Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
no nieważne co ( ja znam tylko bobodent i sachol 😁 😁 ☺️ ☺️ ) wiesz, ale chodzi o coś na dziąsełka, żeby jej nie swędziały może tak mocno 🥴


coś kupię na bank bo przecież na chrzcie organistę przekrzyczy (a może to i sposób żeby było szybciej? 😁 )
i zamiast sprzątać i okna myć to kurwa klęczę na ziemi przy jej kojcu i chuj robię 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dzięki ☺️

i będę kurwa mać wieczorem po 20 😠 😠 😠 😠 😠 😠

!@#$^*)(&^$#@$%^&*(*&^%$#@$%^&*(*&^%$#$%^&*(*&^%$#$%^&*(*&^%$#$%^&*&^%$#$%^&*(*&^%$#
kurwa.
O.
nie pytajcie dlaczego bo mnie chuj strzela.
idę położyc dziecko spać. nie pisać dużo bo nie nadrobię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
dzięki ☺️

i będę kurwa mać wieczorem po 20 😠 😠 😠 😠 😠 😠

!@#$^*)(&^$#@$%^&*(*&^%$#@$%^&*(*&^%$#$%^&*(*&^%$#$%^&*(*&^%$#$%^&*&^%$#$%^&*(*&^%$#
kurwa.
O.
nie pytajcie dlaczego bo mnie chuj strzela.
idę położyc dziecko spać. nie pisać dużo bo nie nadrobię 😉

Kasia niech strzela ale żeby znów drugiego Witka nie "wystrzelał" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry.
Majeczko kochana wszystkiego najslodszego i 1000 buziaczkow :* 🙂
Polencja mały umorusaniec 😜
Majka od Linki jaka juz duza 🙂 i hak sie zmienila ;o śliczna 🙂
co ja tam jeszcze mialam napisac.. hmmm ze pobudka o 5:20 ? 😁 to u nas chyba norma, ale pozniej jeszcze zasnal przed 7 i pospalismy do 8:20 😁
wstawilam pranie i dzisiaj bede robila sobie carbonare na obiadek 🙂 poza tym nic mi sie nie chce 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurwa ale miałam syrene 😠 😠 😠 😠 😠 😠
tak jak kiedys
rece mnie bola
nic jeszcze nie zrobiłam bo ganiałam z nia po podwórzu , az psy sie pochowały i sasiadka dzieci zabierała
matko ja mam tyle roboty
w kuchni tylko nasrac i bedzie wsio
obiad nawet nie zaczety
pranie w misce
wrrrrrrrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja bardzo dziękuje za życzenia 😘 😘 ☺️

Ola, Lenka jest śliczna, w ogóle śliczne zdjęcia z Nikona 🤪 chyba znowu się na niego skuszę.. A zdjęcia z Chorwacji.. masakra.. coś pięknego. Mój M. zwiedził troszkę świata, ale mówi, że właśnie Chorwacja jest jednym z piękniejszych miejsc. Mamy w planach wycieczkę właśnie tam. Strasznie chciałabym zobaczyć jeziora plitwickie.
Czy Ty mówisz poważnie, że Lenka to kłapouch? Mojej Majeczki nie wiedziałaś ☺️ ☺️

My już po pierwszym słoiczku 🤪 Ale się Maja zdziwiła nowym smakiem, glamała, mlaskała, przesłodko się dziwiła z każdą kolejną łyżeczką. Jak uda mi się, to pokażę Wam filmik. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂 🙂

mysmy tez calkiem niedawno wstaly, wlasnie sniadanie zjadlam 🙂

co mi sie w nocy przydazylo 🙂
czulam wieczorem ze jakas zmeczona jestem i ledwo oczy zamknelam i juz spalam, no i nagle slysze moje dziecie!!! glodna jak nic, no to wstaje i ide do kuchni, i co?? ciagne za klammke i nie moge otworzyc drzwi, mysle sobie o co chodzi?? a jeszcze swiaqtla nie wlaczylam i szukam wlacznika na scianie a tam nie ma 🙂 otwieram oczy, a ja ciagne za klamke do drzwi wejsciowych!! pomelely mi sie kierunki w nocy i zamiast do kuchni w prawo od sypialni skrecic to ja skrecilam w lewo do drzwi wejsciowych 🙂 🙂 robie mleko, mleko gotowe i wlaczam swiatlo na korytarzu zeby nie siwecic w pokoju malej i jej nie wybudzac za bardzo, no ale sobie mysle, zamkne drzwi do sypialni zeby S. nie budzic i co?? nie ma go!!!! mysle sobie cholera jasna, gdzie on sie wluczy po pracy, zamiast do domu przychodzic, wiec biore tel do reki zeby do niego zadzwonic, zerkam przy okazji na zegarek a tam co??? 1.30 w nocy.!!!!!!!!!!!!!!!a ja bylam pewna po tym jak moje dziecie sie ostatnio budzilo o 5 rano ze 4 razy ze chociaz 4 , a tu ja ledwo co sie polozylam a tu sie syrena rozdarla!! 🙂no ale zjadla 160 i poszla spac dalej, potem o 7 sie obudzila a potem o 10 wstalysmy 🙂

wszystkiego, co najp;iekkniejsze dla Majeczki 🙂 🙂


a ja jestem katoliczka jak jade do domu, tutaj w Belfascie chodze do redeem christian church, wiec tu jestem chrzescijanka 🙂 i to mi bardziej pasuje szczerze mowiac, gdy slucham kazania pastora, ktory opowiada jak sam przechodzi kryzysy w zwiazku i jak go jego 3 coreczki budza w nocy a rano do pracy musi przeciez a do tego umie znalezc wytlumaczenie, opowiesc popierajaca wszystko co mowi w pismie swietym, to ja to kupuje i tyle. Poza tym lubie spiewac i tanczyc i klaskac do tego tez 🙂 no i moge dziecie nakarmic w kosciele i przebrac pieluche i nikt sie krzywo nie patrzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja po szczepieniu. Póki co jest ok.
Mały waży 7300, pytałam się pediatry czy mogę mu kaszkę do mleka dosypywać, to powiedziała, że że Kacper z tych większych dzieci, więc narazie sobie darować. Bo go utuczę 🤪
Z przychodni wracałam taxi i kurwa mieliśmy prawie wypadek ;/ taksówkarz jakiś nieogarnięty, szybko szybko chciał przejechać i skręcił przed nosem samochodu jadącego z naprzeciwka. Ale się rozdarłam ;/ a on, że pod kontrolą wszystko.. ja mu, że z małym dzieckiem jedziemy itp. zastanawiałam się, czy w ogóle mu zapłacić, no ale zapłaciłam. Co za koszmar ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o jaaa no to rzeczywiscie cisnienie musialo Ci niezle skoczyc, ale dobrze, ze nic sie nie stalo..
moj Wojti 5 sierpnia tez wazyl 7300, a Twoj to kluseczka, bo jeszcze młodszy hihi 🙂 najwazniejsze, ze zdrowy 😜 a nie lepiej zamiast kaszek podawac marchewke i jabluszko ? 🙂 bo kasze to rzeczywiscie rozpychaja zoladek i mozna utuczyc niezle 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/194/dscn0873z.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/9223/dscn0873z.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...