Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Ola nie chcę cię straszyc, ale takie male dzieci szybko się odwadniają. Ty weż ją do lekarza jak najszybciej

Bez paniki 🙂 Nie robi kupy co 10 min.. tak jak pisałam, jeśli zrobi kolejną to skonsultuję się z lekarzem. Na szczęście mieszkam w Wawie i w razie W mam gdzie szukać pomocy.. Mam nadzieję, że nie będę musiała echh 🤢


Ja wiem, że na biegunki podaje się kleik właśnie, ale nie wiem czy twoja Mała jest na to gotowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wrocilam.... Wydalam 300 zl na nic 🤢 🤢 🤢
Natka - przykro mi z powodu wujka... 🥴 😞
Ola - też mi się wydaje, że jest to zwiazane z "przeziebieniem" Lenki.... ewentualnie z podaniem tej humany.... Bo pamietam jak mojej Majce zmienialam mleko z NANA na Bebilon.... to po bebilonie miala kupy bardzo rzadkie, prawie woda w kolorze musztardy....Rozlewalo sie na caly pampers....
Kupilam dzis kleik, kaszki (ze 4 rodzaje), gruszki Wiliamsa i mam zamiar zacząć podawać - oczywiście nie wszystko na raz.... 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Magda a po jakim czasie od podania enterolu biegunka ustała?

Ps. przyszło zamówienie z Coccodrillo - sukienka ładna i będzie akurat - ma ją do łydek 🙂


o ile pamietam, to rano podałam Jej leki, i wieczorem juz biegunka ustała.... Tylko nie pamietam czy w poludnie tez dawałam... W kazdym razie wieczorem byla ostatnia kupa....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pfi !! 😠 😠 😠 😠
Tarchomin to nie zadupie: to najczystsza wieś w Warszawie 😁 😁 znaczy najbardziej zielona 😁
i nie mam pojęcia jak dojechać do pruszkowa: pewnie wukadką do centrum a tam w metro i na marymont a z marymontu już masz e-4, e-8 i 508 🤔

Ola, ja dawałam Biogaję już chyba z dwa miechy temu: lekarka kazała mi dawać jak Wito miał problemy z kupkami: uregulował sobie pracę jelit tak, że teraz: jak nie raz wspominałam: robi po 6 dziennie ale w sensownych i nieniepokojących odstępach czasowych .


Andziucha, ja daję mleko 2 Bebiko ale Witek zjada mi teraz, kiedy zakończył swoje skoki rozwojowe, tak po 120-130 ml. Ale moim skromnym zdanie nie jest normalne że Synek zjada ci 180 kaszki za każdym karmieniem i chce więcej. W tym wieku kaszka ma być obiadkiem raz dziennie a nie za każdym razem: dziewczyno rozepchasz mu tak żołądek i tak ci przytyje że może mieć problemy z raczkowaniem i nauką chodzenia 🥴
Pamiętaj, że dziecko ma wybujały jeszcze ( do 4 miesiąca bodajże ) odruch ssania i zawsze będzie głodne i chciało ssać. Ja na Twoim miejscu poszłabym do lekarza, bo kurczę, myśl sobie o mnie co chcesz, ale jak chyba nie będzie Ci miło jak dziecko będzie otyłe i dzieci w przedszkolu będą się z niego śmiały. Oszczędź mu tego i dowiedz się co i jak masz zrobić żeby jego apetyt przystopować.
Możesz się na mnie obrazić ☺️ ☺️ 😘 😘 😘

A gdzie jest nasza nowa Nika, dlaczego pojawiłaś się i już uciekłaś ?? 😜 😜

i gdzie są wszystkie nasze dziewczyny?

idę dalej precz prasować: wspomniałam że mam dzieci na wakacjach i od jutra kurwa zaczynam za przewodnika robić, z ręką przedłużoną o wózek.. matko jak ja dam radę.. 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Asia: ślicznyy Wojtuś i coraz bardziej chyba do Ciebie podobny !!!

acha i nadrobiłam po drodze klaszcząc ☺️


dziękujemy 😉 a do mnie to chyba od poczatu jest podobny 😜 a Ty bylas pierwsza, ktora zauwazyla to podobienstwo 😁 (na forum 😜 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...