Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Dorka, dzieki za odp 😁 ale juz znalazlam 🙂

i powiem tak - nie zamawialam nigdy tego, bo myslalam ze drogo!!! 🙂 oj ja durna.... !!! zajebiaszczo!!!!
zaraz zrobie ZAKUPY! 🙂
tam dojazd jest od 50 zl za darmo , nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jeju
idem
kura się smaży
moja wczoraj w końcu polubiła gruszkę 🤪 ale wiem jaki błąd zrobiłam wcześniej 🥴
dobra będę w nocy jak wszyscy zasną 😮
miłego popołudnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda - z tymi cenami w Almie to różnie - jedno droższe, inne tańsze - jak wszędzie a cena dowozu zależy od tego na jaką kwotę jest zamówienie i na jaką godzinę chcesz dostawę 🙂 Ja i tak zazwyczaj mam zakupy powyżej 100 zł to zawsze mam za free 🙂 I dźwigać nie muszę i do domu wniosą i kartą można zapłacić - RAJ 😁
Jeszcze tu jest też L'eclerc i Piotr i Paweł i pewnie jeszcze jakieś ale nie próbowałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Magda - z tymi cenami w Almie to różnie - jedno droższe, inne tańsze - jak wszędzie a cena dowozu zależy od tego na jaką kwotę jest zamówienie i na jaką godzinę chcesz dostawę 🙂 Ja i tak zazwyczaj mam zakupy powyżej 100 zł to zawsze mam za free 🙂 I dźwigać nie muszę i do domu wniosą i kartą można zapłacić - RAJ 😁
Jeszcze tu jest też L'eclerc i Piotr i Paweł i pewnie jeszcze jakieś ale nie próbowałam 🙂


dokladnie - OKRYŁAM RAJ dla siebie 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja to sobie lubię do Biedronki na spacer pójść 😁 😁

no i własnie mnie kuźwa deszcz złapał: jaką radochę miało dziecko jak mu wózkiem podczas biegu mego trzęsło 😁 😁
durna ja że pomyłam okna, jeszcze durniejsza że na balkon ów mokry troszkę dywan kazałam wynieść. teraz mam cały mokry a mi mokra plama śmierdziała 🤪 🤪 😠 😠 😠

Wito podejrzanie wpatruje się w swoje stopy 😮 😮

kuźwa, słońce wyszło !!!! ja nie mogę nooo 😠 😠 😠 😠
i jeszcze zauważyłam, że mi się przednie kółko w wózko rozwaliło, muszę reklamować ów niesolidny bolid: bo tylne już po skosie jeżdżą teraz jeszcze przednie śrubę zgubiło i się łamie.
Nosz jak nie urok to sraczka 😠 😠 😠 😠


idę robić gofry i masło orzechowe, w międzyczasie pomyję podłogi, poprasuję i będę was podczytywać.
Obiad nie wiem czy zrobię bo mam dzisiaj na mojego focha. jak nie przeprosi to obiadu nie będzie i znowu będzie jadł kanapki 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elo szmelo. jestem i ja, ale na chwilkę.
Ja to zawsze z 'piotra i pawła' zamawiam. Jeszcze się dzisiaj nie myłam 😮 ale pędzę 😁
Matylda, lachon jesteś, nie rozumiem Twojego marudzenia ;/
A księdzu kaske daje się przed chrztem, na tym spotkaniu, czy po chrzcie. Jak to rozwiązać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oho grzmotnęło u mnie 😲
obiad ugotowany zaserwowany nawet usłyszałam "pycha" 🤪 😁 🤪
we łbie mi się kołuje 😮
butla gotowa zaraz ją budzę
ja to kuźwa muszę do Biedronki ale mi się nie chce bo Lena z nosidłem cały koszyk zajmuje 😮
łojojoj ale mi dzień uciekł - już popołudnie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
jezu jakie Wy macie spotkanie przed chrztem? 😮

No kazał nam ksiądz przyjść, żeby obgadać co kto i kiedy robi i jak się kiedy zachować i co mówić, a kasę dałam jak byłam ostatnio załatwiać chrzest i zaświadczenia dostarczyć 🙂
Nie wiem po jakiego grzyba to spotkanie skoro chrzest po mszy i spokojnie mógłby mówić co i jak - przecież sami będziemy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
jezu jakie Wy macie spotkanie przed chrztem? 😮

No kazał nam ksiądz przyjść, żeby obgadać co kto i kiedy robi i jak się kiedy zachować i co mówić, a kasę dałam jak byłam ostatnio załatwiać chrzest i zaświadczenia dostarczyć 🙂
Nie wiem po jakiego grzyba to spotkanie skoro chrzest po mszy i spokojnie mógłby mówić co i jak - przecież sami będziemy 🥴

i tak nie kumam po co to???

🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
jezu jakie Wy macie spotkanie przed chrztem? 😮

No kazał nam ksiądz przyjść, żeby obgadać co kto i kiedy robi i jak się kiedy zachować i co mówić, a kasę dałam jak byłam ostatnio załatwiać chrzest i zaświadczenia dostarczyć 🙂
Nie wiem po jakiego grzyba to spotkanie skoro chrzest po mszy i spokojnie mógłby mówić co i jak - przecież sami będziemy 🥴

i tak nie kumam po co to???

🤢

"to" tzn co? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
jezu jakie Wy macie spotkanie przed chrztem? 😮

No kazał nam ksiądz przyjść, żeby obgadać co kto i kiedy robi i jak się kiedy zachować i co mówić, a kasę dałam jak byłam ostatnio załatwiać chrzest i zaświadczenia dostarczyć 🙂
Nie wiem po jakiego grzyba to spotkanie skoro chrzest po mszy i spokojnie mógłby mówić co i jak - przecież sami będziemy 🥴

i tak nie kumam po co to???

🤢

"to" tzn co? 🤨

że chrzest 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
jezu jakie Wy macie spotkanie przed chrztem? 😮

No kazał nam ksiądz przyjść, żeby obgadać co kto i kiedy robi i jak się kiedy zachować i co mówić, a kasę dałam jak byłam ostatnio załatwiać chrzest i zaświadczenia dostarczyć 🙂
Nie wiem po jakiego grzyba to spotkanie skoro chrzest po mszy i spokojnie mógłby mówić co i jak - przecież sami będziemy 🥴

i tak nie kumam po co to???

🤢

"to" tzn co? 🤨

że chrzest 😮

A Ty po co ślub brałaś i teraz kościelny chcesz? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna nic mi sie nie chce.... a tu chrzciny za pasem.... musze ogarnąć mieszkanie, pomyć okna i jestem na siebie wściekła bo zdecydowałam się że chrzciny zrobimy w domu i mam mase roboty - tzn. ja musze tylko posprzatac, ogarnac ksiedza, zamówic tort no i pomóc rodzicom szykowac jedzenie i piec ciasta... ale masakrycznie mi się nie chce....dobrze że nie jestem głównym kucharzem tej uroczystości 🙂

bo z moimi chęciami to nikt by się nie najadł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...