Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam
u nas nocka ok obudzila sie tylko o 6 a spała od 22 do 9 🙂

Matylda współczuje ja bym wysiadła psychicznie przy P. 😞 super ze z Lenka juz ok i nie ma juz wysypanej buzi

Magda za ile chcecie sprzedac passata a Nikola za ile kupiliście jeżeli to nie tajemnica

Wojciechu (spóźnione) i Polciu wszystkiego Naj dużo zdrówka i uśmiechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kasjalena2 napisał(a):
swoją drogą nie wiem czy widziałyście w tv - wybuch gazu w Pruszkowie.... kurwa miałam cholerne szczęście bo miałam iść z małą do siostry na noc (bo moj Ł. chciał pomalować balkon).... i akurat o tej godzinie byśmy pzrechodziły obok tego bloku... Szczęście w tym takie że Ł. nie kupił farby takiej jakiej chciał bo nigdzie nie mógł dostać....

no ja coś oglądam
nie wiem jak "duży" jest Pruszków ale mam tam znajomą( oddziałowa na Tworkach 😁) i od piątku jeszcze nie dzwoniła
dziś wieczorem chyba się do niej odezwę
ale powiem Ci Magda że zniszczenia niesamowite
ja mam obsesję na punkcie gazu , piorunów i tym podobnych i jak P. przyjechał na "urlop" to od razu pytałam czy wszystko pozamykał i pozakręcał 😮 w mieszkaniu
aha Ola pamiętasz uderzenie pioruna i firmę ubezpieczeniową ???
za sprzęty nic nie dostaliśmy bo to jednak przepięcie ale za komin owszem - tylko nie wiem czy na naprawę komina wystarczy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Aha- zaczynam się źle czuć - coś czuję że ta dieta nie dla mnie, boli mnie głowa i mdli mnie jakoś... 🤢

jeju ja wczoraj jak poszłam na grzyby to myślałam że padnę i nikt mnie nie znajdzie 🥴 tak mi się we łbie kręciło 🤢 ale u mnie przez dietę CUD ( wspominałam NIE JEM I CUD ŻE ŻYJĘ 😁 )
o o Biłgo mówią w Polsat News 🤪

a ja już nie wiem co myśleć o tym uczuleniu- nie uczuleniu
doktorka mi powiedziała że rezultat będzie widać już po dwóch dniach a że kupy zielone to myślałam że dlatego że to przecież mleko sojowe czy jeszcze tam jakieś inne roślinne
ale jutro pewnie będę musiała pojechać po receptę to się dowiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
swoją drogą nie wiem czy widziałyście w tv - wybuch gazu w Pruszkowie.... kurwa miałam cholerne szczęście bo miałam iść z małą do siostry na noc (bo moj Ł. chciał pomalować balkon).... i akurat o tej godzinie byśmy pzrechodziły obok tego bloku... Szczęście w tym takie że Ł. nie kupił farby takiej jakiej chciał bo nigdzie nie mógł dostać....

no ja coś oglądam
nie wiem jak "duży" jest Pruszków ale mam tam znajomą( oddziałowa na Tworkach 😁) i od piątku jeszcze nie dzwoniła
dziś wieczorem chyba się do niej odezwę
ale powiem Ci Magda że zniszczenia niesamowite
ja mam obsesję na punkcie gazu , piorunów i tym podobnych i jak P. przyjechał na "urlop" to od razu pytałam czy wszystko pozamykał i pozakręcał 😮 w mieszkaniu
aha Ola pamiętasz uderzenie pioruna i firmę ubezpieczeniową ???
za sprzęty nic nie dostaliśmy bo to jednak przepięcie ale za komin owszem - tylko nie wiem czy na naprawę komina wystarczy 🥴

