Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

KURWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA



co to


??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

To test jeszcze z Lenki czy aktualny?????????????????????????????????????/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia- Witek super!!!! 😁 😁 😁 tylko mialam wrazenie, ze sie troche przestraszyl: 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ale ja tez planuje to zrobic.... i tak sie zbieram, zbieram i zebrac nie moge.... 😞

A mnie sie wydaje, ze Matylda wstawila fotke jeszcze z zeszlego roku tego testu... 🙂
i chciala, zeby na forum zawrzalo 😁 Specjalnie jej pewnie nie bedzie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
AGENTKA!!!!!!!!!!!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak myślę, że nam to zrobiła żebyśmy miały o czym gadać w niedzielę 😁 😁

A Witek tylko się taki wydawał: ani razu nie zapłakał, zresztą to był jego kolejny "nurek" więc wiedział czego się spodziewać.
Myślę, że był bardziej zaskoczony 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
ja wczoraj caly dzien poza domem u rodzicow odpoczełam troszkę od rana mała zrobiła mi zadyme bo chciała spać ale nie mogła usnąć ale wkoncu zasneła

Kasia co do Witka super wyglądał ja pójdę z małą albo w przyszły weekend albo ostatni sierpnia zobaczymy 🙂 a te papmpki na basen normalnie mozna kupic w tesco czy innym hipermarkecie ?/
co do jedzonka zrobiłam małej z tego względu że miałam warzywa z działki rodziców ziemniaki marchewke i pietruszke a kalafior i brokuł kupiłam normalnie w sklepie

Matylda co do testu to albo to jest jak była z Lenką w ciąży albo teraz sobie zrobiła ale co nie oznacza ze jest w ciąży bo burza hormonów może spowodować pozytywny wynik ja tak przed ciążą miałam kilka razy 🙂

Co do Bebilonu Pepti na opakowaniu u mnie jest w 4 mcu 180 ml 5x na dobę ale moja zjada 150 ml co 3-4 h czasem nawet 5 wiec ja nie moge zaplanowac jej jedzenia bo sie nie da bo to niejadek ale widocznie tyle jej wystarcza 🙂 co do jabłuszka u mnie jest tak ze jak jej dam to w ciągu 30 h chce mleczko wypic dlatego zazwyczaj jej daje tak 2,5-3 h przed posiłkiem kolo 16 i zazwyczaj zjada około 4 łyżeczek i bardzo jej smakuje dzisiaj dam jej po raz pierwszy marchewke zobaczymy reakcje 😁 to chyba wszystko co chciałam napisać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...