Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
jeju próbowałam Was nadrobić, 25 razy siadalam do kompa i za kazdym razem coś mi przerywało.... a raczej ktoś....
zwariuję mój wyjec wyje cały czas - cholerne zęby...
Wybaczcie nie wiem co pisalyście, nie odniosę się do niczego.... no wiem tylko że Matylda się z Lenką na pewno ułoży i wyjaśni i będzie dobrze, jesteśmy z Wami 🙂
KUrwaaa....mam dość tych zębów 😞(( i ztego co ogarnęłam to widziałam że Kasia też ma ten problem z Wiciem....
Dziś spalam 1,5 godziny 😠 😠 😠 padam....

a wszystko zaczęło się od Lenki
!@#$%^&!@#$%^&!@$#$%^^
KURWAAAAAAAAAAAAAAAA - mój wyjec też wył przez godzinę non stop, ochujeje jak tak dalej pójdzie, sąsiedzi zgłoszą mnie na niebieską linię czy gdzieś tam.. no ale kurwa mać ile można wyć? no ile? 😠 😠 😠
teraz padła ze zmęczenie, cała mokra od wycia i śpi, ciekawe jak długo, nasmarowałam jej dziąsła żelem i wetknęłam smoka, zajęła się smakowaniem nowego "smaku" i zasnęła - PANIE DAJ MI CIERPLIWOŚĆ 😠
!@#$%^^!@#$%%^&&!@#$%^^&
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
jeju próbowałam Was nadrobić, 25 razy siadalam do kompa i za kazdym razem coś mi przerywało.... a raczej ktoś....
zwariuję mój wyjec wyje cały czas - cholerne zęby...
Wybaczcie nie wiem co pisalyście, nie odniosę się do niczego.... no wiem tylko że Matylda się z Lenką na pewno ułoży i wyjaśni i będzie dobrze, jesteśmy z Wami 🙂
KUrwaaa....mam dość tych zębów 😞(( i ztego co ogarnęłam to widziałam że Kasia też ma ten problem z Wiciem....
Dziś spalam 1,5 godziny 😠 😠 😠 padam....

a wszystko zaczęło się od Lenki
!@#$%^&!@#$%^&!@$#$%^^
KURWAAAAAAAAAAAAAAAA - mój wyjec też wył przez godzinę non stop, ochujeje jak tak dalej pójdzie, sąsiedzi zgłoszą mnie na niebieską linię czy gdzieś tam.. no ale kurwa mać ile można wyć? no ile? 😠 😠 😠
teraz padła ze zmęczenie, cała mokra od wycia i śpi, ciekawe jak długo, nasmarowałam jej dziąsła żelem i wetknęłam smoka, zajęła się smakowaniem nowego "smaku" i zasnęła - PANIE DAJ MI CIERPLIWOŚĆ 😠
!@#$%^^!@#$%%^&&!@#$%^^&

Matko jedyna, kochana najsłodsza.................mnie też to czeka?????????????????????????????









a zapomniałam WAM napisać
Pani doktor powiedziała że LENA ma minimalne pleśniawki tj nie duże kilka
i uwaga cytuje powiedziała tak :
"ale teraz to dobrze" 😮
i ja zapytałam czy cos z tym robić a ona powiedziała że na razie NIE 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
jeju próbowałam Was nadrobić, 25 razy siadalam do kompa i za kazdym razem coś mi przerywało.... a raczej ktoś....
zwariuję mój wyjec wyje cały czas - cholerne zęby...
Wybaczcie nie wiem co pisalyście, nie odniosę się do niczego.... no wiem tylko że Matylda się z Lenką na pewno ułoży i wyjaśni i będzie dobrze, jesteśmy z Wami 🙂
KUrwaaa....mam dość tych zębów 😞(( i ztego co ogarnęłam to widziałam że Kasia też ma ten problem z Wiciem....
Dziś spalam 1,5 godziny 😠 😠 😠 padam....

a wszystko zaczęło się od Lenki
!@#$%^&!@#$%^&!@$#$%^^
KURWAAAAAAAAAAAAAAAA - mój wyjec też wył przez godzinę non stop, ochujeje jak tak dalej pójdzie, sąsiedzi zgłoszą mnie na niebieską linię czy gdzieś tam.. no ale kurwa mać ile można wyć? no ile? 😠 😠 😠
teraz padła ze zmęczenie, cała mokra od wycia i śpi, ciekawe jak długo, nasmarowałam jej dziąsła żelem i wetknęłam smoka, zajęła się smakowaniem nowego "smaku" i zasnęła - PANIE DAJ MI CIERPLIWOŚĆ 😠
!@#$%^^!@#$%%^&&!@#$%^^&

Matko jedyna, kochana najsłodsza.................mnie też to czeka?????????????????????????????

a zapomniałam WAM napisać
Pani doktor powiedziała że LENA ma minimalne pleśniawki tj nie duże kilka
i uwaga cytuje powiedziała tak :
"ale teraz to dobrze" 😮
i ja zapytałam czy cos z tym robić a ona powiedziała że na razie NIE 😮

Twoje dziecko wszystko jakoś spokojnie przechodzi to może i ząbkowanie sranie też lekko pójdzie, a co do pleśniawek to się nie wypowiadam bo nie wiem, ale już Kasia wspominała, że lekarz chciał Witkowi pleśniawki wywołać 🤢 to może coś w tym jest - nie wiem, nie wiem, nie znam się...
u mnie na razie żaden odgłos z sypialni nie dobiega, więc albo usnęła na nowo albo leży i patrzy się w sufit (w co wątpię) 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
a moja lezy calymi dnami i piszczy (tak jak w tym moim filmiku), albo sie smieje w glos... 🤪 🤪 🤪

yhmm moja też piszczała i się śmiała jeszcze tydzień temu 🤢

HELP

WYJEC WYJE AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


moim zdaniem to zęby 🙂
Moja tez wyła tydzień temu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
I jeszcze S. długo nie będzie bo po pracy jedzie do Ozimka.. i sama tu będę w wyjcem..

Boszz idę bo się drzeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🤢


do Ozimka w tej sprawie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja też jak nie śpi to piszczy od kilku dni 😮
tzn pierwszy pisk wydała jakieś 6 tygodni temu później cisza a teraz znowu zaczęła
aha i wyczytałam że skutkiem ubocznym tego mojego Fensistilu jest "senność" więc może dlatego LENA znowu śpi , bo przecież już wcześniej tydzień w dzień prawie w ogóle nie spała 😮
nie wiem, nie wiem, nie wiem
zaraz mama wraca , musze jeszcze wcześniej przygotować kolację bo jak wspominałam dziś kniec robót
potem spacer z piesem i znowu koniec dnia 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszka napisał(a):
kuźwa, ona ma tych bąbelków coraz więcej ... 😮
pojawiły się godzinę po posiłku. czyżby to uczulenie na mleko? 😮 😮

ale jak masz to samo mleko ciągle to raczej nie
a może to jakiś składnik słoika??? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak spała wczoraj AAAAA właśnie - miałam zapytać, czy \"Wy\" też tak macie...właśnie - czy Wam dzieciaki zakładają tak nogę na nogę??? tak jak na tym foto??? Moja tak robi nono stop!!!! lubi tak bardzo... jeszcze sobie palce podnosi w górę żeby przytrzymać drugą stopę...

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/dscn0980ce.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/1815/dscn0980ce.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


a to zdjęcie z teraz!
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/dscn0992t.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8696/dscn0992t.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...