Ciesz się, że w ogóle coś wypłacili, ja myślałam, że nic nie dadzą bo nie było piorunochronu 🤢
A co do gazu to ja też mam schizy bo tak właśnie zmarł mój tata - nieszczelny boiler w łazience i "zasnął" na wieki w wannie 😞
Pierwsze co zrobiłam jak kupowałam poprzednie mieszkanie to wymieniłam piec na najlepszy jaki mieli w sklepie z zabezpieczeniem wypływu gazu 🤢 Na szczęście tutaj jest CO i CW i nie mamy pieca dwufunkcyjnego
Aha i przepraszam za osobiste wycieczki (o tacie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matylda Pruszków w sumie nie jest duży.
Dorka wystawiamy go za 26,500zł w sumie pierwsza rejestracja to 2004 rok.
Ola nie uwierzysz ale kupił Ł. te uszczelki ale jeszcze nie założył bo nie wie jak do tego podejść 😁 chyba czeka na wenę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema 🙂
Kupiłam dla Vanesi sukienkę bolerko buciki świece i szatke całość mnie wyszła 400zł 🙂 a teraz szukam jak szalona kapelusika (ale nie takiego jak te wszytskie dla małych dziewuszek mówie na nie nocniki i mi się baaardzo nie podobają)
Słuchajcie moja mała w koncu w czoraj zrobiła kupe całe tamten tydzien istna masaaakraaa ona non stop płakała i cały weekend teraz na razie nie ale pewnie sie zaraz zznów zacznie jutro idziemy do lekarza powike o co chodzi 😮
Obiad mi sie gotuje
Daniel mnie na wieczór teściami uszczęśliwił 😠
OLA bardzo Ci dziękuje za pomoc baaardzo sie przydała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂
Ja od samego rana ciezko pracuje sprzatam,pranie juz mi sie pierze potem maly spacer z maluszkiem bo nareszcie pojawilo sie u mnie sloneczko i obiadek jeszcze trzeba zrobic a na sam koniec czekaja mnie jeszcze zakupy bo w mojej lodowce obecnie znajduje sie tylko swiatlo trzeba zrobic maly zapas 😁 😁
Wszystkiego najlepszego Dla Maluszkow ktore mialy i ktore maja swoje miesiecznice a o ktorych zapomnialam badz tez nie napisalam zyczen bo mnie nie bylo 🙂
Sto latek i Sto caluskow dla pociech 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze coś napiszę i znikam bo gotuję żarcie dla Leona i niebawem rosół ( bez makaronu bo P. jeszcze nie wrócił 😁) ale ja go i tak jeść nie zamierzam
moja śpi od wczoraj od godz 23.00 tzn zjadła na śpiocha o 8.00 100ml i znowu muszę ją budzić 😮
matko co za dziecko zaczynam się o nią martwić 😞

ale co było wczoraj wieczorem 😁 tylko to wam opiszę później bo nie mam czasu teraz
mhmh co ja miałam napisać
aha Ola pisz o tatuśku co tylko chcesz !!!!!!!!!!
mój zginął w innych okolicznościach 😞 ale o tym nie napiszę
po prostu za dużo pił i nie mam żadnych miłych wspomnień z tego czasu ( zginał jak miałam 9 lat) a mama całe życie go kryła i później nikt nie wierzył że u nas tak było 😞 dlatego ja przynajmniej opisuję to co się w moim związku dzieje 😞
aha piorunochron nie jest obowiązkowy 😮 i dlatego coś tam wypłacili , myślę że za cegłę i cement się zwróci ale za robociznę już nie
ale dobre i to bo za rok płacę 100zł a i tak mówię że to jakiś cud że nic więcej się nie stało
pal licho te dwa telewizory , dwie anteny satelitarne, telefon stacjonarny -wszyscy żyjemy i to jest najważniejsze


a wczoraj byłam u siostry P. ( ma termin porodu na za tydzień) jak ja jej zazdrościłam i w ogóle
chciałabym być w ciąży 😁 i przytyć jakieś 23 kg ☺️
a jej córka (5letnia) nie widziała Leny 2 tygodnie i ja ją odsłaniam z koca a ona mówi "jaka ona duuuuuuuuuuuuża" tzn chyba w końcu LENIUSZKA urosła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poszprzatalam,
Pola spi,przesgregowalam jej ciuszki,za male schowalam ,wieksze wyciagnelam,teraz bede szla sie kąpac 🙂P
MATYLDUś-ja ciebie doskonale rozumiem,mam to samo,ale tez nie mowie ,że jestem swieta 🙂 🙃
Olu-masakra z tym gazem,wspolczuje 😞

