Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moja na to jabłko z brzoskwinią strasznie się kwasi i zaczyna płakać..
a może to po prostu kwestia tego, że jak chcę jej podać to albo najedzona,
albo zaczyna zasypiać, albo na maksa głodna..
nie mogę się wstrzelić w jakiś dobry moment 🤨

Asia, mówiąc \"zjadł\" czy to oznacza, że wcina cały słoiczek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Klaudia o co pytalas ? 🙂
my juz po spacerku, ale goraco, poopalalabym sie na plazy troche 😜
a mój jabłuszka lubi, mniej marcheweczke, ale tez zjada 🙂 dzisiaj zjadl ze smakiem marchewke z jablkiem razem 😜

pomyliłam herbatki i podałam małemu zamiast rumiankowej to na laktację 😮 i pytałam, czy nic mu nie będzie.. ale chyba nic, bo minęło już kilka godzin i jest normalnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia, ja tez nie wiem....

Aachaaa - w alternatywie żłobka dałam ogłoszenie na niania.pl i szukam niani 🙂 już dwie się zgłosiły... Będę intensywnie myśleć 🙂

Idę robić ciasto i sałatkę... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejp 🙂
U nas git wszystko ,zrobilam polencji dzisiaj bananka po raz kolejny,wcinała aż sie jej uszy trzęsy 🙂
Jadlam dzisiaj parówke,dałam Poli polizac z widelca a ta sciagnela rączkami i do buzi pchała 😁 😁 😁 😁 😁

Ewelinko-nie mam pojęcia czy ta herbatka moze poszkodzic oby nie...
Madzia-A co Ty chcesz Niane dla dziecka??? Dalczego???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
hejp 🙂
U nas git wszystko ,zrobilam polencji dzisiaj bananka po raz kolejny,wcinała aż sie jej uszy trzęsy 🙂
Jadlam dzisiaj parówke,dałam Poli polizac z widelca a ta sciagnela rączkami i do buzi pchała 😁 😁 😁 😁 😁

Ewelinko-nie mam pojęcia czy ta herbatka moze poszkodzic oby nie...
Madzia-A co Ty chcesz Niane dla dziecka??? Dalczego???

To ja pytałam o herbatkę 😁
No właśnie, Magda, a Ty nie miałaś brać małej ze sobą do pracy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa zrezygnowalam z tamtej roboty....

Niania zamiast zlobka.... bardzo duzo lasek sie zglasza.... mimo, ze podalam mala kwote jaka moge im zaoferowac....

Ale musze to przemyslec....bo sa + i - ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Klaudia, ale żeś strzeliła focha za brak odpowiedzi 😁 a kto tu miałby Ci odpowiadać jak tu dzisiaj wieeelkie pustki ( no tylko Magda, Marta i Asia na posterunku 😁 )

nie wydaje mi się że herbatka zaszkodzi: toż to same ziółka są, więc spokoooo. A jak mu smakuje to jeszcze bym mu dała 😁

My dzisiaj znowu na basenie byliśmy, tym razem Witek NURKOWAŁ w objęciach taty 😮 😮 o mało mi serce nie wyskoczyło jak to pierwszy raz zobaczyłam 😁 😁
ale Wit ogarnął dzielnie temat.

I miałam wyjść z koleżanką wieczorem do kina, ale tatuś dziecka boi się z nim zostać więc dopóki dziecko kurwa nie skończy 6 lat, nie zacznie wołać samo siku i robić sobie kanapki, aaa i musi jeszcze ogarniać komputer, to nici z moich wyjść
😠 😠 😠 😠 alez mam o to focha..
odpłącę się jeszcze za to 😠 😠 😠 😠

jak będzie nas więcej to wstawię film z nurkowania Witolda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Oj Klaudia, ale żeś strzeliła focha za brak odpowiedzi 😁 a kto tu miałby Ci odpowiadać jak tu dzisiaj wieeelkie pustki ( no tylko Magda, Marta i Asia na posterunku 😁 )

nie wydaje mi się że herbatka zaszkodzi: toż to same ziółka są, więc spokoooo. A jak mu smakuje to jeszcze bym mu dała 😁

My dzisiaj znowu na basenie byliśmy, tym razem Witek NURKOWAŁ w objęciach taty 😮 😮 o mało mi serce nie wyskoczyło jak to pierwszy raz zobaczyłam 😁 😁
ale Wit ogarnął dzielnie temat.

I miałam wyjść z koleżanką wieczorem do kina, ale tatuś dziecka boi się z nim zostać więc dopóki dziecko kurwa nie skończy 6 lat, nie zacznie wołać samo siku i robić sobie kanapki, aaa i musi jeszcze ogarniać komputer, to nici z moich wyjść
😠 😠 😠 😠 alez mam o to focha..
odpłącę się jeszcze za to 😠 😠 😠 😠

jak będzie nas więcej to wstawię film z nurkowania Witolda 😁

tak, strzeliłam focha, bo kurde co ja się o coś pytam, to jak kamień w wodę 😞 ale już mi przeszło 😁
trza dziecko jakoś uprzedzić przed nurkowaniem? dawaj teraz ten filmik!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry 🙂
ja tez chce ja tez chce !!
Ja dzisiaj zostawilam dziecie na caly dzien z D. a ja wybylam z mamusia na zakupki, CHUJA kupilam ale przynajmniej D. pobyl w koncu tyle czasu sam z mlodym. Zawsze to byla gora godzina a dzisiaj praktycznie caly dzien. Jestem z niego dumna 😁 a giluś szczesliwy 🙂
KASIA dawaj ten film
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...