Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

alexia_79 napisał(a):
Matylda - ja mam aneks kuchenny 😉 nie mam okna hehe

Magda - 10500 + 1200 zł szyba hartowana na ścianach, a zapłaciliśmy tyle bo mamy wszędzie okucia Bluma i te inne udogodnienia 😉

ale to cena z AGD czy bez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dagi_ napisał(a):
co to sa okucia Bluma??? 😮 ja t6o nie mam pojecia o takich rzeczach szczerze mowiac...

ja tez nie 😮
ale wiem ze moja kuchnia w mieszkaniu nie trzaska ale ta owszem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Andziucha napisał(a):
.

no własnie 😉


Nie mam w tych sprawach nic do powiedzenia ale zaznaczam ze jestem

to wypowiadaj sie w innych 🙂
a jak mamusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Andziucha napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Andziucha napisał(a):
.

no własnie 😉


Nie mam w tych sprawach nic do powiedzenia ale zaznaczam ze jestem

to wypowiadaj sie w innych 🙂
a jak mamusia


Mamusia ma wizyte za tydzien w tej calej sprawie ale kiedy dokladnie to nie chce mi powiedziec! I wtedy wszystko bedzie wiedziala co i jak!ale widze ze ostatnio jest dosc slaba teraz np.spi bo stwierdzila ze nie wie czym ale mocno sie zmeczyla i musi sie zdrzemnac
Moj syn zaszczycil mnie teraz swoja kupka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i uciekam zaraz. Idę do fryzjera z racji tego, że włosy mi kępami od 2 tygodni wychodzą, boję się ich myć i czesać. Tragedia. Używam odżywek, maseczek i połykam witaminy. Zero poprawy 😞 Ostatnio mi tak wypadały w ciąży... Ciekawe jaki fryz mi wyjdzie, bo na głowie już w tej chwili nie mam dużo włosów. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
hehe Angelika świetna fotka 😁
moja Lena za Chiny by tak nie siedziała
ona w ogóle stabilna nie jest 🤢


to bylo zdjecie robione u mojej sasiadki ona mnie namowila zebym malego wsadzila do tegio wozka 😉
ale przynajmniej bylo duzo smiechu bo maly nie chcial z niego wyjsc 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Matylda - ja mam aneks kuchenny 😉 nie mam okna hehe

Magda - 10500 + 1200 zł szyba hartowana na ścianach, a zapłaciliśmy tyle bo mamy wszędzie okucia Bluma i te inne udogodnienia 😉

ale to cena z AGD czy bez

nie kochana 😁
AGD kolejne 7000 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Okucia Bluma - np Aventosy żeby się szafka sama domknęła z góry na dół powoli i jak widać na zdjęciu jest łamana - przy otwarciu składa się w pół, w szufladach system, że jak to Matylda odpowiedziała "nie trzaska" tylko domyka się samo po cichutku i takie tam inne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
dobra ja idę, straciłam humor po obejrzeniu jednego filmiku na yt. Ide wycałować moje dziecię i do wieczora od niej nie odejdę, a potem do Ozimka... Lecę...

Daj znać co po wizycie 🙂


nie wiem czy dzis zdąrze, bo do 21 u ozimka zanim wroce do zakichanego pruszkowa to 22 bedzie, szybka kąpiel małej... A jak cos dam znac rano, chociaz tez zapowiedziala sie kuzynka z mężem i z 3-miesiecznym dzieckiem.... EHH 😞 Ale dam znac jak tylko będe mogla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Okucia Bluma - np Aventosy żeby się szafka sama domknęła z góry na dół powoli i jak widać na zdjęciu jest łamana - przy otwarciu składa się w pół, w szufladach system, że jak to Matylda odpowiedziała "nie trzaska" tylko domyka się samo po cichutku i takie tam inne 😉

no to ja to mam w szafkach i szufladach
a w tym drugim nie chciałam mieć w ogóle otwieranych do góry , ale na jednej ścianie mam trzy takie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się już czuję jakaś wypompowana
młodzież już nie śpi a mama będzie dopiero za godzinę i też ma robotę bo jakieś sałatki do słoików będzie robić, a ja chciałam jeszcze tu u siebie wszytko skończyć, a jeszcze Leon zaraz będzie się domagał wyjścia 😮
no i chciałam wyjść dziś na bardzo alkoholową , podwórkową imprezę ale nie wiem czy się uda bo już noce zimne a ja zimna nie lubię i nie wiem jak mama zapatruje sie na spanie w naszej sypialni podczas mojego bajlandowania 🥴
oj nie wiem , nic nie wiem oprócz tego że z robotą jestem daleko w dupie, chociaż nie ma tego już dużo ale mnie się nie chce


aha mam mały kulinarny sukces na koncie ☺️ Pawłowi smakował mój barszcz czerwony 😁 dodam tylko że to mój debiut 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello!
Dominiczku- buziaczki słodziutkie brzdącu mały!

Magda- basen zajebiaszcza rzecz; jeśli oczywiście Maja lubi wodę 🙂 🙂 U nas woda chlorowana chyba jest, nie wiem, spytam się ojca bo tam trochę szefuje, woda była chłodniejsza nawet w brodziku (w porównaniu do tego, co pamiętam kiedy zdobywałam tam złote medale 😁 😁 😁 ), ale mała ani razu nie zapłakała. No i pierwsza wizyta wiadomo krótka, z 15 min max byliśmy. Helenza jak fajtusiała nóżkami! Jak prawdziwa pływaczka! A w domu oczywiście kąpiel, więc żaden chlor itp nie straszny ^^

Matylda Ty też śmigaj jak masz ochotę!

I w ogóle zachęcam was dziewczyny do tego, nie bójcie się o jakieś niby syfy które dziecko może załapać, bo może załapać je nie tylko w wodzie i gorsze rzeczy też. A dziecka w inkubatorze chyba żadna trzymać nie chce? Chyba to tylko u nas w PL tak dużo osób sra, że jak to z niemowlakiem na basen- za granicą tak robią dawno i jest git 😁 Woda to środowisko naturalne niemowlaka jakby nie patrzeć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja się ostrzygłam, ale jak wróciłam z miasta to kicham jak wściekła i katar mi płynie. Nigdy nie byłam uczulona na pyłki. I ząb boleć zaczyna a do swojego dentysty się dodzwonić nie mogę, pewnie ma urlop 😞 Jak zrobię pranie to pójdę. I jeszcze jakąś flitę muszę zakręcić 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...