Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
z moja jest taki problem tez ze jak ladne ja juz po kapieli spac to zasypia pieknie sama a w dzien musze usypiac ja na rekach bo inaczej nie zasnie bo wpada za chwile w histerie i wogóle później trudno ja uspokoić 😞 chyba tez musze ja nauczyc zasypiac metodą podnieś połóż tylko to jest tak ze sie nosi chyba do uspokojenia i od razu odkłada tak Kasia ??

Moja mała też zasypiała na rekach,od miesiaca odkadam ja do łozeczka tzn do mojego lozeka bo tam mi zasnie w 5 minut,wiem to zle,chociaz w swoim łozeczku tez zasnie...ZAwsze klade ja na boczek,daje jej na skron pieliche,druga czesc trzyma w raczkach,wsadzam dydka izasypia,za kazdym razem tak samo to robie i spi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzien dobry 🙂

u nas weekend minal spokojnie i leniwie, w sobote bylismy calusienkie popoludnie na wystawie roznych narodowosci w wszystkich zakamarlkow swiata a wczoraj ? niedziela jak niedziela, wrocilismy z kosciola byla juz prawie 2, jeszcze ja z Nela na spacer wyskoczylam, bo tatko ogladal mecz w miedzy czasie, ugotowalam i podrzemalysmy reszte popoludnia z moja piekna 🙂
teraz tez spi, ale cos mi sie zdaje, ze zaraz sie obudzi na szame 🙂

od 3 nocy daje jej dwie lyzeczki kaszki do mleka przed pojsciem spac i spi do 5 🙂 wiec spoko 🙂 kupy teaz robi,..... smierdzace, ale sa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leniuszka sliczna, i taka juz duza dama przy swoim kuzynie 🙂
Polencja tez sie zmienia, mam wrazenie ze do mamuski sie robi podobna i na tych zdjeciach wydaje sie naprawde dluga!!! Frytus, ile ona mierzy?? jakie ciuszki jej zakladasz??
moja Nela jeszcze spi w spiochach na 62, ale juz widze ze sa troche naciagniete, zwlaszcza przy dekolcie, wiec chyba w tym tygodniu wypiore te na 68 i juz wymienie jej nocna garderobe 🙂
aha, musze sie wybrac na zakupy i kupic jej cos cieplejszego, jaki ma byc wrzesien i pazdziernik w Polsce?? juz nie bylam dwa lata o tej porze roku w domu i nie pamietam, mamy szanse sie jeszcze poopalac?? taz ja 🙂 moje dziecie nie potrzebuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heeloo
Tak Was czytam i dochodze do wniosku ze moj synus to zlotaśne dziecxko 😘 😘 nie usnie na rekach za CHINY LUDOWE, dostaje wtedy szalu i wyje jak jest zmeczony i chce spac a nikt go nie odklada..
Musi czuc podloze stabilne plaskie i twarde to zasnie bez murgniecia okiem, zadnego noszenia czy bujanioa, zreszta tak dziada małego nauczylam. NI bylo noszenia od urodzenia
A dzisiaj pobudka byla o 7:15 na jedzonko od 20:30 jak zasnal. Zero pobudek w nocy, zero wstawania. po jedzeniu bawil sie bawil i tak sie bawil az do 11, do kolejnego jedzenia po ktorym spi do teraz. Ja oczwiscie spalam jak on sie bawil
A z wychodzeniem to jest wlasnie tak ze teraz jak nie bedziecie twarde to nigdy sie nie uda. Skoro juz do tego stopnia doprowadzilyscie ze nie mozecie wychodzic to musza pasc jakies "OFIARY" 🙂 nikt paczkow nie obiecywal
Trzeba zacisnac zeby i instruowac faceta ewentualnie przez telefon.
Zaraz Wam wstawie zdjecia Krisa z wczoraj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry !
ja wgl sie juz nie wypowiadam na temat pobudek w nocy itp.. 🤢
Lena śliczna, a kuzyn jaki malutki do niej, ale słodki tez 🙂

wczoraj przyejchala do nas moja mama, przywiozla zdjecia od fotografa ze chrzcin 🙂 co jakis czas chyba bedziemy fundowac Wojtusiowi taka profesjonalna sesje, bo to cudowna pamiatka jest ! 🙂
Klaudia moj tez nie lubi smoczka, moze to dlatego, ze tyle na cycu byli/są 🙃 jak mu wkladam, to zawsze wypluwa, musze sposobem, na rekach buzia do mojego cyca, to moze jak przestanie marudzic załapie, ale cięzko 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hieh..
pochwalę się, że moje dziecię właśnie zasnęło: samodzielne zasypianie, tzn ze mną u boku dopóki nie zaśnie i trzymanie go za rękę trwało....uwaga....8 minut !!! 🤪 🤪 od momentu położenia do łóżeczka do momentu zaśnięcia. I tylko dwa razy mocniej spłakał, ale wychodzę z założenia: nie ma łez to nic nie boli.
z czasem i siebie i rękę zabiorę, ale cieszę się z małych sukcesów,


