Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Piekę właśnie bułeczki dukanowe, ciekawe co to za cudo będzie 😮


Ola moja siostra stosowała tą dietę 2 tyg i przerwała bo zaczęła mieć takie bolesci i wzdecia, stwierdziła, że gnije od środka ;/
A w ogóle to tego całego Dukana po sądach ciągają poczytaj sobie http://zdrowie.onet.pl/newsy/dieta-dukana-szkodliwa-dla-zdrowia,1,4406264,artykul.html
ja bym ostrożnie podchodziła do tej diety 🤢

tak, słyszałam o tym, jak zacznę się źle czuć to przerwę - nie jestem aż taką desperatką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wojtuś myszko milion buziolków słodziaku!

Hello 🙂
Olencja: ja przeważnie jestem online bo mam na jednej zakładce brzuszek a lapek ciągle włączony 🙂 🙂
Frytus: hihi no to ładnie, księciu Ci na koniu przyjechał, trochę za późno chyba nie? 😁 I co zamierzasz z przyjacielem zrobić??? Bo po takim wyznaniu to chyba wasze stosunki ulegną zmianie.... 🙂
Matylda: morderczyni zaskrońców, one są pod ścisłą ochroną! 😁 i mówię to JA, największy tchórz śwata w starciu z pełzającym potworem bez nóg! Ja która dziennie przynajmniej raz myślę, żeby te wszystkie węże chuj strzelił i żeby ich nie było!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Aaaa: 5 dzień kopenhaskiej prawie zaliczony 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

a jak efekty? 🙂


dziś rano jak się ważyłam to było 55,5 kg (zaczynałam z niecałymi 58) 🙂

Nikssa: hehe ja też się kiedyś bałam myszy ale spędziłam w sumie 4 miechy na kampie, gdzie myszy latały mi po belkach od łóżka w nocy ^^ i już mi przeszło 🙂

Fryta: fajny bubolek 🙂 taki do rany przyłóż 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem co robić, dodałam zagęszczacz do mleka i założyłam smoczek nr 2.. I co? I ryk nieziemski aż do fioletowości 😞 Nic jej nie leci, a ona nie wie, że trzeba mocno ciągnąć i tak wyła, że po kilku próbach poległam i dałam jej ten smoczek flexi z pionowym nacięciem.
Leciało tak, że wypiła mleko, które zawsze piła w 15 minut, w 3-4 minuty 🥴
I co ja mam teraz z nią zrobić? Przymuszanie nie ma sensu, bo nie przynosi efektu, może gdyby od początku miała zagęszczacz to wiedziałaby, że trzeba mocno ssać. A tak lipa.
Drugi problem, jaki powstaje to ciągła kontrola, żeby się nie zakrztusiła, a trzeci, że mózg nie zdąża się "najeść" i po tym krótkim czasie jej się wydaje, że jest głodna i płacze 🤔
Nie miała baba kłopotu.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola powiem Ci z wlasnego doswiadczenia zei nasze dzieciaki sa o wiele madrzejsze i sprytniejsze niz nam sie wydaje 🙂 daj jej czas sie przyzwyczaic do nowosci i na pewno bedzie dobrze 🙂
a ja ogladam "walentynki" na hbo i tam jest moj derek z greys anatomy... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem
Ola nie martw sie tym, moj jak dostal ten trojprzeplywowy to bylo to samo. Mleko wypite w mig i krzyk nieziemski bo wlasnie nie zdarzylo do niego dotrzec ze sie najadl bo tak szybko wydoil. Ale z czasem wszystko sie unormowalo. Mlody sie przyzwyczail i juz dzis nie mamy problemu. musisz to przetrzymac bo moj jak mial to jesc z dwojki to myslalam ze oszaleje i trzy dni bedzie to jadl i przy okazji co chwile darl pape.. wiec nie bylo wyjscia. Daj jej czas a do wszystkiego sie przyzwyczai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Dzisiaj np kaszki przez ten smoczek je tak dlugo ze ja przy karmieniu zasypiam.. a mleko juz w normalnym tempie

no oby tak było, bo masakra jakaś 🥴
ile Ty sypiesz tych miarek do mleka? ja dałam 2.. bo ona pije ok 130 ml, a tam napisane że 2 miarki na każde 90 ml.. nie wiedziałam czy dodawać 3-cią?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Dzisiaj np kaszki przez ten smoczek je tak dlugo ze ja przy karmieniu zasypiam.. a mleko juz w normalnym tempie

no oby tak było, bo masakra jakaś 🥴
ile Ty sypiesz tych miarek do mleka? ja dałam 2.. bo ona pije ok 130 ml, a tam napisane że 2 miarki na każde 90 ml.. nie wiedziałam czy dodawać 3-cią?
no wlasnie, ja jak dawalam 140-150 to dawalam 3, teraz daje 4 bo daje mu 180-190
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...