Wam napisać że w ciągu ostatniego ROKU uprawiałam seks 5 razy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ni mniej ni więcej dokładnie 5 razy 🤪 czy to już patologia????? czy mam prawo czuć się nienasycona??????????????????? 😁


a w ciągu ostatnich 14 tygodni i i trzech dni pocałowałam swoje dziecko 4 razy ☺️ to już na pewno patologia ☺️



teraz serio znikam
ale jeszcze coś mi się nasunęło
Tyska chyba została uwięziona w Tarnowie
ale tak
Brechti chyba zabalowała po imieninach 😉
ale nie mam pojęcia co się dzieję Z Euniką, Natką, Beatą, kmatus, Aisak , Ewelina z Łochowa, i pewnie jeszcze o kimś zapomniałam
a gdzie jest dziś Szyszka i Ewelina z Wa-wy ????????????????????????


jestem kochana ale mam kryzys z mezem on rzuca palenie i jest nie do życia 😠 wszystko na mnie siwe kumuluje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...