Dobra zmykam sie pachnic do pozniej:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
No i po mojej diecie, słabo mi się zrobiło, chuj z tym, odchudzę się inaczej 🥴


powiem ci ze teraz tak sobie myslalam na temat diety dukana i mi sie tez slabo robilo i zastanawialam sie od czego nie zkumalam ze moze od tej diety a teraz mija z 2 tyg od tego jak juz sie nie katuje dieta az tak rygorystycznie i zawroty przeszly 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.

Na samym początku wszystkiego naj dla Krzysia, Wojtusia i Polencji.

A teraz do rzeczy. Focha mam jak chuj bo o mnie to już kurwa tu nikt nie pamięta. Ja gdzieś na jakimś zadupiu bez neta siedzę a wy nawet nie wspomnicie o mnie słowem 😠 😠 😠 Ale jak byłam codziennie i się udzielałam to było fajnie a teraz jak mnie nie ma to trudno - nosz kurwa ale jestem zła. Nie wiem czy przyjadę do tej Warszawy w takim razie. Potem będzie tak że nikt ze mną nie będzie gadał 🥴 🥴 😞 😞 😞

Anyway - wypowiem się co do kwestii wyjazdu. My z T. będziemy w sobotę wracać z nad morza i będziemy w Wawie koło wieczora więc ewentualnie możemy się spotkać same baby gdzieś w centrum a ja go z dzieckiem w hotelu zostawię. Za to w niedzielę do południa chcę się z wami spotkać i z dzieciaczkami w jakimś parku (z mężami oczywiście) - chcę was pooglądać i maleństwa też. Nie wiem co wy na to. My popołudniu w niedzielę będziemy wyjeżdżać już do siebie więc taka opcja byłaby najlepsza - czy ktoś jest przeciwko???

Jeżeli chodzi o mnie to u mnie bez zmian - stale chodzimy na jakieś imprezki rodzinne więc jest wesoło.Za to pogoda do dupy i chuj mnie już strzela powoli.
Teściowa mnie tak futruje jedzeniem że za chwilę znowu będę ważyć tyle co w ciąży 😠 Ale robi takie pyszności że ciężko się opanować 🙂 ☺️ ☺️

No i 2 dni temu tak się ostro wyruchałam że mnie kurwa dupsko boli jak po porodzie 😮 😮 Ale chuj - wytrzymam bo było warto.

Dalej szukam pracy ale teraz kurwa jest chyba najgorszy okres bo oferty są mega chujowe - studenci pokończyli studia i tania siła robocza jest w cenie.

No i tyle. Nadrobiłam was ale tak z prędkością światła więc nie wypowiem za bardzo - zresztą teraz też czasu za bardzo nie mam.

Tęsknię za wami wiedźmy choć wiem że wy za mną nie ☺️ ☺️

I dwa zdjątka mojej ślicznotki dla cioć z forum :

Język dla wredotek-ciotek co to nie pamiętają o nas:

[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/64458795634803368157.jpg[/IMG][/URL]

A tak mi smakuje zupka jarzynowa:
[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/32039350937623604359.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola - jak zauważyłaś - na forum się wiele nie dzieje, czasem jak się zbierze więcej jak 3 osoby to coś poczytać można, a tak w większości same z sobą piszemy 😁
Tęsknimy w sercu a nie na stronach forum 😉
Ach ta Twoja Tomusia słodka, lubię takie umorusańce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...