Tyska, miałabyś choć trochę litości i nie opowiadała ile Ci Krzychu spał wiesz ?? niektóre marzą o tym, żeby spać dłużej niż 3 godziny w nocy 😁 😁

I ostatnio tak sobie myślałam nad tym naszym, tzn Witka i moim planie dnia i nockach i doszłam do wniosku, czytając też Wasze opowieści, że to czy dziecko przesypia noce zależy też chyba od wagi dziecka ☺️ ☺️ no nie ukrywam, że mój Witek przy Waszych dzieciach to chudzinka jedna, nie ma jeszcze takich pultaśnych nóżek, ani w ogóle fałdek 🤢 mimo, że chyba zaczynam go tuczyć: dostaje już przecież mleko 2, rano deserek, wieczorem zupkę jarzynową..a tu nic..Tyle, że jakość kup nam się zmieniła, bo nie ilość ( nadal 4-5 dziennie 😁 )
poczekam zatem jeszcze z dwa tygodnie, jak tylko wyplenię mu z pamięci bujanie na rękach, i zacznę od nocnych wstawań go odzwyczajać, sposobem Tyski 😉

Asia, ja też ostatnio myślałam nad sesją dla małego, ale nie ciągle mam zbyt wiele za i przeciw i ciągle o tym zapominam ☺️ ☺️

chyba poproszę Olę o namiary na ich aparat fotograficzny i też sobie taki kupię, bo super zdjęcia robi. Może na tym poprzestanę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem to wszystko zależy po prostu od teg jakie jest dziecko i jak się z nim postępuje serio
moja LENA na cycu przesypiała całe noce, i na bebiko i nutramigenie też
waży zaledwie 6 kilo
ona po prostu od początku nie była brana na ręce- tak jak Tyska napisała
po co ją miałam brać , nawet jak ryczała??- przecież jej to nie pomoże ewentualnie pozycja pionowa na kolki
i teraz wyszło na to że nie lubi być na rękach 😁 od razu marudzi i się wierci
na rękach też nigdy nie zaśnie jak Krzycho Tyski - musi być łóżeczko albo w wózek no albo ewentualnie fotelik podczas jazdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobra, to jak już się tak licytujemy, to moje dziecię od kiedy skończyło miesiąc przesypia calusieńkie noce 😁 bez pobudek 😁 od 21 do 8 rano 😁 na to narzekać nie mogę. Czasami ma problem z zaśnięciem, ale pracujemy nad tym.
Krzysiu piękny 😁 i na pierwszym zdjęciu, w sumie na wszystkich, też mi się wydaje podobny do Ciebie, nawet bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi Pola nosi ciuszki na 74 niektore na 68:P
Tysia,Krzysio zajebiaszczy jest 🙂 🙂
Matylda Lena jaka duza juz masakra jak sie zmienia 🙂 🙂 🙂 🙂


KURWA MOJE DZIECKO NIE MA ŁEZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[color=black][/color]
Cały czas trze oczka i jest marudna,chyba jej też zęby idą,wydaje mi sie że kły na dole bo ma w dwóch miejscach taki wypuklenia biale i jak doteykam to to twarde;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Dagi Pola nosi ciuszki na 74 niektore na 68:P
Tysia,Krzysio zajebiaszczy jest 🙂 🙂
Matylda Lena jaka duza juz masakra jak sie zmienia 🙂 🙂 🙂 🙂


KURWA MOJE DZIECKO NIE MA ŁEZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[color=black][/color]
Cały czas trze oczka i jest marudna,chyba jej też zęby idą,wydaje mi sie że kły na dole bo ma w dwóch miejscach taki wypuklenia biale i jak doteykam to to twarde;/

mój bobas też na 74 nosi ciuszki, czasami jeszcze mu założę 68, jak są z tych większych.
Frytuś, a Polencji łezki nic a nic nie lecą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta jak to nie ma łez???? nie wierzę
Krzyś to jednak cała mama - no i jednak jaki elegant
a tu jeszcze nasze dwa "z rana"
to jest PULPET 😁
[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/40034453039741252514.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/61464623080179591009.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Aneta jak to nie ma łez???? nie wierzę
Krzyś to jednak cała mama - no i jednak jaki elegant
a tu jeszcze nasze dwa "z rana"
to jest PULPET 😁
[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/40034453039741252514.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/61464623080179591009.jpg[/IMG][/URL]

no i gdzie ten pulpet? 🙂
ok widzę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
Tak w ogole jej łzy nie leca 😞
Nie wiem dlaczego,moze ma cos z tymi kanalikami łzowymi czy jakos tak-Wiola pisała;/
Oczka jej się szklą ale łzey za cholere nie leca 😞

nie wiem to dziwne
moja ma łzy gdzieś tak od kilku dni po porodzie a czasem używa ich w nadmiarze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...